Губка Боб• 15 сентября 2025

Процедуры для омоложения лица после 40 лет

Хочется немного освежить лицо, имеются морщины между бровями, в районе носогубки. Подтянуть контур лица.
Ботокс делать не хочу. Есть какие то альтернативы с хорошим результатом?
Kittaa• 15 сентября 2025
А чому ботокс ні, якщо міжбрівка є, вона ж нікуди не дінеться, а буде тільки гірше
Соображалочка• 15 сентября 2025
Нет такого волшебного укола
автор Губка Боб • 15 сентября 2025
Ответ дляKittaa
Знаю случаи, что может потянуть бровь.
Боюсь потом еще, что надо постоянно подкалывать будет
Kittaa• 15 сентября 2025
Ответ дляГубка Боб
Знаю случаи, что может потянуть бровь.
Ідіть до професійного косметолога, завжди робиться корекція через 14 днів
Kittaa• 15 сентября 2025
Ответ дляГубка Боб
Знаю случаи, что может потянуть бровь.
А ну про підказувати, звісно… кожні пів року
Скромняшка• 15 сентября 2025
Мені 47, почала ходити до косметолога тільки зараз. Раніше було не потрібно. Зараз у мене міжбровка - ботокс. Тримається півроку. З першого разу і корекції не потрібно було. Обличчя, хімічні пілінги, біоревіталізація 3 рази, Rrs long, кожен день вправи від набряків і вправи на очі. Шкіра моя мені подобається. Я ботоксу не боюся, то в планах зробити весь лоб
Княгиня пітьми• 15 сентября 2025
Мезотерапия, биоревитализация, коллагенотерапия.
Мамин тріль• 15 сентября 2025
Я ходжу до косметолога. Уколів жодних не роблю, ботокс і все таке в жодному разі. Вона робить різні комплексні процедури. Курс карбоксітерапії (якось так), мезотерапія - не уколами, а засоби наносяться. Ще якісь процедури. Мені 47. Обличчя виглядає дуже підтягнутим, свіжим, доглянутим. Але можливо це ще генетика. Бо я виглядаю не на свій вік. Тобто процедури є і вони дієві.
автор Губка Боб • 15 сентября 2025
Ответ дляМамин тріль
Я тоже моложе выгляжу, но хочется еще лучше
Мамин тріль• 15 сентября 2025
Ответ дляГубка Боб
Я ходить к косметологу начала как 2 года. Но хожу регулярно. Еще уход дома хороший. Я очень довольна. Еще спорт конечно есть. Поэтому от себя рекомендую найти косметолога, которому будете доверять. Удачи вам и красоты! )
Ліньки гуглить• 15 сентября 2025
Ответ дляСоображалочка
Нет такого волшебного укола
Сейчас сплошные волшебные уколы
Україна понад усе!• 15 сентября 2025
Аппаратная косметология Вам в помощь, сходите на консультацию в клинику и в зависимости от состояния кожи Вам предложат безинъекционные процедуры
Латексне альтер ЕГО• 15 сентября 2025
Для меня открытием было что уже и для рук есть уколы)
Сусідка зверху• 15 сентября 2025
Ответ дляМамин тріль
Какой у вас уход?
Альдебаран• 15 сентября 2025
Записалася на мікронідлінг, ніби правильно написала
Мамин тріль• 15 сентября 2025
Ответ дляСусідка зверху
Какой у вас уход?
Кремы доктор Кадир. Они мне отлично подошли. Умывалка и тоник Reneo Cosmetics Derma Serios. В качестве дневного крема пользуюсь спф 50 с тоном Доктор Кадир. Это израильские кремы.
Капуста Маша• 15 сентября 2025
Фейсбілдінг для мене найкраще, ще й безкоштовно. Массаж обличчя теж. Ну і спеціальні вітаміни для шкіри. Очищення постійне.
Мамин тріль• 15 сентября 2025
Ответ дляКапуста Маша
Я що за вітаміни?