Майструю крила• 16 сентября в 16:19

Смотрю цены на жилье в своем захолусьте

1-ка вторичка, 20-35
Куда...
Я тут с краю постою• 16 сентября в 16:59
Ответ дляЦідило правди
А в чем безопасность Киева? Вокруг моего дома 2 квартала разнесло...
Ни в чем, я тут живу и не выезжала с начала полномасштабной.
Мой район тоже побитый с первых дней, но квартиры тут строятся и продаются как горячие пирожки, вопрос только в том, кто же покупает?
Алина-eb61• 16 сентября в 18:15
Ответ дляочки_ннадо
Моя кварира вже вартує 55
А купляла за 30 в 21 році
не вартуе а коштуе
Lacrimo• 16 сентября в 19:10
У моєму місті дуже дивують квартири по 4-4,5 млн з ремонтом в новобудовах. 2 млн з хвостиком без, не більше 2 кімнатної... а зп реальні після сплати податків 15-18 і це ще дуже добре, основна маса 12 має на папері. Це більше 200-250 років треба щоб купити. Таке навіть банк в іпотеку не видасть. Кому такі ціни малюють... люди дивлюсь беруть в іпотеки на 1-2 млн максимум. Не Київ , заробити нема де просто. І оренду нема з чого платити.
Там все розмивчато• 16 сентября в 19:14
Ответ дляМиловидна леді
Мы с мужем двушку ща границей смотрели в небольшом городе 350-400 тыс €)))
Ну так за кордоном трохи зарплати-доходи в людей інші. Ні? Я для цікавості порівнюю мінімальні зарплати і купівельну спроможність на неї у нас і в кількох закордонних країнах. Цікава ситуація виходить.
Ряженка• 16 сентября в 21:01
Ответ дляЯ тут с краю постою
Чиновники по 10 квартир скупают
автор Майструю крила • 17 сентября в 10:34
Ответ дляLacrimo
Ось і мене це дивує...