Червона калина• 15 сентября в 18:33
Одружені чоловіки...
От тут на форумі й в принципі, скрізь, жінки дуже засуджують коханок чи жінок, які навіть не були коханками, а чоловіки до них пішли з сімʼї. Ваших чоловіків НІХТО перший не намагається вкрасти))) Вони самі лізуть))
Ситуації за цей місяць:
1. Зранку в кавʼярні. Стою в черзі за кавою, він повертається, пропонує мені купити каву. Відмовляюсь, все одно купує, йде за мною, давайте знайомитись. На пальці обручка. Питаю - ви ж одружений? "Так, ну і що?"....
2. В Сільпо ввечері. Спочатку ходив за мною між рядами, ви дуже гарна, хоче знайомитись. Обручки не було. Запропонував підвезти, відмовила. Але він теж одружений)
3. В чаті будинку))) Це взагалі пі...ц, бо він щодня гуляє з дітьми й жінкою на майданчику, але - пише мені.
4. На мийці. Класика - пропонує допомогу, потім - а можна ваш номер, одружений.
Їм просто скучно) Це все - доглянуті, заможні чоловіки) Яким просто нудно дома) Нудна дружина, нудні діти, от вони й хочуть розваг) Тому дівчата, якщо боїтеся, щоб вашого не вкрала якась худа коза ( до якої він швидше за все перший підкотить ) - робіть їм таке життя, щоб було не скучно. Щоб він не в сімейному, спокійному болоті сидів, а варився в гарячому казані)) Щоб ні думок ні сил не було на інших))
Ситуації за цей місяць:
Контрольница• 15 сентября в 19:39
Ответ дляЧервона калина
Ні, в мене одяг якісний і не просвічує і нічого не видно)
Я просто такого плана наряды видела- выглядит очень дёшево и вульгарно
дамаАмстердама• 15 сентября в 19:39
Ответ дляЧервона калина
Це мене теж завжди дивує - ок, хоче він коханку чи знайомств, чого не знімає обручку ДО знайомства? Вийшов з дому, сів в машину, знімай, знайомся, ввечері вдягнеш. Чи це відразу як для розуміння - ’я жонатий, я цінний кадр’?
А вы не думали, что некоторые носят обручальное кольцо, чтоб от него не ждали женитьбы? Переспал за кофе и сказал, что женат, вот и вся схема - отшил сразу, чтоб фату не примеряла, после секса.
Червона калина
• 15 сентября в 19:42
Ответ дляКонтрольница
Вульгарно такий одяг виглядає на товстих) Вибачте) На худеньких це не вульгарно, а естетично й стильно.
А дешево - це не про сам одяг, а про зовнішність, яка в комплекті. Якщо на випалений блонд та татуйовані, вицвілі брови вдягнути Шанель - то і Шанель буде дешево виглядати.
Червона калина
• 15 сентября в 19:43
Ответ длядамаАмстердама
Можливо. Типу - ’приймай ситуацію відразу, я не холостяк’.
Кusalochka• 15 сентября в 19:52
Не, автор, я хоть и лайкнула, но посыл верен не доконца, а так хорошо было... но у Вас опять все сошлось на том, чтобы крутится возле мужика и как-то там напрягаться, чтобы ему было весело. Это сразу проигрышная позиция. Живите для себя и делайте себя весёлой и счастливой. Ну и если мужик бабник, не выбирайте таких. Есть такая категория, которая изменяет любой с любой.
Дюймовочка• 15 сентября в 19:54
Звідки в цих заможних чоловіків стільки вільного часу, що вони скучають. Їм гроші просто з неба падають?
Пишу_граммотно!• 15 сентября в 20:08
Смотришь на свободных мужчин, такие неуверенные, ни первых шагов, ни комплиментов.
Другое дело женатые! К этим вопросов вообще нет, шуруют как лоси по кукурузе)
Кидаю курити• 16 сентября в 00:10
Автор, а Ви клоун чи як вони з першого погляду здогадуються, що з Вами не нудно?