Мурзилка• 12 сентября в 22:15

Знайома

Просто хороша знайома , але бачились з нею за останній час 4 рази і усі 4 рази ну пора вам вже за 2 дитинкою ,та давайте , давай зважуйся , ще ж треба 9 місяців носити. Хто з таким стикався??? Як пояснити людині , що не треба лізти , туди , куди не просять ???
А шо сталося?• 12 сентября в 22:17
Вы умеете резко поставить на место, пора учится. И не общаться с теми кто неприятен
Губка Боб• 12 сентября в 22:18
Как вы реагируете, что на вас солнце светит, ветер дует? Как вы объясните ветру, что на вас дуть не надо? Кто то что то там сказал, вам не все равно?
автор Мурзилка • 12 сентября в 22:20
Ответ дляА шо сталося?
Ми спілкуємось нормально , але не знаю , що це за бзік . Я навіть своїм подружкам у яких нема і 1 дитинки не лізу , що треба робити і як ! Хоча вже за 30 і пора типу . Вважаю - це справа особиста , коли , як , а може ще є проблеми…а може і не хочуть 🤷‍♀️
А шо сталося?• 12 сентября в 22:23
Это бестактно, и видя что вы не поддерживаете тему, много раз повторять может даже грубо
автор Мурзилка • 12 сентября в 22:26
Ответ дляА шо сталося?
Так , хоча я вже відповідала , що поки що не хочемо і не готові . Причини є , тому мені розмова не дуже приємна .
А шо сталося?• 12 сентября в 22:30
Ответ дляМурзилка
Ну и для чего вам это общение
Дівчина Гілмор• 12 сентября в 22:38
Може вона таким чином озвучує свої хотілки
маминаБубочка• 12 сентября в 22:51
отправляйте ее за третьим или четвертым
а если есть 4, то за пятым, мать-героиня будет
еще же до 8 лет надо дорастить, то что тянет?
Лукава_Кiшка• 13 сентября в 01:46
Я завжди говорю прямо : ’не люблю порад, якщо я не прошу їх. Тема закрита’. Завжди спрацьовує)