Тро Нью-Йорку• 14 сентября в 11:59
Учителям не повысили зарплату! Просим о помощи!
Нужен максимальный розголос! Зарплату учителям не повышают четыре года и никто за нас не борется! Петиции и официальные обращения не имеют эффекта. Нужно, чтобы весь народ требовал повышения для педагогического состава и библиотекарей! Ведь чем выше зарплата у учителя, тем выше качество образования и уровень развития страны!
Небалувана Галя• 14 сентября в 15:03
Де ще залишились вчителі, які свинособачою пишуть?
Троль
Ответ дляЧудовий каламбур
Мне просто интересно какими навыками должен обладать человек, какое образование иметь и сколько зарабатывать если вся его работа заключается в том , чтобы написать какие параграфы прочитать и изучить и дать задания по этим параграфам
Ви ще в школі? Цікаво чому?
Шкідлива молекула• 14 сентября в 15:07
Бесплатной медицины и образования здесь не будет, поэтому неРабы могут даже не пытаться
Прикуси Язика• 14 сентября в 15:07
Шкода, що тут такий пофігізм
А це ж справді питання освіти, дітей, майбутнього країни. І таке відношення до освітнього сектору зі сторони влади - це теж зрада
Бо що робити вчителям як не масово звільнятися і шукати інші варіанти доходу
Розумна Губка• 14 сентября в 15:10
Ответ дляМавка
Учителя получают не только за отчитку часов. Никто не говорит о проведение после уроков с каждым индивидуальных уроков, но у них должны быть консультации помимо уроков
1 час в неделю на 200 детей из 3 параллелей)) Это единственный оплачиваемый государством час.
АсобеннАя• 14 сентября в 15:14
Ответ дляЛюблю джаз
Знову тема, щоб засрати вчителів та ще й на рашомові... Ясно, що не вчитель являється автором.
От бачите, як би ви добре вчили в школі укр.мову, ви б знали ,що «являється тільки чорт …», як казала наша вчителька. Тут треба ставити «є». Але, головне ж на мові, так?))
Да Щас же• 14 сентября в 15:22
Ответ дляОливьЕЖечка
У нас две системы образования. Школы и репетиторы. Последние очень не плохо получают, вот туда и уходят те, кто знает. Я не хочу проводить урок за 150, когда могу его проводить за 500+. И совмещать школу и репетиторство не вариант. Невозможно качественно провести 6 уроков в школе, а потом ещё 6 дома. Чудес не бывает
Це теж хороший варіант, чому б ні. Але в обох є певні плюси і певні мінуси, як і скрізь. Для когось працювати в школі має більше плюсів, для когось - лише приватний сегмент. В доньки є репетитори, але і вимоги до результатів трішки інші, ніж до предметів, які мене не цікавлять) Причому я не можу сказати, що в школі у них поганий рівень і поганий вчитель. Просто треба більше, тільки й того.
Цирк на дроті• 14 сентября в 15:22
Ответ дляДикая Роза
Краще військовим нехай піднімуть
Тогда мы победим?
Цирк на дроті• 14 сентября в 15:23
Ответ дляКсерокопия ночи
Вы нихрена не даёте, учитель так безграмотно выражать свои мысли не может)
За такую зарплату? Запросто!
Nathalie27• 14 сентября в 15:38
Ответ дляSvitlo_
Їх майже не залишилось
В школах хіба не забирають відсоток із ЗП на профсоюзний збір?
Скромняшка• 14 сентября в 15:41
Ответ дляПолБатона
А врачам повысили? А дворникам?
Большинство врачей неплохо зарабатывают, особенно с учетом работы во многих случаях полдня всего.
Летала_НаМетле• 14 сентября в 16:09
Ответ дляВсе і одразу
Що говорить зеля?
Він у 2019 році їм обіцяв зарплату 4000$.
Предвиборні обіцянки
Моя кума учитель голосовала за то недоразумение, так что грех им жаловаться, 4 тыщи получат
Все і одразу• 14 сентября в 16:14
Ответ дляЛетала_НаМетле
За що голосували - те і отримали
«Дєятелі наукі»
Бесбардак• 14 сентября в 16:15
Бібліотекарям піднімають вже на 600 грн. Юху! Буде 6700. Вчителі наступні.
Люблю джаз• 14 сентября в 16:34
Ответ дляАсобеннАя
Навіть ’ясно’ вже краще, ніж 💩. Але ж кожному своє.
Царівна Жабка• 14 сентября в 17:13
Ответ дляСкромняшка
Пол дня в нашей поликлинике - далеко не весь рабочий день.
Патика-мотика• 14 сентября в 17:16
Ответ дляМао_Мяо
Чого не фіксували порушення?
а вони це акуратненько робили. нам заборонено, але думайте про майбутнє. ну я колєблющімся пояснила, що й до чого, свою місію виконала.
Цирк на дроті• 14 сентября в 17:25
Ответ дляЦарівна Жабка
Весь.
неДоПриличий• 14 сентября в 17:32
Я математичці 3000грн в місяць плачу за репетиторство і в неї графік щільніший ніж в топової манікюрниці. Це я, ФОП, не можу фізично ще другу роботу після 10 годин праці, бо прийдеться кинути спати, а у вас, вчителів купа часу для цього. В перерахунку на ваші робочі години в мене був би такий самий дохід, але без відпусток і лікарняних. Кричить вона, ще й російською, вчителька називається. Чи то форумом помилилась?
Роза в вазі• 14 сентября в 17:55
Ответ дляТро Нью-Йорку
Врачам обещают многократное повышение, а о нас забыли. Мы сами как дворники получаем теперь
В культуре зарплаты в два раза ниже, чем в образовании. Учителя хоть репетиторством подработать могут. И рабочий день у нас больше, 8,5 часов.
Надо требовать не повышения конкретным профессиям, а изменения тарифной сетки. Если ставка первого разряда за полный рабочий день была б не три тысячи грн, а хотя бы 8, то и специалисты соответственно имели нормальные ставки , а не 5-7 тыс грн, ведь зарплата первого разряда множится на коэффициент в зависимости от квалификации.
На фото ныне действующие оклады, причем по первой графе, не подняли до второй.
Роза в вазі• 14 сентября в 17:57
Ответ дляSvitlo_
Вчителям дали доплату за роботу у несприятливих умовах.
Так, хоч щось
В культурі зарплати 6-9 тис грн. У вчителів все ж краще ситуація.
Роза в вазі• 14 сентября в 17:59
Ответ дляМао_Мяо
Кишенькові. Грошей нема , що вони скажуть.
Я не за протести. Я за звільнення. Там же є закон, що можна бути вчителем будь-кому, от і наберуть. Педвузи закрити- економія яка.
Пенсіонери і люди передпенсійного віку не підуть. Бо місяць-два без зарплатні, хоч і мізерної, це смерть від голоду. На іншу роботу вже не візьмуть, фізично працювати нема здоров´я.
Роза в вазі• 14 сентября в 18:03
Ответ дляАсобеннАя
Библиотекарь-это очень важная сейчас профессия 🤣
Знаєте, вчора проводила захід, то так дякували пенсіонери, в них це радість єдина, принарядитись, прийти в культурне місце, послухати лекцію, подивиться відеоролик.
Та й для молодших, книги коштують 400-700 грн за одну, хіба кожна читаюча людина може собі дозволить в книгарнях скуповуватись на тисячі? Тому і йдуть до нас за новинками. Чи хай люди взагалі не розвиваються, поїв, поспав і все?
Роза в вазі• 14 сентября в 18:05
Ответ дляЯкаКраля
Тут с Вами не соглашусь, профессия важная. И очень плохо, что дети перестали читать.
Там де мами, бабусі читають і приходять до нас разом з дітьми з малечку, там і діти призвичаюються читати.
Роза в вазі• 14 сентября в 18:07
Ответ дляШеллар
Можу підписати тільки петицію, що педагогам перед отриманням зп потрібно здавати тести по власному предмету - грошей в бюджеті залишиться море.
Не знаю як у вчителів, а в культурі переатестація регулярно проходить і курси підвищення кваліфікації раз на 5 років обов´язково.
Мао_Мяо• 14 сентября в 18:09
Ответ дляРоза в вазі
Але і дві ставки не потягнуть. Тому тільки звільнення
Роза в вазі• 14 сентября в 18:10
Ответ дляБесбардак
Де це піднімають? Аванс отримала як завжди.