Bransoletka• 17 сентября 2025

❗️Україну чекають важкі рішення, якщо ситуація на фронті погіршиться, -Зеленськи

Як думаєте, що це за рішення? У мене в голові 2 варіанти- або віддача територій, або зниження призовного віку до 23. Які думки у вас?
Результат:
вже голосів: 641
334 (52.11%) Віддача територій
212 (33.07%) Зниження призовного віку до 23
95 (14.82%) Свій варіант/результат
Триндичіха Байрактар• 17 сентября 2025
Ответ дляil-mari
а військових пенсів 45-ріних не треба7
Мне кажется женщин проще и дешевле призвать, чем военпенсов.
uma• 17 сентября 2025
Ответ дляЮлия Крамарева
не тільки для своїх,у мене у двоюрідної сестри чоловік студент в 30+ і однокласник в 40+
Багато хто так морозиться,їм вчитися до війни чогось і в голову не приходило,а зараз прям приспічило.
Эти брони сами отвалятся. Аспирантура 4 года. Волна ’аспирантов’ 2022 года уже чешет репу...
il-mari• 17 сентября 2025
Ответ дляТриндичіха Байрактар
це так..але логічно..., але про шо я....
Триндичіха Байрактар• 17 сентября 2025
Ответ дляil-mari
Я просто не понимаю почему нельзя призвать всех военпесов, как простых работяг?
Значит там есть проблема? Иначе давно бы уже всех призвали.
il-mari• 17 сентября 2025
Ответ дляТриндичіха Байрактар
там проблема в том, что вроде по закону они не могут біть солдатами, только командирами...
adekvatna• 17 сентября 2025
Ответ дляТриндичіха Байрактар
Раз за паламентом, знач изменения мобилизации
ГеопАлітика совєтчиці. Спочатку прийняли закон, про можливість виїзду, а потім знизити вік мобілізації, щоб що? 🤡
Триндичіха Байрактар• 17 сентября 2025
Ответ дляil-mari
Пыталась разобраться в этой теме и зашла в тупик...
Триндичіха Байрактар• 17 сентября 2025
Ответ дляadekvatna
Это просто хитрая комбинация, истинный смысл которой, знает только тот, кто ее придумал.
Юлия Крамарева• 17 сентября 2025
Ответ дляil-mari
а військових пенсів 45-ріних не треба7
Звісно треба.Хитрозроблених категорій з відстрочками багато,то їх треба перешерстити.

А загалом потрібно закінчити війну,але комусь це не вигідно.Вже й кому не вигідно,не второпаю,бо кожен день різні думки лізуть в голову.
Триндичіха Байрактар• 17 сентября 2025
Ответ дляЮлия Крамарева

А что у военных пенсов есть отсрочка?!
Vikki• 17 сентября 2025
Ответ дляVivaForever
я надеюсь брони поснимают, это такая масштабная коррупционная схема
Удалено администрацией...
Юлия Крамарева• 17 сентября 2025
Ответ дляТриндичіха Байрактар
А что у военных пенсов есть отсрочка?!
я не вірно написала,в моєму розумінні,відстрочка- то звільнення від мобілізації не важливо яка підстава(чи студент,чи поліція,чи воєпенсіонер,чи багатодітний і т.п.)
Триндичіха Байрактар• 17 сентября 2025
Ответ дляЮлия Крамарева
Ясно, спасибо
много узнаю нового на форуме..
Strelka_007• 17 сентября 2025
Жіноча мобілізація , вангую
В кого немає неповнолітніх або інвалідів на утриманні - велком.
HelterSkelter29• 17 сентября 2025
Ответ дляТриндичіха Байрактар
Тоже склоняюсь к этой мысли
Его могут вынудить отдать если США и Европа начнут давить на него.
Magnifique_• 17 сентября 2025
Ответ дляТриндичіха Байрактар
А чем лучше чей то сын 25 лет который сейчас воюет, Вашего, которому 23?
Так надо всех в мясорубку кинуть, чтобы никому не было обидно и некому было неудобные вопросы задавать?
HelterSkelter29• 17 сентября 2025
Ответ дляnatapril
Этот ход не поможет закончить войну. Пуйло не у(с)покоится.
Он может потом Харьков захватить и Днепропетровск если отдадут Донбасс
Strelka_007• 17 сентября 2025
Ответ дляТриндичіха Байрактар
Бо потрібно спочатку реформувати армію, там майже всім пенсіонерам потрібно запропонувати офіцерські посади, а це геморно. Умовно кажучи, пехоту вони точно не поповнять собою. А якщо ті діди, що ні дня не воювали почнуть керувати - горе ЗСУ. )
Magnifique_• 17 сентября 2025
Ответ дляТриндичіха Байрактар
Если женщин (всех ) поставят на военный учет пойду. Под трусами мужа ныкаться не буду, уверяю вас.
50.000 украинок воюют, и не ищут отмазок наподобие ’когда поставят меня на учёт’.
Под какими там трусами мужа? У вас ни мужа , ни его трусов, как и у большинства диванных боевых ослиц.
unona4ka• 17 сентября 2025
отдать территории-это шаг к окончанию войны, зеленский на это не пойдет. Поэтому, скорее всего, это снижение призовного возраста, женская мобилизация, сокращение бронирований и тд
Magnifique_• 17 сентября 2025
Ответ дляТриндичіха Байрактар
Наши военнобязанные, значит обязаны.
Кому обязаны? Нет обязательств ценою в жизнь. Ни одна линия на карте того не стоит, а тем более чьё-то президентское кресло.
Incol• 17 сентября 2025
Ответ дляКиев_Елена
Призыв должен быть добровольным по нормальному вне зависимости от возраста) ну уж простите, но после 40 как раз делать на фронте нечего..это в большинстве своем дяденьки с пузиками и болячками, они не то что прыгать/бегать/окапываться не могут, а долго ходить даже( весь цивилизованный мир смеется с таких «молодых» вояк и не раз говорили представители НАТО, что действующая украинская армия неэффективная из-за преклонного возраста мобилизованных. Физическая сила и выносливость - это главное на фронте
Зате ми побачили ефективне натівське ПВО в Польші, всі красІві, на ф-35 …
Маска-0b9f• 17 сентября 2025
Ответ дляТриндичіха Байрактар
Вот тогда и про гражданскую позицию напишете.
Strelka_007• 17 сентября 2025
Ответ дляunona4ka
Немає в нього навіть конституційної опції такої ’віддати території’. І ніяка віддача не зупинить бойових дій, поки раша качає нафту, газ і має бюджет на вбивства сусідів. Вони вже стали на військові рейки, і є вождь і зовнішній ворог, піпл хаває таку ’двіжуху’ свого дєда. Нащо їм зупинятися?
Маска-0b9f• 17 сентября 2025
Ответ дляil-mari
Закон можно поменять за один день
Alienushka• 17 сентября 2025
Ответ дляnatapril
УчиТся - что делаеТ
УчиТЬся - что делаТЬ
Дякую, ви праві, я щось спросоння тормознула
Incol• 17 сентября 2025
Ответ дляТриндичіха Байрактар
А ви саме той воєнпенс , тому топите за жінок і вчителів?
Magnifique_• 17 сентября 2025
Ответ дляStrelka_007
Нема конституційних опцій? Це про ту конституцію яку переписували скільки хотіли і хто як хотів, яка тепер на паузі?

Так є така міжнародно визнана процедура як цесія. Це про передачу земель. Погугліть що це таке.
Strelka_007• 17 сентября 2025
Ответ дляMagnifique_

Я кажу за те що є зараз. І міняти конституцію під час війни не можна. І вірити в якусь міфічну лазівку про віддачу і зупинку війни дуже наївно.
Strelka_007• 17 сентября 2025
Ответ дляMagnifique_

Договір цесії (або договір відступлення права вимоги) — це угода, за якою один кредитор (цедент) передає своє право вимоги боргу іншій особі (цесіонарію) за певну винагороду або без неї. По суті, це заміна первісного кредитора на нового без зміни самого боргу чи обов´язку боржника.