Червона калина• 15 сентября 2025
Одружені чоловіки...
От тут на форумі й в принципі, скрізь, жінки дуже засуджують коханок чи жінок, які навіть не були коханками, а чоловіки до них пішли з сімʼї. Ваших чоловіків НІХТО перший не намагається вкрасти))) Вони самі лізуть))
Ситуації за цей місяць:
1. Зранку в кавʼярні. Стою в черзі за кавою, він повертається, пропонує мені купити каву. Відмовляюсь, все одно купує, йде за мною, давайте знайомитись. На пальці обручка. Питаю - ви ж одружений? "Так, ну і що?"....
2. В Сільпо ввечері. Спочатку ходив за мною між рядами, ви дуже гарна, хоче знайомитись. Обручки не було. Запропонував підвезти, відмовила. Але він теж одружений)
3. В чаті будинку))) Це взагалі пі...ц, бо він щодня гуляє з дітьми й жінкою на майданчику, але - пише мені.
4. На мийці. Класика - пропонує допомогу, потім - а можна ваш номер, одружений.
Їм просто скучно) Це все - доглянуті, заможні чоловіки) Яким просто нудно дома) Нудна дружина, нудні діти, от вони й хочуть розваг) Тому дівчата, якщо боїтеся, щоб вашого не вкрала якась худа коза ( до якої він швидше за все перший підкотить ) - робіть їм таке життя, щоб було не скучно. Щоб він не в сімейному, спокійному болоті сидів, а варився в гарячому казані)) Щоб ні думок ні сил не було на інших))
Ситуації за цей місяць:
Червона калина
• 15 сентября 2025
Ответ дляVera83
Все правильно! все проблемы от мужской скуки, мужик должен пахать на 3 работах, тогда на всякую хрень у него просто не будет ни сил ни времени
Це на 100%
Непогодка• 15 сентября 2025
Ответ дляVera83
измены это хрень, а автор кстати молодец, правильную мысль транслирует
Та немає там правильних думок. Як має відвалитися, то краще раніше, не треба гаяти час.
Не видела здесь массового осуждения любовниц, наоборот здесь были опросы и больше половины согласились стать любовницами женатых за материальную помощь.
Любовницы бывают разными. Есть которые очень влияют на своих любовников, даже бизнеса с ними ведут. А есть, в которых просто слишком нужду. Ну и негатив, чтобы выслушала, потратила свои эмоции и время, поддержала. Жилетка в общем. Больше вторых.
Усміхайлик• 15 сентября 2025
Сколько вам лет? во что одеваетесь?может вы им кажетесь доступной,легкомысленной.
Пошаманю• 15 сентября 2025
Ответ дляНепогодка
ідеальних чоловіків на всіх не вистачить, деяким приходиться брати пса і тримати на короткому повідку
Непогодка• 15 сентября 2025
Ответ дляНаодинцi
А яке тут може бути масове засудження? В темі 30-40 осіб. Статистику так не проводять.))
Обстановщица• 15 сентября 2025
Ответ дляПрестидижитатор
Дівчат, питання: хто-небудь засуджує чоловіків-коханців одружених жінок? Давайте агресивно засуджувати щоб було справедливо 🙂 чому немає тем і купи бруду на них? Де морожені кури?
Дорого нынче курами разбрасываться)
Непогодка• 15 сентября 2025
Ответ дляПошаманю
Скільки вовка не годуй....час найважливіший ресурс.
Пошаманю• 15 сентября 2025
Ответ дляНепогодка
мужик, що пахає на 3 роботах теж непоганий ресурс
Непогодка• 15 сентября 2025
Ответ дляОбстановщица
Дорого нынче курами разбрасываться)
Це точно. Ще з жовтня здорожчення, треба шукати альтернативу.
Непогодка• 15 сентября 2025
Ответ дляПошаманю
Помре рано
Пошаманю• 15 сентября 2025
Ответ дляНепогодка
Помре рано
головне щоб на пару квартир встиг заробити до цього
ПростоБелка• 15 сентября 2025
Ну значит, Вы выглядите, как давалка, вот и липнут все, не опасаясь, что откажете. Сорямба, но меняйте стиль.😀
А по теме: кобели есть и женатые, и свободные, самые разные.
Умничка-помощничка• 15 сентября 2025
Ответ дляЧервона калина
Ви не повірите, але мені почав писати, коли я майже матом накрила їх поверх за те, що сміття кидають)))
Ви написали у домовий чат вашу цінну інструкцію?
Обстановщица• 15 сентября 2025
Ответ дляНепогодка
Придется гадить в пакетик и этим дубасить) Не больно, но обидно и вонюче
Непогодка• 15 сентября 2025
Ответ дляПростоБелка
Кобєлі автора виключно одружені. Це задумка автора.
Червона калина
• 15 сентября 2025
Ответ дляПростоБелка
Ні, навряд чи, навіть коротку спідницю з підборами не скажу коли вдягала, бо не памʼятаю
Контрольница• 15 сентября 2025
Ответ дляНамазюкана нішою
Нехрена себе вы популярная. Вот как так?! Я тоже очень привлекательная, но никто так не знакомится (
Ну со мной в юности так знакомились
Но в основном парни молодые
Редко когда женатые подкатывали
И я сразу слала
Но в основном парни молодые
Редко когда женатые подкатывали
И я сразу слала
Фея_3уровень• 15 сентября 2025
Скажу непопулярну думку нудної дружини з нудними дітьми.
Та дайте вже моєму чоловікові свою пісєчку за чашку кави
Мені не убуде.
Вам приємно.
Мені клопоту менше
Мені не убуде.
Вам приємно.
Мені клопоту менше
Червона калина
• 15 сентября 2025
Ответ дляФея_3уровень
Мені не убуде.
Вам приємно.
Мені клопоту менше
Мені не убуде.
Вам приємно.
Мені клопоту менше
Мені жонатий не треба. Вже уявляю оці вихідні, коли він каже ’діти на вихідні в нас’ і мені треба їх розважати) Дякую, оберу холостяка, холостяків теж не бракує)
Пошаманю• 15 сентября 2025
Ответ дляФея_3уровень
Мені не убуде.
Вам приємно.
Мені клопоту менше
Мені не убуде.
Вам приємно.
Мені клопоту менше
фу, потім молочницю лікувати від чужої мікрофлори
Червона калина
• 15 сентября 2025
Ответ дляПошаманю
Та отож
оксюморон• 15 сентября 2025
Если нажитое за время брака хорошее имущество и двойка, тройка детей, то редко кто убежит от жены. Так это элементарно чревато дорогими тратами. Но жены имеют свойство полнеть, не удовлетворять в сексе со временем, по этому бегают с удовольствием. Вот и все. Поэтому если хочешь спать с таким, то тоже не сиди в дурах и бери прилично. Это называется Современность! Это раньше была эпоха Романтизма и Любовницы ждали ненаглядного, авось Разведеться. Я бы нафиг его не жалела.
Н@Диете• 15 сентября 2025
Ответ дляФея_3уровень
Мені не убуде.
Вам приємно.
Мені клопоту менше
Мені не убуде.
Вам приємно.
Мені клопоту менше
А з чого Ви взяли, що їм секс потрібен? В більшості випадків їм потрібна увага, розуміння, підтримка. Нудні жінки та діти сприймають їх як гаманець на ніжках, без потреб та почуттів.
Пошаманю• 15 сентября 2025
Ответ дляН@Диете
я зараз розплачусь
Н@Диете• 15 сентября 2025
Ответ дляПошаманю
я зараз розплачусь
Чого? Ваш вже пішов до худої кози, що каву п´є і машину миє?
Червона калина
• 15 сентября 2025
Ответ дляН@Диете
От! Розумна людина, розуміє, що я хотіла донести)
Що чоловікам скучно в шлюбі, дружина сприймає все, що він робить як ’повинен’.
Умничка-помощничка• 15 сентября 2025
Ответ дляН@Диете
А веселі коханки просто берегині з підтримкою, увагою та почуттями🤗 І гаманець їм взагалі не потрібен на ніжках. То нахабній дружині і секс подавай, і гаманец