Всміхайлик• 14 сентября в 17:53
Хто може дозволити купити собі будинок в Україні зараз?
Як ви це робите?
Чупокабра• 14 сентября в 19:50
Ответ дляВсміхайлик
Навіть якщо і не у звичайному, то це важко зробити
Ну если у человека заработок 4000-5000 евро в месяц
Чупокабра• 14 сентября в 19:52
Ответ дляviter33
Щоб ’не товкти воду в ступі’ - вважатимемо, що автор має на увазі будинки по 100+ тис.дол.
За такие деньги лучше уж за границей купить ,в Португалии к примеру
Чупокабра• 14 сентября в 19:53
Ответ дляМеряю линейкой
Ось недавно купила хатинку в селі з землею (32 сотка) від Вінниці 22 км (дорога хороша туда)-7,5 тис $(оформлення 800$), простий жилий стан без зручностей, але є газ і вода, звичайно хочеш зручностей треба вкладати кошти. У Вінниці ціни космос, навіть дорожче вже чим в Києві
А туалет на улице?
Задолбулька• 14 сентября в 20:32
Ответ дляЧупокабра
Разве так дешево можно купить? А туалет на улице или в доме?
Різні варіанти трапляються. Якщо є туалет в дешевому будинку, то там таке страхіття, що треба все демонтувати. Як на мене, то краще його б і не було. Мені важливо щоб було світло і газ в будинку. Все інше зробити не проблема. Маю досвід, купила глиняну хатку, обкладену цеглою, зробила перепланування, санвузол і загальний ремонт. От приблизно такий варіант і хочу повторити.
Аноним_1858• 14 сентября в 20:54
Ответ дляМаргарита и Мастер
Люди зарабатывают, в чем удивление))?
В тому що я знаю цю кухню) і ставити це в один ряд з тими хто гребе мільйони смішно
Чучало яблуні• 14 сентября в 21:13
Ответ дляВсміхайлик
Крім обраних
Звичайні люди в звичайних містах і селах. Не всі купують за мільйони будинки.
Чучало яблуні• 14 сентября в 21:16
Ответ дляviter33
При теперішніх цінах - в безпечних регіонах земля 6 сот. + гола коробка - вже будуть коштувати дорожче
Це неправда.
Указка• 14 сентября в 21:43
Є багато красивих будинків в українських селах, навіть за 3 тис. Це не обов´язково глухі села. Моніторю оголошення постійно
Просто Фіфа• 14 сентября в 21:52
У мене чоловік хімік, заробив сам, десь економили, але нарешті ось нещодавно ми переїхали в свій дім. Майже Київ, 10 км від столиці
ЭкстрасенсиХаЯ• 14 сентября в 21:56
Ответ дляviter33
Неправда. Только вот недавно приобрели для родителей дом с нормальным аккуратным ремонтом, со всеми удобствами и коммуникациями в доме, 140кв.м. и земля 15 сот. за 65.000у.е. Село в Западной Украине, до ближайшего города около 20км. До этого мониторили объявления около года, поэтому и знаем, что да по чем
Ответ дляPrervana
А обычный человек на дом и раньше не зарабатывал. Покажите мне учителя географии или оператора Новой почты, который себе дом купил. Не халупку, не дачку, а нормальный современный дом
Про пошту не в курсі, а вчителів знаю. Будинки середні, десь 150, 180 метрів, але пристойні.
Танцепесенная• 14 сентября в 22:10
Якщо ви питаєте саме де прості люди беруть гроші на купівлю будинку, то здебільшого продають спадщину, продають одне - купують інше. Ну і родини після втрати героя за виплати також купують нерухомість
Мадам Тю-лю-лю• 14 сентября в 22:13
Ответ дляviter33
Тільки от проблема - за 10 років той же дім коштуватиме 250+(((
Чому ви так вирішили? Були б гроші - криза буде) Ринок нерухомості теж не рівно зростаючий.
Золота орда• 14 сентября в 22:24
Ответ дляВсміхайлик
Маю на увазі не прифронтову зону і не в глухому селі
Я могу. Работаю. Много
Ответ дляsur_sur
Нічого особливого)
Ну так если ничего особенного, то и в результате тоже ничего особенного. Если нет дополнительных источников финансирования, наследства, клада, выигрыша в лотерею и т. д. - то никаких современных домов на 150 квадратов не случается у людей с обычной зарплаты условного оператора почты или кассира или учителя
Куда_бежать• 14 сентября в 22:46
Ответ дляБабка-байкерша
Мы купили,знакомые строятся.Сейчас все в ремонтах и стройках
Маня, вже вернулась з Польщі?
Куда_бежать• 14 сентября в 22:49
Ответ дляСплюшка
Маня обеспеченная?
Ага)))))) тут читали, як вона проклинаєла свекруху, що та не хотіла їм свою 3к квартиру віддати
Куда_бежать• 14 сентября в 22:52
Ответ дляСплюшка
Це Потужний Зельц так щедро платит Манюшке за ее творчество?
Ага, кінцем))))
Я такая - жду трамвая• 14 сентября в 22:55
За 35т купили будинок коробку , село , 8 км від міста .
Рахую це хорошим вкладенням .
Стетоскопуло• 14 сентября в 23:41
в мене в місті дуже багато людей отримали мільйони через втрати рідних на війні, купили авто та квартири , ще багато продали спадщину, сімʼя поліцейських (він начальник відділу якогось) будуються, ще одні волонтери
НеКонец-Света• 14 сентября в 23:58
Ответ дляВсміхайлик
Автор, ви як маленька. Звичайно, що ті хто працює в тіні. А зараз це повально.
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
У всьому цивілізованому світі нерухомість постійно росте в ціні (бо з інфляція постійна).
Так, бувають падіння типу 2008, але загалом тренд - ’тільки вверх’
Та і , зрештою, це реальний актив (на відміну від ефимерних біткоїнів чи ’перегрітих’ акцій тесли)
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Я зі Львова
Батьки - село 15 км.від Львова
Все, що до 50 000 в радіусі 30 км. від Львова - вигребли ще в 2022
Зараз новобудови за 100+ - коробки на 140 кв.м. + 3-5 сотих землі
Батьки - село 15 км.від Львова
Маргарита и Мастер• 15 сентября в 08:16
Ответ дляОбнемашечка
айті можете викреслити. я не можу
не той айті, може
ок,как скажете)