Мадам Подлинник• 17 сентября 2025
Чи розлучились би ви..
.. з емоційно закритим чоловіком, який сам собі на умі, відсторонений, розуміючи що йдете з дитиною в нікуди відповідно все буде на вас? Матеріально звісно легше з чоловіком, але емоційно дуже важко і самотньо(
P.S. а навкруг всі кажуть: « не пʼє, не бʼє - то можна жити». Може й справді накручую?!
Из Кукуева я• 17 сентября 2025
Ответ дляБез образів
Автору не подходит такая модель любви. Книг может быть сотни. Но если ей это не подходит, то она не начнет это воспринимать как норму, потому что ’в книге написано’. Каждый человек живёт по своим ощущениям. Это нормально. А не как в книге написано.
И мужу своему она не скажет ’давай делать так как в книге написано’. Он не пошлет и будет по своему прав. Потому что ему все это не нужно по всей видимости.
Автору надо воспринять как норму,что кроме таких как она,есть и другие типажи. Переделать их невозможно, так же как и установить правила когда обнимать и целовать. Выход только один- изначально строить семью с тем, у кого твой язык любви, иначе все рухнет
Мадам Подлинник
• 17 сентября 2025
Ответ дляБез образів
Автор, Вам самой нравится такое существование? Это не жизнь а существование. Молодая женщина так жить не должна. Не зависимо от того есть у нее дети или нет.
В любой семье если это семья есть хоть какая-то вовлечённость. И интересование друг другом. Попробуйте найти того, кто Вас будет любить и уважать и Вы увидите разницу.
До нього в мене були довгі стосунки, де був тотальний контроль, хлопець перевіряв мої лайки і т.д. . Тут зустріла його, мені здавалось, що нарешті легше і видихну, закохалась. Але зараз розумію що пішла з крайності в крайність. Зараз абсолютна самотність
Ответ дляМадам Подлинник
Загалом коли ми з дитиною прокидаємось- його вже немає. Вдень або я наберу, а зараз я втомилась то і не набираю сама, якщо щось треба купити то пишу йому. Приходить ввечері- поїли, по черзі в душ і все. Зараз і лягає іноді в іншій кімнаті на дивані, бо зранку вставати йому
Ого. А скільки годин він у вас працює? Від роботи і коні дохнуть.
Від роботи дохнуть коні,
Ну а я нещасний поні.
Мій копитний стогін чути,
Бо не можу відпочити.
Замість вівса — дедлайни,
Замість гри — наради файні.
Не літаю я у полі,
Лиш у цій невільній долі.
Мрії тануть, наче дим,
Став я поні вже старий.
Але є ще трохи сили,
Щоб тягти цей тягар милий.
Від роботи дохнуть коні,
Ну а я нещасний поні.
Мій копитний стогін чути,
Бо не можу відпочити.
Замість вівса — дедлайни,
Замість гри — наради файні.
Не літаю я у полі,
Лиш у цій невільній долі.
Мрії тануть, наче дим,
Став я поні вже старий.
Але є ще трохи сили,
Щоб тягти цей тягар милий.
Без образів• 17 сентября 2025
Ответ дляИз Кукуева я
Бо йому це важко,ну так саме,як важко вам цілий день чекати від нього дзвінка
Ему это не тяжело, а просто не нужно.
Автор просто должна сделать вывод, нужен ли ей такой человек рядом по жизни или нет.
Рятівник Малібу• 17 сентября 2025
Ответ дляМадам Подлинник
Так от зараз розумію, що і коли я була на роботі от то просила його хоч раз набрати, спитати як справи- він робив це максимум два дні і все. Декрет підсвітив все яскравіше просто
В мене була ситуація в житті. Стався розрив яєчника. Я з чоловіком в прийомному покої втрачаю свідомість.
І чогось не йшли лікарі, бо задовго я чекала.
Чоловік весь цей час тримав мене за руку, обіймав, жалів, дивився жалісливі в очі.
Я багато років думала що не так в цій ситуації.
Наче ж був поруч. Наче ж жалів.
А потім в лікарню попала моя дитина. Теж гострий стан, і теж лікарі не шевелились.
Так от я там розїбала всю лікарню, подзвонила знайомим знайомих щоб ті вийшли на головного лікаря і моїй дитині надали допомогу.
От тоді я і зрозуміла що було не так в поведінці чоловіка
Наче ж був поруч. Наче ж жалів.
Из Кукуева я• 17 сентября 2025
Ответ дляБез образів
Ему это не тяжело, а просто не нужно.
Ему именно тяжело. Я сама как муж автора. Нереально тяжело звонить в течении дня для разговора ни о чем, участвовать в разговорах о чувствах и ощущениях, жевать часами разбор эмоций и пр. Это пытка
Ні грама• 17 сентября 2025
Ответ дляМадам Подлинник
Я вас понимаю. У меня что-то похожее. В браке 15 лет, в отношениях ещё дольше. А я сейчас понимаю, что находясь в браке, я одинока. И вот сижу и думаю как быть дальше. Жизнь одна.
Без образів• 17 сентября 2025
Ответ дляИз Кукуева я
Суть в том что они друг другу не подходят. Они разные. А типажи есть разные да. Автору нужно найти человека своего типажа. Со схожими интересами, целями, видением жизни итд. Тогда может что-то выйти из этого.
Но переделать нынешнего мужа она не сможет. Это нереально.
Рятівник Малібу• 17 сентября 2025
Ответ дляБез образів
Тут більше про зрозуміти свої відчуття, і зрозуміти відчуття партнера. Щоб далі вибудовувати діалог.
Из Кукуева я• 17 сентября 2025
Ответ дляБез образів
Именно
Без образів• 17 сентября 2025
Ответ дляМадам Подлинник
Побудьте наедине с собой какое то время, прислушайтесь к себе, спросите у себя что Вам нужно. Именно у себя. Вы растворяетесь в других людях теряя себя полностью. В этом главная ваша беда.
Из Кукуева я• 17 сентября 2025
Ответ дляРятівник Малібу
Никакой диалог не возможен, только насилие,манипуляции и все равно и автор и ее муж будут несчастны в таком союзе
Без образів• 17 сентября 2025
Ответ дляРятівник Малібу
Уже даже я поняла чувства ее партнёра. Ему на нее абсолютно все равно. Потому что если мужчине нужна женщина- он ведет себя по другому. Какой бы он не был. Но там совсем другое поведение.
Да простит меня автор за прямоту ....
Вопрос в другом: зачем ей нужно все это? И мужчина рядом, которому она нафиг не нужна? Где ее уважение к себе?
Да простит меня автор за прямоту ....
Без образів• 17 сентября 2025
Ответ дляЖдушечка
Не творіть дурню і не розлучайтесь
Просріть життя повністю. Бо частини просранного життя і молодості замало. Терпіть все життя!
Автопортрет нурофена• 17 сентября 2025
Я такого терпела 12 лет, трое детей, в итоге таки развелись. Самой жить гораздо приятней чем с вечно отстраненным человеком.
Ждушечка• 17 сентября 2025
Ответ дляБез образів
Хай розлучається, тягне дитину сама, паше як коняка, і періодично стрибає по новим буям, з якими нічого не складеться, як буде час
Дайте вподобайок• 17 сентября 2025
Дивлячись, який секс
Мені відверто пофіг, що він там собі в умі крутить🤣🤣🤣
Я останнім часом трохи засумувала, і від того згадала про жанр фентезі (а там і еротика на повну). Наслухаюся тих аудіокниг і ходжу по дому у сексуально збудженому стані, головне чоловіка впіймати і щоб він не занадто змучений був
Чоловік в шоці, але мій гарний настрій і оптимістичне статеве життя і йому теж життєвого задору додає
Рятівник Малібу• 17 сентября 2025
Ответ дляБез образів
Да простит меня автор за прямоту ....
Я дуде схожа на чоловіка автора.
Для мене ось всі ці повідомлення не по справі, особливо в робочий час просто дратують.
Питання що на роботі
Про що тобі розповісти?
Як в мене не виходив звіт 1 пмг, як я шукала інформацію, інструкції і таки зробила його?
Такі чоловіки як у автора цінний ресурс. Вони не гуляші, зосереджені на кар´єрі та добробуті сімї
Питання що на роботі
Про що тобі розповісти?
Ответ дляМадам Подлинник
И теперь Вы осознали свои ошибки в предыдущих двух отношениях и хотите развода?
Рятівник Малібу• 17 сентября 2025
Ответ дляЖдушечка
Я тут створювала тему - теж була в роздумах чи іти від чоловіка . І мені слово в слово писали те що пишите ви
І знаєте що?
Виявилось я не одинока жінка.
Я вільна жінка.
І гроші я вмію заробляти головою.
І діти квіточки поруч зі мною.
І купа часу і ресурсу вільного з´явилось.
І приходить усвідомлення, що я бляха, щаслива!
І знаєте що?
Виявилось я не одинока жінка.
Я вільна жінка.
І гроші я вмію заробляти головою.
І діти квіточки поруч зі мною.
Из Кукуева я• 17 сентября 2025
Ответ дляSo_so
Автор хочет,чтобы муж стал таким как ей надо,а не развода.
Рятівник Малібу• 17 сентября 2025
Ответ дляИз Кукуева я
Подібні емоції яких хоче автор спокійно можна добирати з друзями чи рідними
Переписки, розмови ні про що.
Из Кукуева я• 17 сентября 2025
Ответ дляРятівник Малібу
І знаєте що?
Виявилось я не одинока жінка.
Я вільна жінка.
І гроші я вмію заробляти головою.
І діти квіточки поруч зі мною.
І знаєте що?
Виявилось я не одинока жінка.
Я вільна жінка.
І гроші я вмію заробляти головою.
І діти квіточки поруч зі мною.
Все те саме могло прицьи до вас у шлюбі,якби ви не сиділи тоскно у очікуванні дзвінка відчолрвіка,а зацмалися тим, що вам цікаво
Из Кукуева я• 17 сентября 2025
Ответ дляSo_so
А сама она готова/хочет стать другим человеком?
Ну аы что! Она-то идеальна,а вот муж не такой ..
Из Кукуева я• 17 сентября 2025
Ответ дляРятівник Малібу
Переписки, розмови ні про що.
Саме так, цікаві щоденні справи,коло спілкування якого у автора нема, бо вона сама обрала сидіти цілий день вдома, та чекати дзвінка
Стетоскопуло• 17 сентября 2025
Ответ дляИз Кукуева я
Она не хотела и не хочет самостоятельно,хочет чтоб организовали, повезли, развлекали и кружили. И это не проблема не бывшего мужа, а проблема самой дамы.
А что касается родной души, то родство у каждого проявляется по разному: одним надо говорить постоянно и не замолкая, трогать, присутствовать и по. А вторым достаточно изредка включаться и жить свою жизнь без постоянного нависания партнёра.
Важно выбрать своего человека, а не пытаться продавить, заставить, принудить и пр
Дякую за ваш коментар. Деякий інсайт отримала
Рятівник Малібу• 17 сентября 2025
Ответ дляИз Кукуева я
В мене інше. В мене чоловік романтик
Мені грошей не вистачало, відповідальності за сімю
Стетоскопуло• 17 сентября 2025
Ответ дляМадам Подлинник
Авторе, вам мене схожа ситуація. Сама собі позважаюся і отримую емоції-спорт, вокал, театри-кіно, жіночі кола-зустічі, мандри.
Не знаю чим то все закінчиться, поки що так