Bransoletka• 17 сентября 2025

❗️Україну чекають важкі рішення, якщо ситуація на фронті погіршиться, -Зеленськи

Як думаєте, що це за рішення? У мене в голові 2 варіанти- або віддача територій, або зниження призовного віку до 23. Які думки у вас?
Результат:
вже голосів: 641
334 (52.11%) Віддача територій
212 (33.07%) Зниження призовного віку до 23
95 (14.82%) Свій варіант/результат
Vesy• 17 сентября 2025
Ответ дляТриндичіха Байрактар
не знаю...история не терпит сослагательных наклонений
Ну понятно все с вами ))
Маска-0b9f• 17 сентября 2025
Ответ дляТриндичіха Байрактар
Мой служит.
В ТЦК?
Oxy3• 17 сентября 2025
Ответ дляadekvatna
Дивує обмеженість цієї аудиторії. Коли шмотки обговорюють, то все про бренди, не бідні люди, багато у кого авто. Але, мля. Заходить якесь непорозуміння, створюю таку тему і ці тиціють із задоволення, як зомбі, без критичного мислення. Завжди дивують кацапи, яким як сказали, так значить так воно і є. А тут що? Мерзенно. Ще щось тут намагаються довести, типу хитрий план. Огидно, що не всі боти і живуть серед нас.
Я считала и считаю, что в информационной войне русским нет равных. Очень качественно и с умом построена у них пропаганда. И на украинских форумах, и на европейских, и на американских.
tanya_217• 17 сентября 2025
Ответ дляТриндичіха Байрактар
Согласна
Но без частичной мобилизации женщин, нам не обойтись в ближайший год два.
Ви так дивуєте!
Ви в курсі, що всі Сільпо, Епіцентр, Новус і т.д. це критична інфраструктура і відповідно бронювання майже всього офісу іде?
чаревна• 17 сентября 2025
Ответ дляHello987
Я считаю это лучше чем мобилизировпть 20летних - когда читаю про гибель 19-20 летних девчонок и парней, которые пошли добровольцами, просто сердце разрывается 🥲 кроме школы и жизни не успели увидеть(
Я вам больше скажу, что они быстро уходят в сзч просто не выдерживают.
И мобилизация такого возраста погоду не поменяет
автор Bransoletka • 17 сентября 2025
Ответ дляТриндичіха Байрактар
К сожалению на указанные вами должности, только после опыта БД, так что не очень сладко там ему сейчас...
А ви б не проти були, аби він був людоловом в ТЦК?
alex-3f3c• 17 сентября 2025
Саме важке рішення України було в 19-му році, хай валить нахер і в Україні будуть тільки легкі рішення
natapril• 17 сентября 2025
Ответ дляТриндичіха Байрактар
Вы можете работать на офисе вместо мужа, а место мужа в армии во время войны. Отмазы за лекарства не принимаются.
Ви з тих,у кого кухарка може керувати країною? Ну, давайте усіх вузькопрофільних спеціалістів повбиваємо, де їх брати потім,якщо вчити 5 років і досвіду практичного стільки ж треба? Усі інтелектуальні спеціальності, особливо інженерія, не підпадають під поняття ’посадимо Галю працювати’.
natapril• 17 сентября 2025
Ответ дляBrd 2022
Логика есть и очень хорошая. Если будет 3 мировая. То все наши молодые в Польше, Европе , и тд тоже пойдут воевать только там и защищать всю Европу.

А вы думаете зачем им молодые ?? Это воины только для Европы.

Поляки уже заявили, что все кто имеет карту поляка пойдут защищать Польшу.
Саме так. Це мабуть, якась закулісна домовленість: вони нам бюджет і зброю, а ми їм молодь.
df364tye3• 17 сентября 2025
под коксом ляпнул ,,,
народ мировые сми будут неделю гадать ,,,
кого он имел ,,,
Дева Мария• 17 сентября 2025
Не будет снижения возраста , тем более мобилизация женщин . Полно еще мужиков , полно в розыске, полно в счз . Никто ими не занимается . Так … команду дает , делают выезд .
Веточка сакуры67• 17 сентября 2025
Ответ дляnatapril
У нас кухарка як раз в керує.
Дева Мария• 17 сентября 2025
И еще заметьте. Первое что должно быть - это всем , кто в резерве без брони - пришли электронные повестки . А их нет . Так что зачем снижать возраст?
Наталія-Ната• 17 сентября 2025
Надеюсь что отдача территорий. И так уже часть Украины в кладбищах из молодых, это не вариант
Маска-0b9f• 17 сентября 2025
Ответ дляДева Мария
Что значит электронные повестки?
Thatsme• 17 сентября 2025
Ответ дляAlexsandra
Який?
Я нижче написала, бо досі не розумію цього рішення
Так було ж обгрунтування: бо побачили, що всі синів з школи зразу вивозять. І так четвертий рік. Зауважте, пройшла вступна кампанія якраз і, видно, так все сумно в ній з хлопцями, що вирішили внести зміни. В Київському транспортному університеті на експлуатацію електрообладнання суден набрали цього року аж дві людини, на механіків - аж п´ять. Це вам простий приклад. Там статистика, мабуть, кричуща насправді, масово хлопців вивозять. І всі розуміють, що якщо дитина в 17 виїхала, вивчилась за кордоном, то вона там і лишиться. А якщо вона знає, що до 23 виїзна, то може якийсь процент дітей розгляне варіант навчатися в Україні з надією, що до їхніх 23 війна закінчиться. Саме таке дали пояснення щодо дозволу: щоб наші діти вчилися тут.
Але тут є одне але. Може, таким чином якийсь процент тих, хто не хоче виїжджати, але змушений був би, і лишиться, і буде вступати у наші вузи, але ж який величезний процент виїде! Що я все все рівно думаю, що для держави нічого вони не виграють, як планувалося, виїде більше
Дева Мария• 17 сентября 2025
Ответ дляМаска-0b9f
Что значит электронные повестки?
В резерв .
чаревна• 18 сентября 2025
А я читаю тему, сколько прячутся от мобилизации и думаю, раз засели на шеях своих жён. То и не донатят, просто не с чего. Надеюсь ’ бесполезнвх’ мужиков все же меньше
LudaSHS• 18 сентября 2025
Ответ дляНаталія-Ната
Він сказав на тій же зустрічі, цитата якої в стартпості у Автора теми , повторю -

’Володимир Зеленський під час закритої зустрічі з депутатами фракції «Слуга народу» заявив про непохитність у питанні територіальної цілісності України.

За словами нардепа Ярослава Железняка, глава держави чітко зазначив: «Жодного Донбасу я не віддам’

Це про новини кусками, про репліки кусками і побудуву припущень на цих репліках.
LudaSHS• 18 сентября 2025
Ответ дляДева Мария
Я б зовсім не придавала значення словам і фразам Зелі при зустрічі з депутатами його фракції
Тай вообще словам
LudaSHS• 18 сентября 2025
А війну може закінчити путін
Не Трамп, ні Нато якесь, ні Зеленський з слугами
Наразі і завжди, війна залежить від здатності вести військову кампанію рф. І вливу Китаю і Сша.у Сша є методи так, але у Трампа їх не має або він їх не використовує через ряд причин , які в системі від Консперативних, заговорів т д до просто Когнітивних розладів вже старої людини.
Друге, це погану, бо цю слабкість лідера західного світу використають диктатури