Вибираю електросамокат сіомі, бюджетний, вибираю між оригіналом та копією, хто користується таким транспортом, поділіться своєю думкою.
Різниця в ціні 6000.грн.
Результат:
вже голосів:
10 (100%)
Оригінал
0 (0%)
Копія
Сладкий лимончик• 17 сентября в 15:34
Если бы вы покупали iPhone выбрали бы оригинал или копию?
Автомобіль например.
Любое другое сложное электронное и механическое изделие...
Автомобіль например.
andrey_spec• 17 сентября в 15:44
Загальне правило: не можна купляти копії. Можна взяти більш дешевий бренд, але якийсь бренд. Копії мають майже завжди найгірші характеристики і якість, тому що виробник невідомий і ні за що не відповідає навіть репутацією
Звездолётчица• 17 сентября в 15:47
Думаю, що якусь ліву копію навряд чи прийме сервісний центр Xiaomi, якщо раптом що..