Ні за холодну воду• Изменено 16 сентября 2025
Вы доверяете своему мужу на 100%?
Можете положиться на него всегда?
И знать что он вас не подведёт?
Дама с заначкой• 16 сентября 2025
Ответ дляНі за холодну воду
Вопрос именно про мужа. Я себе лично доверяю
Ситуації в житті бувають різні і навіть ви можете схибити. Не те, що інша людина
Луноходик_Ик• 16 сентября 2025
Ответ дляНі за холодну воду
И как вы живёте с такими отношениями?или это уже бывший муж
Плохо живу. Но разводиться поздно уже, идти некуда.
Куплю орехи• 16 сентября 2025
Не довіряю, взагалі нікому не довіряю. Приймаю рішення сама і сама за них відповідаю. Довітяти комусь на 100% безглуздо (моя думка). В мене була подруга, дуже близька. Я їй довіряла. Дуже багато їй допомогала. А коли в мене виникла ситуація і допомога потрібна була мені (потрібно було щоб деякі мої речі в неї якийсь час побули)....Вона спочатку не відмовила, а сказала просто ’забери’. Я зразу забрала, але було неймовірно боляче... пам’ятаю йшов дощ...я не могла таксі визвати....то просто з сумкою пішла по дощу...
90x60x90• 16 сентября 2025
Ответ длятянитолкайка
Я даже себе не доверяю. На прошлой неделе набухался, и снова обосрался...
Зато есть что вспомнить)