ЛижТолько• 17 сентября в 22:31

Женщины которые гонят мужчин на фронт

Хотите чтобы было как после второй мировой? Когда на одного мужчину припадало несколько женщин? Когда в сёлах женщины рожали все от одного мужика? Да, мужчины которые выживут, буду рады, что теперь за них драться будут, потому что заграницей украинки не нужны иностранцам, устроиться там будет очень сложно. Зачем вы гоните мужчин на смерть? Вам нужно чтобы нашу землю чужой нацией потом заселили?
автор ЛижТолько • 17 сентября в 22:46
Ответ дляMagnifique_
Ну от коли буде закон, який буде зобов´язувати жінку народжувати і примусово також, от тоді розкажете.
Жінка народжує за власним бажанням. Що ви порівнюєте?
Кстати и до этого может дойти. Не хочешь рожать - в тюрьму. А если не можешь, дадим отстрочку. Мужчин силком на смерть гонят, всех устраивает.
Патриоточка• 17 сентября в 22:47
Ответ дляПервоклашка Я
А коли жінки?
Скільки зараз народжують? 0.75 дитини?
Так шо народити. А виховувати хто буде? Якщо чоловік на фронті, а жінка працює
Гимли• 17 сентября в 22:47
Ответ дляБорисфенка
І що, чоловіки народжувати почнуть?
Вам то что с того кто будет рожать, а кто нет? Ваш поезд ушел. Я не поняла, у вас в тафеле просрочка кончилась или почему вы тут последнюю неделю бред строчите?
автор ЛижТолько • 17 сентября в 22:48
Ответ дляNathalie27
1 жінка на 5 мужиків?😅
«Поэтому да, были целые «женские деревни». Женщины растили детей, пахали поля, а мужчин там могло быть один-два на всё село».
Омлетик• 17 сентября в 22:48
Ответ дляГимли
Толстозадая кровожадная тетка из Днепра уже отметилась ?
Ещё нет. Но днём писала, что тех кто «пердит в диван» надо всех на фронт!
База_птеродактилей• 17 сентября в 22:48
Ответ дляПьяная вишня
Ось ви ромовляєте украінською. Ви згодні, як прийдуть кацапи, розмовляти ізиком, а мовоютільки в себе на кухні? Зате всі будуть живі і здорові.
Уявіть собі, да!!!!
Он люди повиїздили і згодні вчити інші мови. Не втрачають свідомість, чогось.
А мені аби рідні всі були живі і не скалічені
Magnifique_• 17 сентября в 22:48
Ответ дляПьяная вишня
Частину повбивають, а іншій частині заборонять мову, що незрозуміло? Зроблять кацапами,та й усе.
А чому тоді не повбивали кримських татар і не заборонили їм їхню мову? І не депортували їх знов нікуди, як тут лякають повторенням історії?
Борисфенка• 17 сентября в 22:48
Ответ дляПервоклашка Я
А коли жінки?
Скільки зараз народжують? 0.75 дитини?
Війна йде, не помітили? Народжують, але значно менше, бо бездомні, ВПО, чоловіки на фронті, майбутнє в тумані.
Nathalie27• 17 сентября в 22:48
Ответ дляПочемучечка
Удалено администрацией...
І що буде?
Наверняка• 17 сентября в 22:49
Гонять одинокі, старі діви. Жодна мудра жінка не проміняє свого на якісь ідеологічні погляди.
очки_ннадо• 17 сентября в 22:49
Ответ дляЛижТолько
Как там украинцев искать? Поделитесь. Они разбросаны по свету, и их там немного. Тут в Украине многие пару найти не могут, а заграницей это как иглу в стоге сена искать
Не знаю, я заміжня, не шукаю
Але вони всюди
У чоловіка на роботі половина українців
Вони ходять в спорт бар на футболи, там всі українці
Я була в нічному клубі три тижні тому - то була вечірка для українців
Первоклашка Я• 17 сентября в 22:49
Ответ дляБорисфенка
А до війни по 12 дітей народжували?
Не смішить. Немає обов´язку у жінки в Україні народжувати дитину.
Патриоточка• 17 сентября в 22:50
Ответ дляОмлетик
Так кто это . Все знают, одна я все пропустила
Омлетик• 17 сентября в 22:50
Ответ дляБорисфенка
І що, чоловіки народжувати почнуть?
Чоловіки боронять, жінки народжують (с) Борисхвенка Оболоньско-Німецька нафронтиця
автор ЛижТолько • 17 сентября в 22:50
Лично для меня эта война - бизнес. И очень обидно, что о погибших тут же забудут, как только на горизонте замаячит возможность «торговать».. поэтому убивать нашу нацию и молодые поколения - лично для меня это абсурд какой-то. Пусть банят за тему, но невозможно уже молчать видя похороны четвёртый год и конца края им нет
Борисфенка• 17 сентября в 22:50
Ответ дляГимли
Я обурена дивними претензіями до жінок.
В Тафель не ходу, взападло. А на форумі стирчу, бо після операції, робити не можу нічого, окрім як клаву товкти з вами.
Nathalie27• 17 сентября в 22:50
Ответ дляЛижТолько
Бот чи що? Хоч відслідковуйте, що пишете
Гимли• 17 сентября в 22:51
Ответ дляБорисфенка
Я обурена дивними претензіями до жінок.
Да вы никогда работать не можете . Бедные немцы , посадили на свою шею бездельницу
Борисфенка• 17 сентября в 22:51
Ответ дляГимли
Поплачте від жалості до німців.
Омлетик• 17 сентября в 22:51
Ответ дляГимли
Вона на інвалідному возику після операції, завдяки німецьким пособіям…Як же в Україні це могла зробити безкоштовно? Ні!
Всіх на фронт! Кордони 91року!
Гимли• 17 сентября в 22:51
Ответ дляОмлетик
Всіх на фронт! Кордони 91року!
Очень потужно !
Гимли• 17 сентября в 22:52
Ответ дляБорисфенка
Поплачте від жалості до німців.
Ничего, скоро лавочку прикроют
Борисфенка• 17 сентября в 22:52
Ответ дляЛижТолько
Хуйлу листа вже написали? Хтось проти того, щоб війна закінчилася і ракети перестали летіти?
Відкушу все що стирчить• 17 сентября в 22:52
Ответ дляБаза_птеродактилей
Так як пише автор.
Але є і внший варіант, коли добровільно пішли. Та це було все в 2022, коли ще не усвідомлювали ні масштабів, ні сроків, ні ужаса і свавілля керівників. Після вже нікого, щоб самі пішли. Вже тільки ховаються і всіма шляхами дістають броні, відстрочки
Гарно ви так відгукуєтеся за ЗСУ і їхні сім’ї.
Пс Я вас розчарую . Ті що пішли у 22 ,вони прекрасно усвідомлювали масштаби отого …який був до 22 .Більшість хлопців брала участь в АТО . Їм це все було знайоме. Але вони йшли . Не розмірковували про корупцію ,про погану владу і т.д .
А мамині черешеньки не йшли в 22 ,не підуть й тепер .
Гимли• 17 сентября в 22:52
Ответ дляБорисфенка
А вы помогите сочинить письмо. Делать то вам все равно нечего
Омлетик• 17 сентября в 22:53
Ответ дляГимли
Очень потужно !
Це незламно! Свідомо!
В Україні б безкоштовно нічого б не отримала, не те що операцію безкоштовно
А в Німеччині - пажалста
То ж чому б не топити за війну із ситої Німеччини і халяви?
Борисфенка• 17 сентября в 22:53
Ответ дляГимли
Сенс? Кривавий ворог прашенія чекає, щоб прозріти? Ну-ну.
Патриоточка• 17 сентября в 22:53
Ответ дляБорисфенка
А если завтра закончится. А вы увізочку . Шо робити будете? Ненька чекає
Гимли• 17 сентября в 22:53
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Ну каждый выбирает как ему быть по жизни. Вы почему то тоже не на фронте. Може но вас назвать «мамкиной вишенкой»? Можно . Можно вас обосрать? Следуют вашей логики можно
очки_ннадо• 17 сентября в 22:54
Ответ дляЛижТолько
А ми нічого не можемо зробити он шукають нові мільярди на наступний рік
І опитування намалювали, що всі готові терпіти. Так що 🤷‍♀️