Да_Я_ТакаЯ_• 18 сентября 2025

Були в дерматологів, багатьох, може хтось щось підкаже

В донька часто шкірочка і сухі учасники появляються на голові ( підліток, 14 років, ця ситуація є з 10-11 років).
Дерматологи зазвичай це називають себорея.
Приписують сульсену, або дермазол, або шампунь деркос. Але все одно іноді є загострення.
А зараз бачу знов то все повилазило на осінь , але бачу ще з´явились такі червоні пятна , вже не знаю до якого дерматолога йти, бо в своєму місці обійшла вже всіх.
Може в когось щось схоже було і щось порадить.
Альфред Шнитке• 19 сентября 2025
Ответ дляВ рот не ложи
https://podorozhnyk.ua/ru/shampun-kondicioner-dlya...
В мого чоловіка і в сина схожа проблема. Спробуйте шампунь «Аредерма» І як вище писали не нервувати і дієта.
а він не пересушує волосся, не знаєте? ну якшо довге, то чи підійже?
В рот не ложи• 19 сентября 2025
Ответ дляАльфред Шнитке
Волосся після нього мʼяке і гладеньке. Я освітлена блондинка теж ним час від часу користуюся.
Альфред Шнитке• 19 сентября 2025
Ответ дляВ рот не ложи
о, дякую
Инстагра_мерша• 19 сентября 2025
Ответ дляДякую_аж_підскакую
Я тут теж створювала тему, у сина таке появилось , поки миє шампунями бо мазями сам не може намастити, можливо це від стресу. Воно більше виглядає на запальне, за 2 міс сильно не змінилось
Может, это кератома?
Кучерявочка• 19 сентября 2025
у меня такое от глютена и всяких вредностей было.
КрестьянинДиор• 19 сентября 2025
Ответ дляАльфред Шнитке
не можна часто гормон..
А чем тогда лучше лечить? Просто антигрибком?
КрестьянинДиор• 19 сентября 2025
Ответ дляКружите меня,кружите
У меня такое с детства, а мне уже 47. Только нежные шампуни подходят и кондиционеры тоже. Я себе уже лет 20 делаю болтушку и наношу при каждом мытьё головы, иначе перхоть и мокрые красные пятна. Я в яблочный уксус добавляю из тюбика 1 см Сульсены пасты и размешиваю хорошо. Когда помыла шампунем, наношу на кожу головы шприцом без иголки эту болтушку,держу минут 15, потом кондёр, и только тогда смываю. Вот так держусь без проблем. Мою голову 2 раза в неделю. Иногда пропускаю ритуал с болтушкой, но уже начинается потихоньку. Успокоительное пью почти постоянно, у меня чувствительная кожа, нервы и все такое.
Дерматологи мне тоже не помогли, поставили себорею.
Не ем сладкое и хлеб практически. От этого обострение тут же.
А какое успокоительное пьете?
Кіна не буде• 19 сентября 2025
Схоже на псоріаз, у моєї одногрупниці саме так він проявлявся, на волосистій частині голови.
Несу пургу• 19 сентября 2025
Ответ дляburtsevat
И что же делать? ( Сыну тоже поставили псориаз, лечение только симптоматическое протопиком, только прекращаешь- хуже( Есть ли от псориаза спасение?
Сейчас нсть новые био препараты инъекциями, колоть годами, но уходит все и качество жизни налаживается, это пока единственный способ нормально жить с псориазом.
Творог для розжига• 19 сентября 2025
У мене все дитинство було. Помагало гарно репейное масло, втерти в голову, походити змити 2 рази шампунем. Вітаміни аевіт внутрішньо.
В дорослому віці переросло у звичайну суху перхоть.

Підберіть шампунь. Мені помагав Віші Деркос від перхоті та Нізорал. Сульсена надто сильно сушила шкіру.
Зараз поміняла країну проживання, в крані чиста питна вода, шкіра голови майже завжди чиста. Вилазить перхоть коли поїм багато цукерок.
Творог для розжига• 19 сентября 2025
Це не псоріаз, звичайний себорейний дерматит.
Альфред Шнитке• 19 сентября 2025
Ответ дляКрестьянинДиор
не підкажу. Я вище радила лікаря. Він багато розповідає цікавого, бо має велику практику з дерматологічними пацієнтами. І хай в контексті розацеї, але казав що гормони не можна тривало, тамм дуже персонально реба підбирати схему в кожному разі.
Вишнёвая Леди• 19 сентября 2025
В мене в батька псоріаз, то він прям круглий .
А в сина себорейний дерматит, спочатку шампунь віші деремо використовував на постійній основі, зараз раз в тиждень.
Ваше більш схоже на себорейний дерматит
Анонім Завгосп• 19 сентября 2025
Це не псоріаз. По іншому він виглядає. І за 4 роки був би і на інших частинах тіла
автор Да_Я_ТакаЯ_ • 19 сентября 2025
Ответ дляЮлия_18
В мене та в сина підлітка себорейний дерматит, перепробували все, що тільки можливо (сульсена, нізорал, єгипетські усілякі шампуні), були у багатьох лікарів, здали купу аналізів, а допоміг яблучний оцет 6% з АТБ. Пропорція 1:3. Я беру саму маленьку рюмку, наливаю туди оцет, і 3 таких рюмки питної звичайної води. І цим розчином промиваю шкіру голови. Так, це не назавжди, але вистачає на деякий час, потім знову повторюю цю процедуру. Ваша донька полюбляє булки та газовані напої?
Ні не полюбляє
автор Да_Я_ТакаЯ_ • 19 сентября 2025
Ответ дляДякую_аж_підскакую
Колись по голові також було, але зараз в доньки зникло, але трохи в неї не так виглядало.
автор Да_Я_ТакаЯ_ • 19 сентября 2025
Ответ дляКрестьянинДиор
Это себорейный дерматит, у меня такой и у моего папы был такой, появляется по контуру роста волос на голове, иногда и по всей голове, по бокам от носа (там где углубления), на бровях часто, за ушами и в уголках рта.
Появляется периодически, это как грибок считается, обращалась к дерматологу, она сказала, что это от стрессов, когда нервничаешь, идут выбросы желчи и это всё сразу отражается пятнами на лице.
Также от неправильного питания пятна с шелушениями появляются, грибы и муку, дрожжи, сладости нельзя. Лечу пятна на лице мазью бетазон-плюс, а на голове шампуни от перхоти использую. И успокоительное
Полностью не лечится это
От останнім часом біля брів також з´явилось, може тиждень тому до цього не було по обличчі
ЗдохниПуйло• 19 сентября 2025
Ответ дляДякую_аж_підскакую
Дякую, белосалік купувала, цю ще ні. Він закордоном, куплю в спробує , дякую вам!
Белосалік, бетаметазон, бетазон- це все майже одне й те саме, на оснрві бетаметазону
ЗдохниПуйло• 19 сентября 2025
Ответ дляКрестьянинДиор
Полностью не лечится это
Так, саме ті місця, що ви написпли, а ще у вухах
ЗдохниПуйло• 19 сентября 2025
Ответ дляПросто каралева
в мене теж саме, кремом мажу який тут порадили....200 грн наче, але швидко закінчується
Мені бетаметазону на пів року вистачає
Тішуся неперетішуся• 19 сентября 2025
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
На голові просто робиться багато сухої шкірки, наче перхоть але кусками. А тут от така пляма з´явилась червона, знов купила сульсену, сьогодні все помила і тепер так тиждень два, надіюсь пройде і буде трохи мати спокою. Але таких плям не було. Раніше на волові було навіть таке як сукровиця, водичка така. Але то 1-2 рази було, вже давно такого не було.
Спробуйте змазати целестодерм крем. У нього широкий спектр
Якщо псоріаз не допоможе
Доктор Варвар• 19 сентября 2025
Саме на себорею і схоже.
автор Да_Я_ТакаЯ_ • 19 сентября 2025
Дякую всім за поради. Буду пробувати.
Послушная• 19 сентября 2025
Это не псориаз, обычный себорейный дерматит, от него невозможно навсегда избавиться. У моей дочки тоже самое. Тоже паста сульсена помогает, шампунь с кетоконазолом.
Сама собі лікар• 19 сентября 2025
похоже на фолликулит, попробуйте антибиотиковую мазь и стероидный крем(если по возрасту подходите)
Biped• 19 сентября 2025
Похоже на себорейный дерматит.
Шампунь Дермазол и крем Дермазол прицельно на бляшку.
Очень провоцирует сладкое, особенно в высокой концентрации (конфеты, вафли, леденцы), у кого-то нервы.
Волосы мыть по потребности, не допускать жирнения и зуда.

И не оставляйте волосы высыхать после мытья самостоятельно, обязательно сушите феном.
Вода, когда долго на коже головы с подобными проблемами, провоцирует тоже.
Трахтибидох• 19 сентября 2025
Рекомендую вам отказаться от готовки на растительных маслах, а готовить на животных (топленое масло гхи или говяжий жир) дерматиты и себорея пройдут.
Дякую_аж_підскакую• 19 сентября 2025
Ответ дляИнстагра_мерша
Может, это кератома?
Дерматолог закордоном під дерматоскопом сказала що це запальне, воно трохи червонувате. Наші лікарі по фото теж кажуть, що напевно себорейний дерматит, воно не випукле.
Дякую_аж_підскакую• 19 сентября 2025
Автор, вибачайте, що влізла в вашу тему, вам попались адекватні порадниці, прислухаюсь і я до порад
автор Да_Я_ТакаЯ_ • 19 сентября 2025
Ответ дляДякую_аж_підскакую
Так , повезло, тут зазвичай це рідкість останнім часом