Бутерброд з ікрою• 13 сентября 2025
Хто правий. Підтримайте чиюсь сторону
Дві дитини сиділи в гостях. На якомусь етапі в одної дитини виявили температуру. Приїхала мама даної дитини, забирати. А друга дитина і так там із папою. Папа на машині; мама тої дитини - ні.
Як везти в нормі дітей до дому, живуть вони поруч.
Щаслива Я• 13 сентября 2025
Ответ дляБутерброд з ікрою
Чи норма не зважати на температуру, і повезди разом, чи все ж роздільно, щоб зменшити шанси підхопити щось іншою дитиною
Так діти ж були разом в гостях. І температура буває не тільки при ОРВІ
Оченьценная• 13 сентября 2025
Ответ дляБутерброд з ікрою
Мені - ніхто
Я маю притензіі до чоловіка і до тої мами, яка не повезла хвору дитину ОКРЕМО
Сил и терпения Вашему мужу.
Бутерброд з ікрою
• 13 сентября 2025
Ответ дляСусідка знизу
Если иммунитет слабый, она уже подцепила на празднике. Нет смысла уже прятать.
Вони могли гуляти на дворі. Я не знаю чи точно сиділи вдома. А вулиці і машина - це трохи різні дистанціі
Бутерброд з ікрою
• 13 сентября 2025
Ответ дляУкраїна наше все
Нахрена его покупать? Это и есть ваша ошибка
А як треба?
Я все роблю що знаю
Закаляти лише не вмію
Я все роблю що знаю
Закаляти лише не вмію
Бутерброд з ікрою
• 13 сентября 2025
Ответ дляСусідка знизу
Дети праздновали в одном помещении несколько часов. Уже все обменялись вирусами давно.
Тобто ви схиляєтеся, що саме цим керувалася мама др.дитини?
Україна наше все• 13 сентября 2025
Ответ дляБутерброд з ікрою
А як треба?
Я все роблю що знаю
Закаляти лише не вмію
Я все роблю що знаю
Закаляти лише не вмію
Не треба ничого робити, аскорбинку максимум дайте, пусть погрызет
Бутерброд з ікрою
• 13 сентября 2025
Ответ дляПрацівниця року
Вы, случайно, не та маманя с лимфоузлами?
Та ні. Я маманя та що в грудні про садок багато питала
Бутерброд з ікрою
• 13 сентября 2025
Ответ дляУкраїна наше все
Не представляю ситуацию чтоб я бросила племянников с температурой дожидаться такси, или брат мой укатил на авто, а я шарахалась с больным ребенком по чужим авто.
Честно, для нас это дико как то
Видно у вас гарні відносини
Або робите проблему там де нема. Ну бо яка проблема «чекати таксі»
Мої мали о 8 їхати вечора. Чогось поїхали в 17! Я здогадуюся хто це придумав
Бутерброд з ікрою
• 13 сентября 2025
Ответ дляСусідка знизу
Логика такая - или он хороший человек, тогда он будет хорошим в любой ситуации, и с вами в том числе. Или он подлец, начхал на других, тогда и вам прилетит. Вам повезло с мужем, а вы не поняли.
Я погодую
І відповім
Україна наше все• 13 сентября 2025
Ответ дляБутерброд з ікрою
Видно у вас гарні відносини
Ну там где жила наша бабушка такси в принципе не ездило. Машины у брата не было долго, все пхались в нашу, иногда двумя ходками до транспорта муж мой возил родычей
Куколка-мяуколка• 13 сентября 2025
Ответ дляБутерброд з ікрою
А ви не вважаєте що не лише вони нам родичі. А і ми їм. І моя донька - така сама їх племінниця. І могли б мати якусь клепку, і не наражати іі
Ничего вашему ребенку не будет
Везде он с вирусами встречается и иммунитет так учится распознавать и бороться с ними. Нельзя от всего уберечь и посадить ребенка под стеклянный колпак, только чтобы никогда не заболел
Бутерброд з ікрою
• 13 сентября 2025
Ответ дляЩаслива Я
Та я взагалі підозрюю що вона знала і просто забила на це. І привезла
Бутерброд з ікрою
• 13 сентября 2025
Ответ дляОченьценная
Сил и терпения Вашему мужу.
Дякую
Бідолашний наш
Бутерброд з ікрою
• 13 сентября 2025
Ответ дляУкраїна наше все
Віт С?
Україна наше все• 13 сентября 2025
Ответ дляБутерброд з ікрою
Віт С?
Так, я драже люблю, а не колеса те сладющие
Коржик• 13 сентября 2025
Ответ дляБутерброд з ікрою
Я дружина даного папи, мама другої дитини
Як же бісить оце папа. В українській тато.
Бутерброд з ікрою
• 13 сентября 2025
Ответ дляУкраїна наше все
Якби повіз в дві ходки, я б не мала претензій
Зоряний Шлях• 13 сентября 2025
А з ким ця прихворівша дитина з самого початку в гості приїхала? Сама?
Бутерброд з ікрою
• 13 сентября 2025
Ответ дляКуколка-мяуколка
Ничего вашему ребенку не будет
Я зараз трохи про інше.
Я намагаюся зрозуміти, чим думає та мама.
Просто до мене втсунуте звинувачення: ти думаєш лише про себе. (Не спорю. Але поправка: про здоров‘я дитини. Да, своєї);
І плюс - чого не висувається претензія тій мамі - що про себе, свою дитину і свій комфорт думає вона! Адже вона не думає в цій ситуації про нас! І це не вперше!
Колись давно була тривога. Ракети вдень. Мій чоловік майже доїхав з роботи до дому, щоб типу заховатися (ракети на трй момент було ого-го шо таке!). Я його дуже чекала і хвилювалася. Сказав що паркується, зараз буде. І нема. Дзвоню, каже зустрів знов таки цю маму, і вона його попросила звозить іі в садок за тою дитиною знов таки, забрати і причезти додому.
Тобто питання раз: яке возвння дитини під ракетами - бо дитина в укритті. І хай краще там, ніж в машині; подруге знов таки - чо ти просиш мого чоловіка, якого вдома чекає родина (нагадую: це був 22-23 рік, ракети тоді лякали ппц як! Це були калібри посеред дня. Тобто прогнозовані, і писали що вектор - наш).
Розумієте? У людини відсутня логіка і такт. І до того ж - де їх тато.
Бутерброд з ікрою
• 13 сентября 2025
Ответ дляКоржик
А мене навпаки
Бутерброд з ікрою
• 13 сентября 2025
Ответ дляЗоряний Шлях
Мама привезла
Бутерброд з ікрою
• 13 сентября 2025
Ответ дляЗоряний Шлях
І уїхала
Бутерброд з ікрою
• 13 сентября 2025
Ответ дляКуколка-мяуколка
Ничего вашему ребенку не будет
А глисти в нього були. Вони нам нічого не сказали взагалі. Так само возили до бабушки їх, і ні звуку. Моя тоді крошечна була.
Да попередьте ви. Ну будемо слідкувати щоб мвоя вилка в нього була. Ні! Хай якзо їхній боліє чимось, значить і всі довкола.
Чтооооооооооо?• 13 сентября 2025
Ответ дляБутерброд з ікрою
Мені - ніхто
Ваши дети уже на одной территории побывали уже обменялись ’ бациллами* теперь все зависит от иммунитета. Плюс папа контактировал. Уже 2 члена вашей семья контактировали с заьолевгим. А если мама вызовет такси, то ещё риску подвергается таксист и дальше разнесёт в массы инфекцию
Бутерброд з ікрою
• 13 сентября 2025
Ответ дляЧтооооооооооо?
У мене є подружка. У неї малий чіпляє вме набато частіше, садок часто пропускає, соплі 50% року.
Але. Я коли він сопливий, наприклад, або кашель не саіжий, амкашлчє вже днів 4-5, я із ними спокійно гуляю, не ходжу прям додому, але на майданчику - да зараді бога. Бо я знаю що на 4й день грві вже всьо, а соплі то в їх віці і для тої дитини - це взагалі не хворь.
Але якщр у нього припустимо 38-39, то дні три-чотири я з ними навіть на майданчик не ходжу.
Так і тут я міркую: моя прибула о 8 ранку, він - наче о 12 дня. Пішли на двір. Кілька годин там (не заразно вважай. Бо вона на майдагчику, він на вєліку гасає); потім якийсь нетривалий час вдома, вона в іграшках , він в тєліку. Тобто середня заразність. І от потім машина вплотну.
Бутерброд з ікрою
• 13 сентября 2025
Ответ дляФантазерша
Вынос мозга, чайной ложечкой.
Та хай розносить) і справді. Чого це я
Бутерброд з ікрою
• 13 сентября 2025
Ответ дляФантазерша
Вынос мозга, чайной ложечкой.
Хай покатаються щоб не ломать голову з таксі, а ми уж як небудь, ну яка біда)
Фантазерша• 13 сентября 2025
Ответ дляБутерброд з ікрою
Та хай розносить) і справді. Чого це я
Цю проблему можна вирішити спокійно, є варіанти - але ви упорно, чайною ложечкою і істерично. Якщо цього не розумієте, то навряд чи і зрозумієте.
Бутерброд з ікрою
• 13 сентября 2025
Ответ дляФантазерша
Що за варіанти?