Баба на горошині• 17 сентября в 22:03
Дочка почала кульгати
Дівчата, до ортопеда додзвонилася, сказав спершу виключити неврологію, зробити якусь нейростимуляцію нижніх кінцівок і якщо причина не в тому, то тоді до нього. Дитину нічого не болить.В мене паніка. Читала схожу тему, автор, відгукніться, будь ласка. Що обстежити? Які можуть бути причини?
Баба на горошині
• 17 сентября в 22:05
Ответ дляСережкинаЯ
Миографию.она не страшная иголочки маленькие
Це якась не голова, а стимуляційна.
Баба на горошині
• 17 сентября в 22:06
Ответ дляЯ в дамках
Подросток?
10 р, худа
Скачка росту не було різких
СережкинаЯ• 17 сентября в 22:06
Ответ дляБаба на горошині
Це якась не голова, а стимуляційна.
А, та неприятней, током чуть бьет
СережкинаЯ• 17 сентября в 22:07
Ответ дляБаба на горошині
Це якась не голова, а стимуляційна.
На всякие неврологические капости прераратов 7 в разработке, так что не парьтесь
Баба на горошині
• 17 сентября в 22:09
Ответ дляСережкинаЯ
А, та неприятней, током чуть бьет
Дитині буде боляче?
СережкинаЯ• 17 сентября в 22:09
Ответ дляБаба на горошині
Дитині буде боляче?
Нет. Неприятно, как например стиралка током пробивает
Несу добро людям• 17 сентября в 22:10
Тазостегновий суглоб не болить? У нашої дитини якраз десь в 10 років таке було. Лікували запалення
Баба на горошині
• 17 сентября в 22:10
Ответ дляНесу добро людям
Не болить нічого
Бяки-козяки• 17 сентября в 22:14
Ответ дляБаба на горошині
Не болить нічого
В мого теж було запалення, на біль не жалівся, тільки кульгав
Снегопадка• 17 сентября в 22:15
Найдите другого ортопеда и пусть сделают рентген тазобедренных суставов ( один с ровными ногами, второй в позе жабки).
Пригощаю кашею• 17 сентября в 22:21
Ответ дляСнегопадка
Согласна
Может быть перекос таза.
Щас ухожу• 17 сентября в 22:28
Мой в 13,5 лет начал хромать и тянуть ногу, боли при этом не чувствовал. Рентген показал затемнение в районе тазобедренного сустава.Врач сказал, что это или зона роста, которую он травмировал/перегрузил или что-то серьёзное. Чтоб исключить что-то серьёзное сделали срочно мрт и кт. Короче, сказали, что перегрузил зону роста. Но он действительно тогда потянулся на сантиметров 8 за 4 месяца. Вообще с сентября по май он вырос тогда на 15 сантиметров.
ЛісАпетная• 17 сентября в 22:29
Малий кульгав у 6 років, після укусу кліща. Вкусив кліщ, 5днів високаттемпература, а тоді 1-2 дні добряче так кульгав на одну ногу. Але пройшло само.
Мамзелькіна• 17 сентября в 22:36
Ответ дляНе гоню
В моєї артрит
У моєї також був артрит, палець на нозі був теплий, дуже кульгала
Баба на горошині
• 17 сентября в 22:44
Ответ дляSo_so
В Киеве я знаю где хорошо взрослым делают, возможно они и детей берут, дать контакт?
Ми зі Львова, але дякую
Це точне обстеження?
Баба на горошині
• 17 сентября в 22:45
Ответ дляБяки-козяки
Як діагностували? Як лікували?
Баба на горошині
• 17 сентября в 22:46
Ответ дляЩас ухожу
Це жах. Як лікували?
Баба на горошині
• 17 сентября в 22:47
Обстеження найближче вільне через тиждень. Я боюся втратити час
Баба на горошині
• 17 сентября в 22:49
Ответ дляSo_so
Да, это точное обследование на предмет заболеваний периферических нервов/мышц.
А ці захворювання якось пересікаються з ортопедією?
Бяки-козяки• 17 сентября в 22:50
Ответ дляБаба на горошині
Як діагностували? Як лікували?
Їздили в лікарню Охматдит до ортопеда, робили рентген, виключили проблему по ортопедії, далі направили до інфекціоніста, здали кров, теж виключили, надію направили на УЗД тазового суглобу і виявили запалення. Призначили нурофен (не пам´ятаю дози) на 7 днів, якусь мазь, заборонили ходити і сидіти 10 днів