Елена 1919• 17 сентября 2025

Можно ли глюкометром пользоваться всей семьёй?

В инструкции написано нельзя,так как риск заражения и бла бла.так расходники одноразовые, почему нельзя? Да и пользоваться громко сказано..просто раз провериться
Lenchik73• 17 сентября 2025
А чего нет? Иглы то одноразовые
Ello• 17 сентября 2025
заражения чем? Сахарным диабетом?
Катря Харківська• 17 сентября 2025
Можно, но иголку пррокальівателя менять для каждого члена семьи
Arctic777• 17 сентября 2025
Можно, все протирать спиртом нужно, ведь эндокринолог тоже один прибором проверяет сахар на приёме
Arctic777• 17 сентября 2025
Руки мойте купите перчатки, спирт, вату
Arctic777• 17 сентября 2025
А зачем часто проверять? В чём фокус?
OOH• 17 сентября 2025
Скарификаторы должны быть индивидуальными. Остальное не пересекается.
Еленка14• 17 сентября 2025
Навіщо? Щоб розвинути тривожність? Рівень глюкози у здорової людини теж весь час змінюється і піднімається до високих цифр. Просто потім інсулін організму з цим справляється, а у діабетиків ні.
Lv1107• 17 сентября 2025
У всіх в сім’ї діабет?....
Наскільки я знаю, первинний діагноз по домашньому глюкометру не ставлять, він тільки використовується для контролю цукрів при вже встановленому діабеті.
andrey_spec• 17 сентября 2025
Голки міняти.І можна ще протирати ту штучку для голок, де вона притискається до пальця
talvitarina• 17 сентября 2025
в больницах у врачей один глюкометр на всех
автор Елена 1919 • 17 сентября 2025
Ответ дляЕленка14
У мужа тревожность) заставил купить.у него 5,3. Ну и я хочу провериться,а в инструкции нельзя
автор Елена 1919 • 17 сентября 2025
Ответ дляLv1107
У всіх в сім’ї діабет?....
Нет диабета,есть возраст 50...как бы не лишним проверить
автор Елена 1919 • 17 сентября 2025
Ответ дляandrey_spec
Иголки одноразовые
Еленка14• 17 сентября 2025
Ответ дляЕлена 1919
Ми з чоловіком теж в такому віці і приблизно не спадає на думку цим бавитися. Ми ще молоді і здорові, а ви ведете як наші батьки у за 70 річному віці
Ви ж знаєте, що глюкометр може показувати скажені цифри - і це нормально для здорової людини?