Додаю напруги• 16 сентября в 23:43
Хто змушений їсти «стол 10»? Що ви їсте?
Я ознайомилася із «принципами», і я, пр-перше, багато що не зрозуміла (чому цибулю не можна; бобові чого; горошок чого?капусту чого???! Стиглі фрукти можна, грубо-клітковинні- не можна. Що таке «стиглі»?»
Як готувати без цибулі?!😳
Ну і , власне, що нормальне можна?????
Як готувати без цибулі?!😳
Ну і , власне, що нормальне можна?????
Додаю напруги
• 17 сентября в 07:53
Ответ дляМаксХмара
Вы уже докормили до проблем с сердцем и сосудами. Теперь, если не хотите лишиться человека, его питание нужно перестроить на менее калорийное. Меню выше - достаточно питательное, после обеда никто не голодный к полднику, а скачки инсулина никому не страшны, как поднялся, так и понизится.
Інсулін і Нома нормальні. Цукор різний - підвищенний. ГГ і натще. Може ще якийсь, а може то багато показників в ГГ
Маю натхнення• 17 сентября в 07:57
Ответ дляДодаю напруги
Ну а рослинний жир сюди підійде? Ну от сказано дуже мало масла верш., а якщо оливковим макарони заправити, або ладно, макарони то теж не ахті…ну наприклад телятина з якимись вареними овочами (бо свіжі тоже не слава богу), і оце варево заправити гарбузовою олією? Так хватить жирів для ферментаціі і травлення?
Обязательно варево делать? Например те же кабачки, на крупные кольца, смазываются оливковым маслом, и в духовку.
Додаю напруги
• 17 сентября в 07:59
Ответ дляМаксХмара
Ліпідограма хороша. Ще він паразіт не здав мені гомоцистеін.
Лікар призначив ще вагу знижувати. Але тут не знаю, на вид - не набрав. 85 кг. На 185 росту. Норм наче. Але жир на «боках». Я сподіваюся що не буде тої ішеміі. Бо це виявилося випадково, болів накшталт стенокардіі не було. Почався «тиск» незначно. А до кардіолога направили у зв‘язку з онімінням руки, але на той момент це було після поїздки з моря за кермом, 30 годин. В нього зі спиною щось, то скоріш всього це нерв зажало десь, бо рука була трохи нечутлива більше ніж півтори доби, з поступовим відновленням чутливості і загалтюьним станом - хорошим. Але холтер призначили, і от знайшли свідчання ішеміі. Під питанням типу.
Не люблю натовп• 17 сентября в 08:27
Мужу в начале года назначили Стол №1. У него была язва, открылось кровотечение, вовремя успели прооперировать.
Так я тоже сперва не знала что готовить. Первые две недели вообще все диетическое, перетертое. Почти все, что любил было нельзя.
Но ничего, справились. Гугл в помощь. Полно рецептов и составленных меню. Перестроили питание, теперь уже можно все.
Мама Никитки-2• 17 сентября в 08:35
Дієти-столи вигадані більше 100 р тому. Майже всі мають однаковий перелік продуктів до заборони. В принципі всі ці дієти базуються на правилах правильного харчування. Якщо у вас немає гострої фази захворювання їжте по трохи все. Потроху, це означає підхід з розумом, а не підкора бажанню
Мама Никитки-2• 17 сентября в 08:36
Ответ дляДодаю напруги
Стіл 10 призначаєься при судинно-сердечних прлблемах. Щоб не засоряти судини напевно.
І ще для зниження холестерину
Зроблено у 80-х• 17 сентября в 08:39
Заборонені продукти
свіжий хліб, оладки, млинці та інші печені солодощі;
жирні види м’яса та риби, свинина, баранина, качка, гусак, ковбаси, копченості, консерви, солена риба, ікра;
часник, хрін, цибуля, редька, селера, базилік;
яйця круто та смажені;
шоколад, здоба;
супи на м’ясному, рибному або грибному бульйоні;
жирні та гострі соуси, майонези, кетчупи, напівфабрикати;
міцний чай, кава, алкоголь, газована вода.
яйця круто та смажені;
шоколад, здоба;
Мама Никитки-2• 17 сентября в 08:43
Ответ дляМаю натхнення
Я считаю что он замурзан, огромным количеством лука. Читала что, он убийца сердца.
Раз в месяц если едим, то хорошо. В меню у нас много мяса, рыбы, зелени и овощей, масла различные растительные, основное оливковое. Прекрасно можно обойтись без лука, и этих колхозных подлив с ним.
Цибуля і часник знижують рівень холестерину в організмі. Цибуля зменшує утворення тромбів. Ви явно шось не те читали
Маю натхнення• 17 сентября в 08:53
Ответ дляМама Никитки-2
Нет всё то читала, там с осторожностью его есть надо, особенно сырой.
Я сторонник с балансированного, без фанатизма. Просто не понимаю когда его кладут везде просто, килограммами.
У меня свекрови его везде пихали. Свекровь 2 инсульта, свекр со стимулятором ходил. Сел на диету, по рекомендации врача, но уже поздно было.
Там конечно не только лук там вообще было ужасающе питание как при совке некоторые привыкли. Эти вечные жирные, луково морковно томатные подливы.
Ромашкинная• 17 сентября в 08:54
Ответ дляДодаю напруги
Це ще ускладнюється зависоким цукром на піані предіабету
Тобто в довершення всього ще й не хліб, не макарони, не рис білий, не картопля, не фрукти.
Тобто лишаються варені овочі із вареними кроликом-телям-індиком-хеком (теля на свята бо стіл 10 нє вєліт взагалі тваринні жири)
І яйце лише одне. І то недоварене. Все🤷♀️
И что? В чем проблема? Голодным не останется, похудеет, сосуды чище будут.
Про бобовые там нет запрета, с чего вы взяли, лук вареный тоже можно. Свежий нельзя. С чесноком та же история.
Додаю напруги
• 17 сентября в 09:12
Ответ дляМама Никитки-2
Ну напрямок який: харчування для зниження цукру точно, принаймні якийсь час і в подальшому теж без фанатизму на булки;
Але також оця судинна дієта🤷♀️це я так розумію вже на постійній основі
Додаю напруги
• 17 сентября в 09:13
Ответ дляЗроблено у 80-х
Заборонені продукти
яйця круто та смажені;
шоколад, здоба;
яйця круто та смажені;
шоколад, здоба;
Та бачила
Мені б ЩО ІСТИ)
Додаю напруги
• 17 сентября в 09:13
Ответ дляМама Никитки-2
Хм..
Додаю напруги
• 17 сентября в 09:19
Ответ дляМаю натхнення
Да, це колхосні. Ну дайте 5 основних страв🙏🙏🙏назву, чи що з чим і як готувати
Кружите меня,кружите• 17 сентября в 09:20
Ответ дляДодаю напруги
Несмажене; нежирне (риби-птиці-мяси: типу кролик-індик-хек); несолене-не спеціі-не гостре - ніяке тобто; БЕЗ СИРУ, що унеможливлює зробити дозволені запіканки смачними.
Не вершки.
Ну наприклад??
Не вершки.
Ну наприклад??
Возможно,сырой лук нельзя. А в блюдах тушёный/пассерованный можно. Сыр нельзя таердый- а творог (запеканку) можно.
Маю натхнення• 17 сентября в 09:21
Ответ дляДодаю напруги
У меня только для электродуховки рецепты)
Напишите несколько овощей, и я вам напишу что я могу сделать там.
Додаю напруги
• 17 сентября в 09:46
Ответ дляМаю натхнення
У нас є духовка електрична, це інше? Є аерогриль і є гриль тефаль. Ще можу купити щось, якщо є якась готувалка для корисної їжі.
Ну овочі йдуть скоро «зимові». Це буряки моркви картошки. Цибуля ця. Не знаю що ще. В тому і проблема.
Ну на ум приходить робити печену картоплю в шкурі і печені буряки (багато) , і саме таку печену картоплю як заготовку потім використовувати на запіканки: типу мясо/фарш і картопля, і додаткове різне щось, то брокколі, то помідор, то кабачок, то баклажан. Сир не можна🤷♀️
Ще думаю хліб робити. Бачила рецепт вроді нескладний - чесевицю вжух вжух , щось додав типу третьосортного борошна і запік🤷♀️ бо хліб з магазину то цукор сіль і всяка всячина, і борошно в/г в основному
Додаю напруги
• 17 сентября в 09:48
Ответ дляМаю натхнення
Ще котлети варені придумала
Типу індика крутиш, туда багааааато кабачка віджатого, яйце, і в сковородку з водою. Смажені на воді🤯😵💫
Встидаюся запитать• 17 сентября в 09:50
Ответ дляДодаю напруги
У мене всюди
Підкажіть🫶🙏
Ви знаєте якісь страви нормальні?
Підкажіть🫶🙏
Ви знаєте якісь страви нормальні?
Все те же, но без лука
Маю натхнення• 17 сентября в 10:00
Ответ дляДодаю напруги
В фольговую емкость. Картошка тонко кружочками, морковка тонко кружочками, немного колечек болгарского перца, помидор, слоями, под филе хека. Размешивается сметана с водой, немного оливкового масла, чайная ложечка две. Немного заливаем чтобы был сок. Сметану берём не выше пятнашки. Сверху белый сыр, выбирайте наименее жирный. Но делали и без сыра.
Аналогично с мясом можно поступать, если можно грибы добавляйте грибы.
Овощи нарезайте как вам нравится.
Посмотрите как делается яичница на сковородке, на воде, мы делаем с зеленью. Крохотный кусочек сливочного масла, потом в тарелку сверху, ничего страшного не сделает.
Могу ещё долго продолжать))
Мясные шарики с рисом, тоже любая подходящая ёмкость. Фарш с рисом, морская соль. Овощи мелкими кусочками кубиками, как нравится, сначала из них подливу прямо в духовке делаем, всё только свежее, никакой раздражающей жкт томатной пасты, чуть-чуть до готовности довели, кидайте в жижку шарики. Очень вкусно. Можно прямо туда добавить макаронные изделия или рис.
Да запаха можете просто кинуть луковицу небольшую пусть полежит, или зубчик чеснока прямо не чищеный.
Мясо не обязательно брать прямо сухое, есть такие части где много, таких белых прожилок они клейкие, на стейки довольно дорогие. Баранину нельзя, но бараньеи булдыжки, можно, просто офигенные варёные, там такое клейкое не жирное мясо.
Овощи нарезайте как вам нравится.
Могу ещё долго продолжать))
Маю натхнення• 17 сентября в 10:03
Ответ дляДодаю напруги
Ще котлети варені придумала
В духовке можно делать котлеты, обваленные в рисовой муке, в сковородку до половины воды, ничем не накрываем, 15 минут на одной стороне, потом потом переворачиваем, еще 15-20. Ну по времени там смотреть надо. На самом деле очень много вкусного всего можно сделать в духовке. Там же достаточно для запаха положить что-то рядом, например лук или чеснок. И будет аромат.
Додаю напруги
• 17 сентября в 10:05
Ответ дляМаю натхнення
Овощи нарезайте как вам нравится.
Могу ещё долго продолжать))
Овощи нарезайте как вам нравится.
Могу ещё долго продолжать))
Дуже дякую
Зара я подивлюся шо таке булдижки
І водну яєшню
Зара я подивлюся шо таке булдижки
І водну яєшню
Додаю напруги
• 17 сентября в 10:06
Ответ дляМаю натхнення
Подліва прямо в духовці - це типу у формочку овочі накидати і пекти? Чи ще водичку/олію?
Маю натхнення• 17 сентября в 10:11
Ответ дляДодаю напруги
Да, там надо смотреть сколько добавлять воды, овощи тоже свой сок пускают.
А видов запечённой картошки сколько много. В фольге целиком, в рукаве, просто на кусочки обмазав маслом. Иногда можно побаловать себя хрустящей, обмазал маслом, присыпав рисовой мукой. Ну там приноровиться надо, она даёт классную хрустящую корочку.
Не люблю натовп• 17 сентября в 10:44
Гуглите ’стол №10 примерное меню на неделю’. Выдает кучу вариантов. Все довольно съедобное. Что вас так не устраивает?
ХтоЯкщоНеЯ• 17 сентября в 11:33
Ответ дляДодаю напруги
А ви не підкажете різницю між всмятку і вкруту? В кожному «столі» пишуть не модна вкруту. Зо з ним не так-то?
Ви що не можете в chat gpt вбити? Він вам так розпише, по калоріям ще порахує
Встидаюся запитать• 17 сентября в 11:51
Ответ дляДодаю напруги
Ні, дякую звісно. Но це не харчувпння. Полднік - желе. Яке желе і взагалі що воно дасть голодній людині крім скачку інсуліну.
В тому то і справа - треба їстівне НАСИЧУВАЛЬНЕ меню. Щоб ПОЇСТИ. А не рот «замурзать»
Сделайте желе несладкое, из чего угодно, желатин - это чистый белок
Біток чи ефір?• 17 сентября в 13:03
Ответ дляДодаю напруги
Допоможіть з їжею((((
Скористуйтесь чатом джпити, щоб довго не ламати собі голову. Пишете: мені рекомендовано лікарем дієта стіл №10. Склади мені меню на тиждень опираючись н стол 10. Але є виключення: продукти та страви, які я не їм. Врахуй їх при складанні меню.
Це якщо коротко...і потім редагуєте, поправляєте його.
Мама Никитки-2• 17 сентября в 13:22
Ответ дляМаю натхнення
Ну якщо такі скоси в один бік, то да, тоді будь-який продук буде шкідливий.
А взагалі треба їсти все без фанатизму, тоді і буде все норм
woman Warrior• 17 сентября в 14:45
Ответ дляДодаю напруги
Так, а давайте не рохкайте тут🐽
простите, что вы прохрюкали?)