Ашолюдискажуть• Изменено 13 сентября в 10:28
Яєшня. Магазинне і домашнє яйце
На сьогодні села не маю. Але все дитинство влітку до бабусі їздила. Тож знаю якімають бути яйця. Бабуся годувала курей тільки пшеницею.
Ось 2 яйця 1 магазинне , друге домашнє. Родичка дала. І от всі кажуть , що домашні жовтіші. Я вже енний разсростерігаю, що магазинні яйця з Новуса чи Сілтпо в рази жовтіші домашніх і мають більш насиченіший смак. Як в моєму дитинстві. Отож я не розумію коли домашні продають в 2 р дорожче. Це просто назва ітипу бренд а що там і як - невідомо.
Оце жовтіше нижнє яйце з Новуса
годовасик• 13 сентября в 15:23
Ответ дляКнопус
У вас есть собака и нет забора?
У вас есть участок и нет забора? Как это вообще
Моя собака на привязи. Длинная цепь ,которая находится на нашем дворе. Собака не ошивается по чужим огородам и дворам.
А как это вообще ,когда есть куры и нет забора ??
Самохвалова• 14 сентября в 10:26
Ответ дляГлаголиця
Удалено администрацией...
Якогось яєчного аноніма маю слухати?