Ні за холодну воду• 17 сентября в 09:59

Одеса - Кишинів

Хто нещодавно їздив Одеса-Кишинів автобусом, чи довго були на кордоні?
Зараз все скажу• 17 сентября в 10:02
3 години
Королева спама• 17 сентября в 10:02
Предпоследний долго-3 часа, на автобусе, программа сломалась, как часто бывает на украинской таможне.
автор Ні за холодну воду • 17 сентября в 10:09
Ответ дляЗараз все скажу
3 години
Це десь 6 годин їхали з Одеси до Кишинева?
автор Ні за холодну воду • 17 сентября в 10:10
Ответ дляКоролева спама
О, я теж так стояла одного разу. Думала, може сезон закінчується, не такий наплив народу і у них на краще щось змінилося.
ТихоЯ• 17 сентября в 10:12
Мої на минулому тижні виїхали з Одеси в 10, до Кишинеу приїхали о 17.
Зараз все скажу• 17 сентября в 10:15
Ответ дляНі за холодну воду
Виїхали 15.15 з Одеси , 19.30 заявлено прибуття на північний автовокзал, були по факту десь у 21.10
Зараз все скажу• 17 сентября в 10:16
Ответ дляНі за холодну воду
Ми були третій автобус у черзі, я не знаю, чого так довго.