Bransoletka• 17 сентября 2025
❗️Україну чекають важкі рішення, якщо ситуація на фронті погіршиться, -Зеленськи
Як думаєте, що це за рішення? У мене в голові 2 варіанти- або віддача територій, або зниження призовного віку до 23. Які думки у вас?
Результат:
вже голосів:
334 (52.11%)
Віддача територій
212 (33.07%)
Зниження призовного віку до 23
95 (14.82%)
Свій варіант/результат
Ответ дляStrelka_007
Немає в нього навіть конституційної опції такої ’віддати території’. І ніяка віддача не зупинить бойових дій, поки раша качає нафту, газ і має бюджет на вбивства сусідів. Вони вже стали на військові рейки, і є вождь і зовнішній ворог, піпл хаває таку ’двіжуху’ свого дєда. Нащо їм зупинятися?
так конституция на паузе, если вы не в курсе.
Strelka_007• 17 сентября 2025
Ответ дляunona4ka
Я в курсі. Але будь-яка передача землі не буде конституційною і якщо бути реалістами, ніяку війну не зупинить.
Magnifique_• 17 сентября 2025
Ответ дляStrelka_007
Договір цесії (або договір відступлення права вимоги) — це угода, за якою один кредитор (цедент) передає своє право вимоги боргу іншій особі (цесіонарію) за певну винагороду або без неї. По суті, це заміна первісного кредитора на нового без зміни самого боргу чи обов´язку боржника.
Magnifique_• 17 сентября 2025
Ответ дляStrelka_007
А закрити людей як худобу в країні, це конституційно? Насильно відловлювати людей, то конституційно?
За методичкою ботів війну нічого не зупинить, і жоден варіант не підійде, і українцям треба без кінця винищуватися в цій бійні.
Маска-0b9f• 17 сентября 2025
Ответ дляStrelka_007
Ну то нехай ідуть на того,з ким воюють стратегічно,на НАТО.
Strelka_007• 17 сентября 2025
Ответ дляMagnifique_
Виходьте на вулиці, збирайте однодумців. У нас демократія. Я з першого дня війни кажу, що права ВСІХ потрібно відстоювати, і мобілізованих, і цивільних. Це ж не я на крису ’порішаловом’ займаюся, не я збагачую Крупу і Ко. Це все наші українці замість боротьби за права шукають лазівки.
Маска-0b9f• 17 сентября 2025
Ответ дляStrelka_007
Я кажу за те що є зараз. І міняти конституцію під час війни не можна. І вірити в якусь міфічну лазівку про віддачу і зупинку війни дуже наївно.
А ще більш наївно думати,що ми спроможні довго воювати з Росією,а тим більше її перемогти.
Strelka_007• 17 сентября 2025
Ответ дляМаска-0b9f
А це вже скабєєвщіною тхне, вибачте. Раша теж не безкінечна.
Маска-0b9f• 17 сентября 2025
Ответ дляStrelka_007
Очолите вуличний протест?
Strelka_007• 17 сентября 2025
Ответ дляМаска-0b9f
Очолите вуличний протест?
За які саме ідеали, озвучьте плз.
Magnifique_• 17 сентября 2025
Ответ дляStrelka_007
Про яку демократію йдеться? ))
Усіх бажаючих вийти, бігом погасять, для цього шакала режиму якісно укомплектовані, і після серії фізичних зауважень примусять вибачатися на камеру, кого живим залишать.
Маска-0b9f• 17 сентября 2025
Ответ дляStrelka_007
Це математика і здоровий глузд.Якщо це скабєєвщина,то нехай буде так.
Magnifique_• 17 сентября 2025
Ответ дляStrelka_007
Ага, в Росії вже агонія четвертий рік, і Путін помирає, бо не так сидить за столом)) все економіка помирає і ніяк не помре, тільки Україна втрачає все більше людей і територій. А боти плюють межи очі, розказуючи, що дощ іде.
Strelka_007• 17 сентября 2025
Ответ дляMagnifique_
Про яку демократію йдеться? ))
Дурня. Ніхто мене не ’гасив’, так кажуть ті хто сам жодного разу не виходив. В чому ви мене переконуєте? Я виходила в Києві і не раз за роки війни на різні мирні мітинги. Без призовів до повалення конституційного ладу ніхто нікого не буде розганяти.
Маска-0b9f• 17 сентября 2025
Ответ дляStrelka_007
За які саме ідеали, озвучьте плз.
За оці.’Виходьте на вулиці, збирайте однодумців. У нас демократія. Я з першого дня війни кажу, що права ВСІХ потрібно відстоювати, і мобілізованих, і цивільних. Це ж не я на крису ’порішаловом’ займаюся, не я збагачую Крупу і Ко. Це все наші українці замість боротьби за права шукають лазівки’.
Ответ дляIrinnkA
Пока не вернули, так что видно будет. Но за 5 лет можно выучить язык и найти работу если хочется остаться. Хоть какую-то. Требования насчет работы к украинцам снизят.
В Чехии, например, уже приняли критерии для ’остаться’, в итоге им соответствуют всего 4проц беженцев.
Strelka_007• 17 сентября 2025
Ответ дляМаска-0b9f
Так я вам запропонувала вийти проти того що ВАС конкретно бентежить. Ви в змозі сформулювати чітко СВІЙ запит на справедливість?
Magnifique_• 17 сентября 2025
Ответ дляStrelka_007
Ну то звичайно, вони своїх найманців не чіпають))
А ’повалення конституційного ладу’ , як і будь-які інші ’злочини’ , завжди можна притягнути за вуха всім зацікавленим.
Ответ дляUebersetzerin
На основании работы, учебы, замужества и так далее
И не по всей Европе - защита действует только в странах ЕС. Кроме стран ЕС есть и другие страны в Европе и мире - уедут в другие страны, если не получится в странах ЕС оформить необходимые визы. Нет ничего невозможного для того, кто не хочет возвращаться.
И принудительно никого невозможно вернуть.
Вернуть невозможно, а не разрешить проживание - вполне.
Маска-0b9f• 17 сентября 2025
Ответ дляStrelka_007
Удалено администрацией...
Magnifique_• 17 сентября 2025
Ответ дляМаска-0b9f
Удалено администрацией...
Strelka_007• 17 сентября 2025
Ответ дляМаска-0b9f
Удалено администрацией...
Я просто вам побажаю хорошо дня.
Ana Fernandes• 17 сентября 2025
Ответ дляStrelka_007
А закрыть людей в стране разве была конституционная опция?
Magnifique_• 17 сентября 2025
Ответ дляAna Fernandes
’У нас же демократична країна’
Маска-0b9f• 17 сентября 2025
Ответ дляMagnifique_
Зараз детективу НАБУ,який копав під оточення Зеленського, шиють роботу на РФ,торгівлю забороненими препаратами і скоро вбивство Степана Бандери на нього повішають.
Ana Fernandes• 17 сентября 2025
Ответ дляМаска-0b9f
Кстати, интересно, что митинги прекратились, практически без результата
Strelka_007• 17 сентября 2025
Ответ дляМаска-0b9f
Зелень не змогла законом зупинити роботу НАБУ, вирішили просто травлю влаштувати для дискредитації. Всі засоби йдуть, навіть фальсифікації доказів руками СБУ. (((
Все для квартальних друзів.
Strelka_007• 17 сентября 2025
Ответ дляAna Fernandes
В сенсі без результату?