Всміхайлик• 14 сентября в 17:53
Хто може дозволити купити собі будинок в Україні зараз?
Як ви це робите?
Я_з_Франека• 14 сентября в 18:32
Ответ дляPrervana
Пофиг абсолютно) на зарплату в 20 тысяч (плюс минус) - на Бали не летать и современные дома не покупать. Речь исключительно об этом
Сенс в тому, що одні люди,сидять на попі рівно все життя,і ниють як їм погано. А інші- роблять все для того,щоб своє життя покращити,і навіть досягають успіхів. Але посидіти їм майже не вдається.
Ответ дляДеловитая
Слушайте, ну дома разные бывают . Соответственно, цены тоже разные
Мы строили дом 2 года, сейчас ремонт
Изначально искали дом для покупки, идеального не нашли
Понимали, что построить выйдет дороже. Так и оказалось - в 2.5 раза
Зато такой как хотели, мечтали
Мы строили дом 2 года, сейчас ремонт
Зато такой как хотели, мечтали
Можете хоча б приблизно озвучити - площа і бюджет на ’під ключ’ (всього буде вартість після ремонту) ?
Деловитая• 14 сентября в 18:34
Ответ дляviter33
Сумму не напишу, площадь общая 400 с гаражом на 2 машины
Деловитая• 14 сентября в 18:35
Ответ дляviter33
Це піз...ц.
Я про площу
Про ціну - теж
Я про площу
Про ціну - теж
Террасы, наверное, тоже в площадь входят. Да, очень дорого
Ответ дляЯ_з_Франека
Это к делу не относится. Вообще не все хотят драться ввысь на вершину пищевой цепочки и становиться чем-то вау. Им и рядовым винтиком нормально быть всю жизнь. Это не плохо, это обычно. Но да, у этих людей очень ограничены финансовые возможности для покупок чего-то серьезного
Всміхайлик
• 14 сентября в 18:37
Ответ дляviter33
Щоб ’не товкти воду в ступі’ - вважатимемо, що автор має на увазі будинки по 100+ тис.дол.
50 тис дол - це вже дуже багато
Я_з_Франека• 14 сентября в 18:39
Ответ дляPrervana
Саме в цьому і сенс:не хочеш працювати більше- відпочивай і не ний. І в цьому ж гармонія . І ’рядрві гвинтики’ мають усі можливості заробляти, але не хочуть, бо для цього потрібно докладати зусиль і не разово, а довгостроково. Боротися із власними лінощами і страхами- найважче
Всміхайлик
• 14 сентября в 18:42
Ответ дляviter33
Та звісно, якщо мета ’освоїти’ кучу грошей - саме воно на будиночок 400+ кв.м. в воюючій країні)))
У Греції є своя рашка під боком
Распутница• 14 сентября в 18:43
Ответ дляВсміхайлик
Крім обраних
У нас в Запорожье можно купить дом от 15000 уе. Вполне подъёмно. Приезжайте
Деловитая• 14 сентября в 18:44
Ответ дляviter33
Про освоить - это вы придумали, как и 400 +
Прикиньте, люди хотят жить в Украине, не выезжали никуда, хотя выездные, а муж может зарабатывать деньги в любой точке мира. Платит налоги, кстати
Так шо выдыхайте
Сірничок• 14 сентября в 18:45
Зараз так все по-різному, багато виїжджають і продають своє житло, навпаки переживають, щоб хтось купив, а хтось будується😵💫 люди оптимісти і це дає надію😌
Стрибну в гречку• 14 сентября в 19:05
Ответ дляСало не люблю
Та ну,чоловіки більше жінок заробляють всерівно.
Да, конечно. И тцк за ними бегает, и по 20 к за выезд из страны женщины платят. Все верно.
Стрибну в гречку• 14 сентября в 19:06
Ответ дляPrervana
Гы, еще не вечер. Польша зашевелится - и у вас подешевеет
Значит Польша подешевеет, там будут покупать.
Обнемашечка• 14 сентября в 19:07
Ответ дляМаргарита и Мастер
Депутат, тцк
айти
айті можете викреслити. я не можу
не той айті, може
Стрибну в гречку• 14 сентября в 19:14
Ответ дляPrervana
Много в Харьковской или Сумской области покупают?
Так в Польше есть не только Люблин, Жешув и Белосток.
Киев бомбят, а цены не падают. Вон выше вообще строят дворец, правда область неизвестна.
Деловитая• 14 сентября в 19:17
Ответ дляPrervana
Про Сумскую не знаю, про всю Харьковскую тоже. В городе, где живут мои родственники и откуда я родом, покупают дома и квартиры. Аренда выше в разы, чем в Харькове. Всё заточено под военных
Меряю линейкой• 14 сентября в 19:18
Ось недавно купила хатинку в селі з землею (32 сотка) від Вінниці 22 км (дорога хороша туда)-7,5 тис $(оформлення 800$), простий жилий стан без зручностей, але є газ і вода, звичайно хочеш зручностей треба вкладати кошти. У Вінниці ціни космос, навіть дорожче вже чим в Києві
Любовь Калистратовна• 14 сентября в 19:33
Ответ дляВсміхайлик
Хто може купити будинок за такі ціни коли їжа така дорога
яка дорога їжа? он в сусідній темі розказують,що подорожчання продуктів у нас- то дрібниці. і причому не одна таке пише, а стаями.
Чупокабра• 14 сентября в 19:48
Ответ дляЗадолбулька
Вартість будинків дуже різна. Є і за 1000 у.е. і за 5000. Я ось зараз шукаю будинок в межах 10000, але в певній локації, але ніяк. В тому році було пару пропозицій, упустила.
Разве так дешево можно купить? А туалет на улице или в доме?