ЛижТолько• 17 сентября в 22:31
Женщины которые гонят мужчин на фронт
Хотите чтобы было как после второй мировой? Когда на одного мужчину припадало несколько женщин? Когда в сёлах женщины рожали все от одного мужика? Да, мужчины которые выживут, буду рады, что теперь за них драться будут, потому что заграницей украинки не нужны иностранцам, устроиться там будет очень сложно. Зачем вы гоните мужчин на смерть? Вам нужно чтобы нашу землю чужой нацией потом заселили?
База_птеродактилей• 17 сентября в 22:40
Ответ дляВідкушу все що стирчить
А в ненормальних як ?
Так як пише автор.
Але є і внший варіант, коли добровільно пішли. Та це було все в 2022, коли ще не усвідомлювали ні масштабів, ні сроків, ні ужаса і свавілля керівників. Після вже нікого, щоб самі пішли. Вже тільки ховаються і всіма шляхами дістають броні, відстрочки
ЛижТолько
• 17 сентября в 22:41
Ответ для100%
А чего сама не идет ?
Пенсионерка) даже сына хотела сдать. Я не дала. Разговариваю с ней на эту тему. Что патриотизм не важнее жизни и здоровья брата
очки_ннадо• 17 сентября в 22:41
За кордоном повно українців чоловіків
Друзі чоловіка- всі українці, половина вільних
Проблем не має, виїздіть, знайомтесь
Первоклашка Я• 17 сентября в 22:41
Ответ дляПьяная вишня
Якщо сюди прийдуть кацапи, вони повбивають усіх нас і заборонять нам мову. Ви цього хочете?
У мій дім прийшов кацап у 2022 році. Прийшлося обирати, що робити далі. Вибір зробила. Ваша черга. Хочете виборювати? Вперед, армія чекає.
Свисток ля-минор• 17 сентября в 22:41
Про дівчат ви не праві
Нормальні дівчата, які хотіли цього, вже заміж повиходили закордоном, інші працюють і себе утримують
В часи після 2 світової люди були майже кріпакимт, у багатьох до 1960 навіть паспорта не було
В зараз для жінок кордон відкритий, не буде мега попиту на чоловіків
Magnifique_• 17 сентября в 22:41
Ответ дляПьяная вишня
Повбивають усіх нас, а потім заборонять нам мову? Ви тролите
База_птеродактилей• 17 сентября в 22:41
Ответ дляПьяная вишня
Жінки народжують, а чоловіки воюють. Так завжди було.
Так можуть казати тільки ті, хто не має синів
Первоклашка Я• 17 сентября в 22:42
Ответ дляПьяная вишня
А зараз жінки мають ті ж самі права, що і чоловіки, але не ті самі обовязки)
Ось в армію беруть усіх
Вас чекають
ЛижТолько
• 17 сентября в 22:42
Ответ дляЗабагаловка
Тцк
А женщины прям никто никто не поддерживает? Никто не называет ухилянтаии, черешнками? Не говорят «прячется под юбкой»?
Омлетик• 17 сентября в 22:42
Ответ дляСтатус Ква
Удалено администрацией...
Попразендовна• 17 сентября в 22:42
Ответ дляЯйцеголовая
Не врите , что украинки никому не нужны за границей. Только в моём окружении 6 знакомых уже в отношениях с европейцами. А в общем украинок , которые устроили и ещё устроят личную жизнь в Европе масса. А нафронтницы как правило просто не имеют близких мужчин призывного возраста.Потому и посылают чужих мужчин на фронт. Чужих не жалко.
З другою частиною повністю згодна. З першою-це з серії , що наші всі працюють.
От тільки стаття недавно вийшла, що працюють 21% і для порівняння сірійці-76. Ноу комментс
Magnifique_• 17 сентября в 22:43
Ответ дляПьяная вишня
Ну от коли буде закон, який буде зобов´язувати жінку народжувати і примусово також, от тоді розкажете.
Жінка народжує за власним бажанням. Що ви порівнюєте?
База_птеродактилей• 17 сентября в 22:43
Ответ дляПьяная вишня
А те, що повбивають чоловіків, то нічого...аби ви жили і здравствували,балакали рідною. Ще діти ваші.
Дуже зручно. Дуже
Омлетик• 17 сентября в 22:43
Ответ дляПервоклашка Я
Ні, хочемо, щоб ті, хто хоче воювати, йшов воювати. Незалежно від статі. Своїми руками виборювали собі свободу та відстоювали СВОЇ бажання та переконання.
Чаревну на фронт!!
Magnifique_• 17 сентября в 22:44
Ответ дляПьяная вишня
Ці жінки хочуть перемоги, тому і підштовхуютьусіх маминих бубочок піти на фронт і захищати свій дім і свою землю
А ви хочете щоб прийшли буряти і закатували нас?
Ви з-під багатьох покалічених маминих бубочок горшка винесли? Ви хоч одній дружині покаліченого на війні чоловіка допомогли за ним доглядати, тягати на своїх плечах?
Забагаловка• 17 сентября в 22:44
Ответ дляЛижТолько
Черешенками? Чучело, иди к себе на болота и дуй бояру, у нас так точно не говорят) Сильно мокшанскими портянками несёт от тебя.
ЛижТолько
• 17 сентября в 22:44
Ответ дляочки_ннадо
За кордоном повно українців чоловіків
Проблем не має, виїздіть, знайомтесь
Как там украинцев искать? Поделитесь. Они разбросаны по свету, и их там немного. Тут в Украине многие пару найти не могут, а заграницей это как иглу в стоге сена искать
Патриоточка• 17 сентября в 22:44
Ответ дляГимли
Толстозадая кровожадная тетка из Днепра уже отметилась ?
Откуда знаете, что толстозадая
Пьяная вишня• 17 сентября в 22:44
Ответ дляMagnifique_
Частину повбивають, а іншій частині заборонять мову, що незрозуміло? Зроблять кацапами,та й усе.
Первоклашка Я• 17 сентября в 22:45
Ответ дляMagnifique_
Nathalie27• 17 сентября в 22:45
Ответ дляЛижТолько
Нет, строчит та, которая не хочет чтобы у нас потом было 1 женщина на 5 мужиков. А если война будет идти ещё лет 10, то так и будет. Знаете как после второй войны было? Я написала в старпосте, гуглите. Нашёлся один мужик и все село его делят, рожают, в селе одни братья да сестры). Мужик доволен, пожил с кучей женщин, с какой-то остался или пошёл дальше по сетам. А женщины вдовы и матери одиночки
1 жінка на 5 мужиків?😅
Борисфенка• 17 сентября в 22:45
Ответ дляПервоклашка Я
Ні, зараз часи рівноправності
Коли жінки народжували, в чоловіки воювали, жінки не мали ні прав, ні голосу. Разом з правами ми отримали і обов´язки
І що, чоловіки народжувати почнуть?
Патриоточка• 17 сентября в 22:46
Ответ дляГимли
А вы разве поняли о ком я?
Так тут только о черешенке и пишуть. Тьфу о чаУревне
Magnifique_• 17 сентября в 22:46
Ответ дляПьяная вишня
Серед іншого, мертвій людині вже ніяка мова не потрібна. І хай мені пишуть що хочуть, але ніяка мова, ніяка лінія на карті не вартує втрати близької людини.
Первоклашка Я• 17 сентября в 22:46
Ответ дляБорисфенка
І що, чоловіки народжувати почнуть?
А коли жінки?
Скільки зараз народжують? 0.75 дитини?
Пьяная вишня• 17 сентября в 22:46
Ответ дляБаза_птеродактилей
Дуже зручно. Дуже
Ось ви ромовляєте украінською. Ви згодні, як прийдуть кацапи, розмовляти ізиком, а мовоютільки в себе на кухні? Зате всі будуть живі і здорові.