Напланетянка• 17 сентября 2025

Сложное окрашивание. Цена вопроса

Сколько стоит ваше сложное окрашивание в технике Аиртач? Волос средней длины
Упругая попка• 17 сентября 2025
Также задавайте второй вопрос - цена ухода и восстановления. Айртач очень сильно сушит волосы
Хвігура мічти• 17 сентября 2025
8000.
Але перукар - моя подруга. Тому робить знижку.
Хвігура мічти• 17 сентября 2025
Ответ дляУпругая попка
Як і будь який блонд.
Відновити, доречі, не вийде. Освітлення волосся, апріорі, є його пошкодженням. Можна просто фарбувати так, аби пошкодження було меншим, і доглядати так, аби не завдавати ще більшої шкоди. Ну і надавати зовнішнього вигляду здорового волосся доглядом.
Тут надолго• 17 сентября 2025
15000 грн
Туся муся• 17 сентября 2025
Ответ дляТут надолго
15000 грн
Почему так дешево? Мастер только учится?
Мамина квіточка• 17 сентября 2025
ну два года назад 7 тыс гр
Тут надолго• 17 сентября 2025
Ответ дляТуся муся
Поняття не маю. Я брюнетка
сама себе прекрасная• 17 сентября 2025
2500, хожу моделью к мастеру технологу
Туся муся• 17 сентября 2025
Ответ дляТут надолго
Поняття не маю. Я брюнетка
Судя по ответам в душе вы точно 100% блондинка
Тут надолго• 17 сентября 2025
Ответ дляТуся муся
Така ж дура, як ви
Кишмишная Мая• 17 сентября 2025
Автор, в Киеве 10000-20000.
Зависит от квалификации мастера.
И вам верно сказали, что уход дорогой + тонирование периодически.
Все вместе точно выйдет больше 1000 евро в год.
Думаю даже ближе к 1500 +-
Цирк на дроті• 17 сентября 2025
Ответ дляХвігура мічти
Як і будь який блонд.
Не скажіть. 20 років робила мелірування, усяке бувало, і трішки палили волосся, і шкіру голови палили, але за місяць-два волосся відживало без особливих доглядів та зусиль. Зробила на мелірування тонування рік тому - це п...ц, половину довжини і об´єму знищили. В житті більше на таке не погоджуюсь
Тут надолго• 17 сентября 2025
Ответ дляКишмишная Мая
Автор, в Киеве 10000-20000.
Зависит от квалификации мастера.
Думаю даже ближе к 1500 +-
У Львові сестра заплатила 15000
Губка Боб• 17 сентября 2025
Ответ дляУпругая попка
Обрезала со временем и все. Сейчас денег на него нет. Хожу без окрашивания последний раз платила 1200 грн в 2021 году.
Хвігура мічти• 17 сентября 2025
Ответ дляЦирк на дроті
’Відживало’ - це знов ставало ’живим’? Якщо так, то це маячня. Вибачте. Волосся, якщо мова не про фолікул - мертва тканина.
Якщо мова про доглянутий вигляд, то, так, за певних умов, його можна відновити, якщо пошкодження було не критичним. Наприклад, можна пригладжувати лусочки кутикулярного шару, якщо вони на місці.
Але повністю відновити волосся після блонду до стану натурального волосся неможливо. Так само, як неможливо відновити відросший край нігтя, якщо він пошкоджений. Можна зрізати і відрощувати наново, або ретельно доглядати і надавати здорового вигляду.
Мстящий за Зайца• 17 сентября 2025
Главное я бы даже сказала не цена, а мастер - какие у нее продукты для осветления, нацелена она на долгосрочный результат или просто осветлить и не думать о вашей длине итд. Цена играет не первую роль
Mrs.Sexuality• 17 сентября 2025
Не аир, але складне. Тільки волосся набирають десь 3.5 години. Всього на фарбування йде 6 годин. Волосся трішки нижче плечей - 6500 грн. Київ. Салон.
Цирк на дроті• 17 сентября 2025
Ответ дляХвігура мічти
Я не такий спеціаліст, тому для мене відживало - це ставало м´яким, шовковистим і не обламувалося. Візуально було гарно, довжина та об´єм не змінювалися.
Хвігура мічти• 17 сентября 2025
Ответ дляЦирк на дроті
Тоді, скоріш за все, це просто був гарний догляд. Можливо, ви, інтуїтивно, чудово його підібрали.
Глаголиця• 17 сентября 2025
На фига такие сложности?
Глаголиця• 17 сентября 2025
Долголетия не даёт
Бутерброд и я• 17 сентября 2025
Ответ дляТут надолго
15000 грн
Харьков 5-7 тыс Но красили 7 часов думала умру
В Лубнах еще дешевле