Редиска Я• 18 сентября в 19:53
Ну наконец-то кто-то кроме советчиц написал сколько нужно денег семье на
Нормальную жизнь...
А как тут засерали тех, кто пишет, что 100 тыс в наше время для семьи - это далеко не огромные деньги...
ОбережнаЯ• 18 сентября в 20:05
Ответ дляКозачка
Да на все завищені, на харчування і одяг ще ок, нормальні.
Але щось більш-менш відповідає реальності. Я сьогодні порахувала в черговий раз бюджет на освітні послуги - вийшло 19 тис(((. Але у нас випадок не типовий, більшість батьків ровесників нашої дитини вкладаються у набагато меншу суму.
Ширли-Мырли• 18 сентября в 20:06
Ответ дляКозачка
Житло 30 тис? Медицина кожен місяць 8? Транспорт 7?
За житло, ок, можна взяти дешевше.
Що не так з медициною та транспортом( якщо це авто)?
Здоров´я у всих різне, мені мало 8 тис на здоров´я
ОбережнаЯ• 18 сентября в 20:06
Ответ дляПоследний вагон
Открыть любую тему про съём на Советчице, то все поголовно снимают студии у входа в метро за 10 тыщь.
Я такие темы не встречала, но 10-15 тыс - нормальная сумма на аренду в моем районе. Без метро и Печерска можно прожить.
Всех анонимов аноним• 18 сентября в 20:07
Ответ дляРедиска Я
Вы давно к доктору ходили?
Зрение проверить- 1200 грн.
Ибупрофен - 120, пшик нос промывать - 250!
Зрение проверить- 1200 грн.
Сейчас вам напишут что это все лишнее.
Вода и нурофен
Последний вагон• 18 сентября в 20:07
Ответ дляМой завтрак
Слухайте, а що то знову блекаут?
Каждый день новая разнарядка, то всё будет ок, то готовимся к блеаутам.
Пофиг, хуже чем в первый год войны не будет.
Ширли-Мырли• 18 сентября в 20:08
Ответ дляДева Мария
Промывайте физ раствором . Зрение проверяла- 350 грн .
Це не повноцінне обстеження. Мені, наприклад треба робите ретельне, на всих апаратах , раз в півроку.
Жена брата Админа• 18 сентября в 20:09
Интересно какой процент населения может себе позволить такие траты?
Ширли-Мырли• 18 сентября в 20:11
Ответ дляЖена брата Админа
В великих містах - дуже великий. Подивіться скільки дорогих машин.
Я заробляю 50 тис і їзджу на маршрутках, бо цей заробіток ні про що, щоб дійсно купити щось крупне.
Фенте Фря• 18 сентября в 20:11
Абсолютно реальные цифры. Комментарии про завышенную аренду, мало на еду, транспорт: меняйте суммы согласно своих приоритетов. Но хоть кто-то реально посчитал расходы нормальной семьи, а не любителей маршруток, бесплатных поликлиник и живущих 3 поколений в хруще. Да, люди должны и заначку делать, и на море откладывать, и трусы покупать, и за связь платить.
Жена брата Админа• 18 сентября в 20:13
Ответ дляШирли-Мырли
У нас теж недешеві машини, але живемо на набагато меншу суму.
Та прям багіня• 18 сентября в 20:15
Ответ дляРедиска Я
Вы давно к доктору ходили?
Зрение проверить- 1200 грн.
За електронним направленням, яке безкоштовно дає сімейний - безкоштовно перевірити зір.
Ібупрофен-400 20 таб коштує 90 грн. У вас з кожним пунктом неоправдані перевитрати
КаРаКаТиЦа• 18 сентября в 20:16
Ответ дляМой завтрак
Слухайте, а що то знову блекаут?
А де ж мульйони дронів перехоплювачів від президента Зеленського?
Виннипуховна• 18 сентября в 20:17
Ответ дляШирли-Мырли
Дорогі машини зазвичай подаровані/в кредит
Я шалунья• 18 сентября в 20:18
Ответ дляВбигудях
На харчування ще й мало закладено
Погоджуюсь
На двох від 20
Зайченя• 18 сентября в 20:20
Ответ дляКозачка
Ну раскидайте на год. Я в этом месяце три зуба получила, то за указанный в стартопике лимит вылезла. А ещё нужно ребенку глаза проверить (не успели перед учебным годом), к гинекологу на ежегодный осмотр сходить и т.д. А тут уже дети начинают болеть в школе.
Козачка• 18 сентября в 20:21
Ответ дляЗайченя
Гінеколог у нас безкоштовний, дитячий офтальмолог теж. Зуби так, Ви праві, дорого.
Ширли-Мырли• 18 сентября в 20:21
Ответ дляТа прям багіня
І яка якість такої перевірки?
В державній клініці, добре якщо буде стара щільова лампа, от і все обстеження.
Так само як у гінеколога - досі роблять просто цитологію, замість адекватного пап тесту. І так у всьому. Державна медицина - це для здорових людей, які нею не користуються.
Обижулька• 18 сентября в 20:23
Ответ дляШирли-Мырли
Перевіряла нещодавно зір на всіх апаратах, на глаукому також. Їх було до чорта, не заплатила ані копійки. Київ, якщо що.
Зайченя• 18 сентября в 20:26
Ответ дляШирли-Мырли
І яка якість такої перевірки?
А ще треба час туди потрапити. Я прошляпила взяти довідку дитині в школу у липні (не було в місті нас), то у серпні-середина вересня наша сімейна у відпустці, з понеділка має виходити, подзвонила - запис тільки вже на жовтень. А йти без запису, це 200 грн за срану довідку, або чекай жовтня. А в дитини підготовча група, їй та довідка для фізри потрібна. А щоб отримати підготовчу, треба ще свіже УЗД серця (на нормальному апараті) і кардіограма з розшифровкою - це ще 800.
Дуняша• 18 сентября в 20:27
щось в мене не виходить комфортно
не знаю, куди гроші діваються. але їх постійно не вистачає
Мядуза аля моргонер• 18 сентября в 20:28
Ответ дляОбережнаЯ
Я живу під Києвом , в нас тут ціни порядка 16-20 тис грн однушка , але новобудови з ремонтом
Та прям багіня• 18 сентября в 20:28
Ответ дляШирли-Мырли
І яка якість такої перевірки?
Звичайна чудова якість. В пап тест, наприклад, може взяти той же лікар з державної. Або за ті ж гроші у самій лабораторії здати. А так, ви переплачуєте за прийом.
Скромняшка• 18 сентября в 20:29
Ответ дляМайданщица
Щось оренда для пари завелика
Ну так це про комфортне житло. Мабуть і двокімнатна для пари, і в граному місці, з технікою і ремонтом.
Скромняшка• 18 сентября в 20:30
Ответ дляРедиска Я
Вы давно к доктору ходили?
Зрение проверить- 1200 грн.
зуби - без верхнього ліміту.
Майданщица• 18 сентября в 20:31
Ответ дляСкромняшка
Тоді дивно, що в такому престижному житлі люди так гівняно харчуються:)
Скромняшка• 18 сентября в 20:32
Ответ дляМайданщица
6-7.5 тис на людину як раз нормально.
Майданщица• 18 сентября в 20:32
Ответ дляСкромняшка
6-7.5 тис на людину як раз нормально.
Хіба що для великих постників.
Козачка• 18 сентября в 20:32
Ответ дляСкромняшка
6-7.5 тис на людину як раз нормально.
Для тих, хто живе в ’комфортному житлі’? Ненормально))) Один стейк коштує 500 гривень.