Міняйловна• 16 сентября в 23:56
Подскажите по пряже для носков
В описании блогер не пишет, да и она в другой стране, не факт что у нас есть то же.
Мне нужна тонкая, мягкая с хлопком или с шерстью нить для узорв жаккардного нить, что можно подобного заказать?
Баба на горошині• 17 сентября в 00:38
На фото не тонкая пряжа. Тонкую надо будет в 2 или несколько сложений вязать. У меня есть полушерсть хорошего качества, но не большие намотки, на носки хватит. Хотите я вам вышлю просто так? Только с цветом определитесь.
Замрійлива• 17 сентября в 00:41
Щось типу Alize superwash гляньте.
На спиці 2-2,5. Вовна з поліамідом.
Є така, що узор формується автоматично. І є однотонна.
Так і шукайте, шкарпеточна пряжа. Є окремий розділ у магазинах.
На спиці 2-2,5. Вовна з поліамідом.
Міняйловна
• 17 сентября в 01:44
Ответ дляБаба на горошині
Доброй ночи) Вы меня озадачили, я не умею принимать просто так, давайте я куплю хотя бы символично? Белое/молочное и коричневое что-то будет в самый раз.
Міняйловна
• 17 сентября в 01:44
Ответ дляЗамрійлива
Щось типу Alize superwash гляньте.
На спиці 2-2,5. Вовна з поліамідом.
Спасибо!
Замрійлива• 17 сентября в 10:24
Ответ дляМіняйловна
Спасибо!
На здоров´я.
Є ще яскрава шкарпеточна пряжа Nako Boho.
Але вона тонша, десь на спиці 2-ку. Мені незручно було в одну нитку в´язати. Зате з неї тонюсінькі шкарпетки виходять, якщо хто любить тонкі спиці.
Ще враховуйте, що колір пряжі на моніторі не завжди співпадає з реальним, якщо це Вам важливо. Та ж Alize superwash виглядає вживу інакше, ніж промо фото.
У великих містах є магазини, де пряжу можна подивитися вживу.
Баба на горошині• 17 сентября в 17:15
Ответ дляМіняйловна
Можу запропонувати такі варіанти. Зліва темний шоколадний, є бобинка нитка з невеликим ворсом і тоненька. Зправа коричньовий трішки світліший за шоколад. По центру бобина побільше написано milk, хоч як на мене вона темніша від молочного. Можливо бобина не рідна. І за нею невеликі намотки більш світліших ниток. Можу вислати все, можу те, що ви оберете.
З приводу озадачили. В мене як бачите їх багато, я їх за все життя не вив´яжу. Тим більше маю декілька ящиків своєї пряжі. А це був випадковий безкоштовний підгін, тому якщо треба поділюся. По складу може і не полувовна, а віскоза з поліестром, але на носочки підійде. Просто бобини ці перемотані, і по складу вже немає рідної інформації. Єдине що точно пряжа турецька.