Коли мовчу- приємна жінка• 15 сентября 2025
Тато вимагає, що хлопець має просити у нього моєї руки
Мені здається, що це застаріло і якось занадто. Ніколи не чула, щоб у інших так було. Що про це думаєте?
Танцепесенная• 15 сентября 2025
Ответ дляДоль Чекомбана
Эээ, в фильме видела, отец с парнем мило беседовали за бокам вина и парень тихонько рассказал отцу про его серьёзные намерения в сторону его дочери, а именно желание жениться на ней.
Ни кто никого не обсмеял, не было стеснения, прошло на одной волне.
А как по другому, молча?
Ваш папа прав, автор.
А как по другому, молча?
Ваш папа прав, автор.
+1, не понимаю почему все так скептично в теме настроены. Что мешает парню в расслабленной манере сказать отцу девушки о намерении жениться? Никто же не говорит о каком-то пафосном королевском ритуале/сватах и прочих атрибутах)
Кстати, я 85 г.р. почти всех моих подружек университетских (кто из ЗУ был) - сватали) жених со сватами «просили руки» девушек. Столы накрывали, сватов встречали
а тут все такие «первый раз слышим»))))
булоТАЙминуло• 15 сентября 2025
Ответ дляТанцепесенная
а тут все такие «первый раз слышим»))))
Может то, что он еще не думала об этом и предложения не делал? Предлагаете автору предложить парню жениться и отправить к отцу?
Танцепесенная• 15 сентября 2025
Ответ длябулоТАЙминуло
Понятное дело что «просят руку» у родителей когда реальное предложение девушке сделано)
В курсі діла• 15 сентября 2025
Ответ дляНепозбувна Бентега
Не віддавайте йому свою руку, хай шукає іншого донора
Просто його рука вже втомилась
булоТАЙминуло• 15 сентября 2025
Ответ дляТанцепесенная
Отож. Тут папа прессует девушку, которой предложение не делали. Видимо, чтобы сделала сама...
Садоводница• 15 сентября 2025
Цікаво, а скільки автор з цим хлопцем зустрічається, що тато вважає, що вже пора? І як давно тато знає про стосунки?
Ответ дляДобро с Кулаками
Тобто тато, 1971 року народження, молодість якого припала на шалені 90-ті і стиль життя як в серіалі Бригада, на повному серйозі вимагає незнайомого хлопця приходити й просити руки?
Хлопче, тікай! Ні, навіть не так: чимшвидше вали звідти, не розбираючи дороги.
Ви дійсно думаєте, що всі чия молодість припала на 90 - ті жили як Саша Бєлий?
Доль Чекомбана• 15 сентября 2025
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Це мило, якщо без тиску. А так - тато постійно про це говорить
Правильно. Папа любит вас и гордится вами. Как это отдать свою жемчужину, парень должен завоевать. Вот и посмотрите семьёй как он будет это делать.
Добро с Кулаками• 15 сентября 2025
Ответ дляSvitlo_
Пошаманю• 15 сентября 2025
Тато правий, але хлопець ще не готовий
До речі, а що тут застарілого? Сватання застаріле?
Коли мовчу- приємна жінка
• 15 сентября 2025
Ответ дляПошаманю
Тато правий, але хлопець ще не готовий
Говорить ’був би нормальний - сам прийшов би’
Ще часто згадує, що він перед тим як робити пропозицію мамі, спочатку говорив з її батьком