Хочу в БАНю• Изменено 18 сентября в 15:28
Хочу поїхати сама у подорож, але дуже переживаю
Чи не буде скучно самій
Чи не буду в групі виглядати ізгоєм
Що робити вечорами самій
На якихось цікавих локаціях навіть сфоткати не буде кому
Хто їздив, які плюси і мінуси ? Є якісь рекомендації?
Чи не буду в групі виглядати ізгоєм
Що робити вечорами самій
Хочу в БАНю
• 18 сентября в 15:50
Ответ дляБолтушка Му
У вас настолько негативная риторика по отношению к самостоятельно путешествующим, что вам будет очень трудно одной психологически
Та ну, перестаньте. Де Ви побачили там негатив ?
Невидимка Майя• 18 сентября в 15:51
Ответ дляХочу в БАНю
Оооо, я б теж хотіла так - найбільше знайомств та несподіваних пригод.
Коли я одна, почуваю себе норм, мені лише не комфортно, коли я одна серед людей
Розумію вас про відчуття серед людей, мені теж часто стає неловко в таких ситуаціях. Та переважно беру себе в руки - це ж якраз і привід повправлятися у знайомствах) Нові нейронні звʼязочки в голові то теж кайф, але мати запасний варіант, як себе розважити по-іншому, де не треба людей
Хочу в БАНю
• 18 сентября в 15:53
Ответ дляНевидимка Майя
Радію таким коментарям, заспокоюють і вселяють впевненість.
Дякую Вам
Попразендовна• 18 сентября в 15:53
Ответ дляХочу в БАНю
Ого! Це в якому турі ?
Це не був тур. Просто в хостелі замовила поїздку на автобусі до Чічен-Іца. Лінь було громадським транспортом з пересадками добиратись. І там такі самі туристи з готелів позбирались.
Хочу в БАНю
• 18 сентября в 15:54
Ответ дляПопразендовна
Прикольно )
Це мабуть була незабутня на все життя подорож.
Невидимка Майя• 18 сентября в 15:55
Ответ дляХочу в БАНю
Дякую Вам
Хех дякую)
Але й тури з групами не можу собі уявити.. Один раз в Чорногорії прийшлося їздити сталою компанією, бо в готелі познайомилися й разом орендували транспорт. То там були персонажі, які бісили, і нікуди від них не дінешся - зробила для себе висновок, що краще самій, ніж зі сталим набором людей, від яких не змиєшся, якщо щось піде не так
Болтушка Му• 18 сентября в 15:55
Ответ дляХочу в БАНю
Ну вот слова -одиночка, прибилась как бы не особо лестные, принижающие какие-то
Попразендовна• 18 сентября в 15:56
Ответ дляХочу в БАНю
Прикольно )
У мене всі такі подорожі )) завжди їжджу сама
В гости звали?• 18 сентября в 15:58
Ответ дляЗалатавая
внизу мой комент, что часто катаюсь в такие туры
так вот как раз один номер на двоих, незнакомых людей - такое себе. Завести просто компанию для походов да, но жить вместе это кошмар в основном. Один храпит, второй гуляет до утра и лазит среди ночи, третий бухает, такое себе
Это да, но не всегда есть деньги переплачивать за сингл. Я рискнула взять с подселением и попалась отличная попутчица. Но конечно это лотерея
Хочу в БАНю
• 18 сентября в 16:07
Ответ дляВ гости звали?
Я уточню ск буде доплата за сінгл, але якщо це буде супердорого, то нехай хтось буді зі мною, я не проти. Я була в таких турах і спати там особливо немає коли.
Сяду на шию, дорого!• 18 сентября в 17:25
Мене навпаки це дратує дуже, коли подорожуєш наодинці, обовʼязково хтось причепиться, буде набиватися в компанію, а я в таких турах власне що хочу сама з собою розслабитися, очистити голову і перезавантажитися, з того віку, хто що про це подумає і «чи не буду я виглядати ізгоєм» я давно вийшла, мені на це байдуже
Якщо це автобусний тур, то всю дорогу сидіти з чужою людиною, з якою 99% доведеться спілкуватися, дуже некомфортно(
Не худа ні разу• 18 сентября в 18:07
Я ездила одна в путешествия два раза.
В поездке познакомилась с одной женщиной ( она тоже одна ехала).
В принципе скучно не было.,некогда было скучать.
В гости звали?• 18 сентября в 20:52
Ответ дляХочу в БАНю
Лучше эту доплату потратить на допэкскурсии
Червона калина• 19 сентября в 00:06
Ответ дляХочу в БАНю
Так, переживаю, бо не хочу викинути гроші на вітер, якщо не сподобається
с таким подходом лучше не начинать
Червона калина• 19 сентября в 00:07
Ответ дляХочу в БАНю
Я їздила в Париж, бачила дівчат, які подорожували самостійно, але вони так і ходили одинаками. Одна дівчинка до нас прибилась, то мої дівчата не хотіли її компанії
люди не вівці,чудово подивилась Париж з навушником з і єкскурсією в ньому+ симпатичний француз
Червона калина• 19 сентября в 00:11
Ответ дляХочу в БАНю
Дякую за підказки, але я, скоріше за все, візьму пакетний тур
тогда .. удачи. Мне такое не подходит , ограничивает мою свободу за мои деньги