Не стесняюсь• 13 сентября в 09:25
Яка адекватна ціна на оренду квартири, Київ?
3 роки здаю свою квартиру за 11000 грн.
Правий берег, 2 кімнати, ремонту 15 років, не бабушатня. Смарт ТВ, пралка, холодильник, духовка, мікрохвильова. Є газ, 5 поверх. До метро 20 хв пішки, 7 на транспорті. Голосіївський. Треба ж підіймати?
Квартиранти хороші. Але розумію, що 3 роки тому, це були зовсім інші гроші.
Агент Пинкертона• 13 сентября в 09:27
Я сдаю на Подоле, двушка хрущ. Нормальный ремонт 3 года. Тоже всё есть в квартире, до метро 3 минуты. Куча магазинов под домом, 18 тысяч.
Женщинас• 13 сентября в 09:29
Я однушку на Оболони сдаю за 15.
Ремонт свежий, метро - 2 мин, бойлер, кондиционер, посудомойка...
Шалена красуня• 13 сентября в 09:44
Для роздумів. Ми ідеальні орендарі - пара дорослих, 4 дні на тиждень у відрядженнях, діти дорослі окремо живуть, тварин нема, в квартирі ідеальна чистота і порядок завжди, оплата день в день. Знімали в новобудові (8 років) щоправда останній поверх, 2 роки. Двушка 53м2. за 15 тис. До метро 20-25 громадським транспортом (але в нас машина, тому не принципово, обирали місце біля офісу та зручностям в ЖК),
Ну так от власниця захотіла 17 тис. Ми відмовилися, знайшли в тому ж ЖК кращу, нижчий поверх (з токи зору безпеки), кращий ремонт. А та квартира вже 3 місяць все стоїть порожня. Бажаючих нема. Ще комуналка накопичує борг (бачимо бо на мою електронну пошту приходять уведомляшки тієї квартири й досі)
Отже тут треба думати чи дійсно буде реальний профіт від підняття ціни на пару тисяч, особливо якщо квартиранті в адекваті і вчасно платять...
Шалена красуня• 13 сентября в 10:42
Ответ дляВот Она Я
15 нормально
Якщо газ то це 99% що старий фонд, панелька чи хрущовка, ремонт старий (15 років це дуже багато для ремонту). Техніка скоріш за все ще й старіша за ремонт. Голосієво як район теж не топ. Плюс можливо доведеться шукати нових квартирантів, але час втрата грошей і невідомо що там приб´ється...
Вот Она Я• 13 сентября в 11:01
Ответ дляШалена красуня
Газ лучше, чем электричество ,и этаж важно.
Опять могут быть выключения света.
От 15 тыс , сейчас цены выросли
Опять могут быть выключения света.
От 15 тыс , сейчас цены выросли
Захекалася читать• 13 сентября в 11:02
левый берег, обычный жк (не элитный), до ковида сдан
от 16 тыс старт однушка
Шалена красуня• 13 сентября в 11:03
Ответ дляВот Она Я
Опять могут быть выключения света.
От 15 тыс , сейчас цены выросли
Опять могут быть выключения света.
От 15 тыс , сейчас цены выросли
Я ж не проти... хоч за 25, якщо будуть бажаючі...
Вот Она Я• 13 сентября в 11:03
Ответ дляШалена красуня
За 10 сдают такое, вы себе представить не можете, бабушатня без нечего , ремонт 70-х годов, ещё и дрались за квартиру.
Нивки , эти страшные 5 этажки
Вот Она Я• 13 сентября в 11:04
Ответ дляШалена красуня
За 15 будут, за неделю сдаст, сейчас сезон
Удальонка• 13 сентября в 11:09
Ответ дляШалена красуня
пятый этаж, по ходу из пяти же) я бы не сняла такое ни за 15, ни за 11, искала бы другой вариант
Шалена красуня• 13 сентября в 11:09
Ответ дляВот Она Я
В мене є своя думка, вона відрізняється від вашої. Навіть якщо ви 10 разів напишете про 15 тис...
Вот Она Я• 13 сентября в 11:13
Ответ дляУдальонка
Может 5 из 9 этажей
Вот Она Я• 13 сентября в 11:13
Ответ дляШалена красуня
Сейчас квартиры взлетели в цене, сезон
Удальонка• 13 сентября в 11:14
Ответ дляВот Она Я
Может 5 из 9 этажей
ну если из 9, то за двушку 11 может и маловато
Не стесняюсь
• 13 сентября в 11:28
Ответ длязабиякина
Жирно живите
Я за кордоном, тут - це 2 рази в магазин сходити.
Не стесняюсь
• 13 сентября в 11:29
Ответ дляУдальонка
Із 9
Не стесняюсь
• 13 сентября в 11:33
Ответ дляШалена красуня
Ремонт вже втомився, згодна, але було зроблено на совість, меблі дорогі і зараз виглядають норм, саме вузол якісний, окремий, всі крани - в ідеалі. Телевізо і пралка куплені за місяць до війни.
Тому, підіймаю до 15.
Не стесняюсь
• 13 сентября в 11:35
Хотіла закрити тему - не дають)
Тільки видалити.
Тому скоро видалю.
Тільки видалити.
Тому скоро видалю.