Рожки-да-ножки• Изменено 14 сентября в 21:08
Де знаходяться ці кабінки в Італії? Фото пляж.. яке там море?
Що це за локація? Хочу поїхвти в Італію
Але якось неоднозначно все
Чому там море не рекомендують? Дякую
Але якось неоднозначно все
Чому там море не рекомендують? Дякую
Домашня Зюзя• 14 сентября в 22:49
Ответ дляOlenka_bum
Ми були в 2021 р. В маленькому сімейному готелі, місто Капо Ватікано. Відвідували також Тропеа. Прогулювалися вузькими вуличками. Поїздом було зручно переміщатися між містами. Відпочивали з друзями. 14 ночей.
Єдине, що не зручно, що маленький аеропорт.
Дякую
Olenka_bum• 14 сентября в 22:50
Ответ дляДомашня Зюзя
Але ж це місто не на морі? Може конкретніше щось можете порадити - пляж, готель?
В Ламеція аеропорт
Маю сечі• 14 сентября в 23:03
Ответ дляДомашня Зюзя
Я не рекомендую. Жахливе море в 90% місць. Болото болотом.
Ні, ну кабінки може є і гарні, тут сперечатися не буду.
Так, є гарні місця, але їх мало.
Італійці в Хорватії відпочивають.
Але Італія -чудова країна, окрім моря
Так, є гарні місця, але їх мало.
Італійці в Хорватії відпочивають.
Але Італія -чудова країна, окрім моря
А в Калабрии?
Балаболка• 15 сентября в 08:54
Ответ дляДомашня Зюзя
І там не було зранку відпливів? Дивина. Бо саме там я зупинялася в багатьох місцях. І зранку, коли вода відходить, це дно стає болотом. По якому ходять місцеві з пакетами і щось збирають))
І купатися вже неможливо- поки до води дійдеш, весь в болоті
Марке, Калабрия,Сардиния,Лидо Ди Езоло, Капри, Сицилия - вы были там?
Балаболка• 15 сентября в 08:55
Ответ дляOlenka_bum
Подивіться.
фото моє. Більше власних не можу скинути, так як подорожували ще до 2021 року то в тел не збереглося.
Але в ютубі багато є відгуків. І море чудове і Сицілію не далеко відвідати.
Нам з готелю було видно вулкан)))
В Італії Тіреннське море мені більше сподобалось чим Середземне в Іспанії ( Барселоні та Валенсії).
Нам з готелю було видно вулкан)))
И куча людей на одном клаптике
Olenka_bum• 15 сентября в 10:43
Ответ дляБалаболка
И куча людей на одном клаптике
Вы видите то, что хотите, при этом не изучив информацию.
Кто-то видит стакан воды на половину пустым, а кто-то полным.
Балаболка• 15 сентября в 10:55
Ответ дляOlenka_bum
Я вижу,что вижу: тьма людей
Olenka_bum• 15 сентября в 11:07
Ответ дляБалаболка
Я вижу,что вижу: тьма людей
Где?
Это Тропеа, и вы видите период высокого сезона.
Я была в Капо Ватикано.
Что ещё вы видите?
Я была в Капо Ватикано.
Что ещё вы видите?