Дівчатка, порадьте. Чи погоджуватися, чи ні?
Ейлат готель Астрал Моріс, 4 ночі 5 днів, проїзд включений, сніданок та вечеря, ще якусь екскурсію включено. На гривні 24500. Величезна зелена жаба сидить десь усередині і тисне. Їхати з Хайфи
Ответ дляEmilu
Їду до Ізраїлю, майже на місяць, троюрідна сестра запропонувала екскурсію з Хайфи
Ми були двічі в Тель-Авіві (міський відпочинок), двічі у Нетаніі (пляжний). Двічі у жовтні. Неймовірний відпочинок був, і море дуже лагідне і приємне.
Хайфа також кайфова, були проїздом, і старе місто Акко. Ієрусалім само собою. Все цікаво, і враження з вами на все життя.