Розумна Губка• 14 сентября 2025
Девочки, кто может подсказать, что это у малыша на лобике?
Родился, не было ничего, увидела впервые в 1,5-2 месяца где то. Был змеиподобной формы сначала , сейчас малышу уже 8 месяцев и до сих пор пятнышко не прошло, хотя форму поменяло. Немного ощущается при пальпации.. может у кого то было такое? К слову врач говорит ничего делать не надо, само пройдет, называется гемангиома. Но я все равно переживаю.. так как другой врач назначил гормональную мазь, но я не очень хочу к ней прибегать..
PORKA• 14 сентября 2025
Вам уже сказали что это специалисты, сомневаюсь что люди по фото поставят какой-нибудь другой диагноз.
Если было больше по размеру, а сейчас точка, то рано или поздно заживет
Закуйовджена життям• 14 сентября 2025
Гемангіома недобра штука. У моєї не пройшло. Зараз все це легенько лазером прибирають. Ми спостерігали і вона почала рости. Видалили азотом, пішла глибше. Різали. Через якийсь час зявилась маленька цятка в іншому місці, то ту зразу лазером удалили. Зараз 13 років і знову нове на нозі зявилось.
Закуйовджена життям• 14 сентября 2025
До речі мазь могли спробувати, але вона більше діє, коли пятнишко. У вас вже вона більше, може не подіяти
неДоЖиру• 14 сентября 2025
Тільки спостерігати.Може така цятка на все життя.А може розростися на пів обличчя.Але само воно вже не пройде мабуть.
Розумна Губка
• 14 сентября 2025
Ответ дляЗакуйовджена життям
Ох, тепер я буду дуже нервувати, я вже не знаю що краще, знов мабуть буду шукати лікаря іншого… а вам казали, чому саме вона зʼявляється? У мого ще на сідниці є.. але там я не переймаюсь , а ось на обличчі не дає мені спокою ((
Квітка Миру• 14 сентября 2025
Гемангоима это. У моей была тоже на лобику, прижигали 2 раза з 7 и 9 мес, сейчас 7 лет, почти прошла. Еще еле заметная есть
Розумна Губка
• 14 сентября 2025
Ответ дляКвітка Миру
А больше это очень прижигать? Наверное обращусь к врачу снова, ох уж детки, я еще так переживаю за это все..
3@йk@• 14 сентября 2025
За ней нужно наблюдать. Если меняет форму, цвет к врачу. У сына была на голове, к году исчезла.
Квітка Миру• 14 сентября 2025
Ответ дляРозумна Губка
Больно? Да, не приятно. Ей одну точку прижигали без наркоза, а когда надо было больше и длительней это делать, дали наркоз (мед сон).
Мне прижигали за ухом в 20 лет, и на губе в 8–9 лет, за ухом терпимо, на губе жесть.
как тебе такое илон маск• 14 сентября 2025
Ответ дляsur_sur
Богомолец в ФБ писала, что уже лечит их консервативно. Подробностей не помню.
Є таблетки, не пам´ятаю назву. Але там кожні 10 днів треба кардіогоаму серця робити. Моя дитина приймала
Розумна Губка
• 14 сентября 2025
Ответ длякак тебе такое илон маск
Это пятно еще и на сердце может влиять? Или если таблетки принимать? И что таким малышам дают? Я б наверное не рискнула. Вот надо же , вот откуда она у нас взялась (
Сиренькая• 14 сентября 2025
Це гемангіома. Зазвичай, вони ростуть активно протягом першого року життя дитини і, потім, самостійно регресують до 5-7 років. В моєї доньки була на стегні, виросла, розміром з 5 коп. і зникла, без всякого лікування до 6 років. Ми спостерігались в клініці Богомолець, лікар Сай.
Але, вони бувають різні, в тому числі, кавернозні, які проростають вглиб тканин. Тому, обовʼязково показатись профільному спеціалісту і спостерігати.
Закуйовджена життям• 15 сентября 2025
Ответ дляРозумна Губка
гемангіоми з´являються на етапі вагітності коли закладаються судини і щось пішло не так, наприклад, перенесене вірусне захворювання Ми помітили з власного досвіду що ріст відбувається коли дитина проходить привівки -вакцинується, а також при вживанні неврологічних препаратів (нейролептиків). В нас знайшли і всередині гемангіоми. Є одна в почці. Інколи бувають в печінці. Є також на спині і з віком вона не пройшла, але там як пятно. На сідницях будьте обережні, бо там буде механічне тертя, можна шкодити. Видалення звісно болюче. Лазером, як опік виходить. Потім ранка і сходить кірка, те саме і азотом. Ми будемо видаляти на нозі, бо дитина росте і вона розтягується теж
Закуйовджена життям• 15 сентября 2025
Це не смертельно. Не лякайте. На обличчі, я би видаляли лазером, бо то естетика. У кожного по різному буває. Ми і в Богомольця були в Саса вам вище писали, і в Охматдиті. Азотом випалювали в онкодиспансері, коли зявився лазер, то уже лазером. Зараз знову зробимо лазером
Маю декілька думок• 15 сентября 2025
у племінника на животі , спостерігали постійно , вона якийсь час росла , а потім десь після 3х років почала стухали і ставала меншою , зараз ще є але вже не така велика
Розумна Губка
• 15 сентября 2025
Ответ дляЗакуйовджена життям
Ось дуже дивно, вагітність моя була дуже спокійною, активною , я ні разу не захворіла… все було добре… а ось таке.. зі старшою донькою, я хворіла 2 рази з температурою та іншими симптомами, і в неї нічого ттт нема. А с з синочком ось таке(( тепер не буду нормально спати , ще й в нашому місті нема лікарів, до яких я б могла зі спокійною душею прислухатися …
Закуйовджена життям• 15 сентября 2025
Ответ дляРозумна Губка
Заспокойтеся. Нічого страшного. Ця хвороба легко коригується. В нас теж не має лікарів, я їздила з 3 місяців до року щомісяця у Київ. Все буде добре.