Поумничка• 19 сентября в 13:28

Марса Алам - готелі з піщаним заходом в море

Порекомендуйте, будь ласка, бюджетні готелі з гарним заходом в Марса Алам. Дякую.
Кидаю курити• 19 сентября в 17:52
Їздила в Малікію. Поряд був ще Хілтон.
Було базове харчування. Ввечорі краще.
Брала за два тижні до виїзда.
Мені сподобалось.
У Хілтона свого заходу немає, поряд платний пляж, де Хілтон відпочиває безкоштовно. Мілкий захід, коли вітер дме там більш спокійно. З Малікії ходили до того заходу пішки декілька разів, хвилин 10 по дуже гарному пляжу
Кидаю курити• 19 сентября в 17:57
Росіян не було жодного
Їздили з дитиною 6 років, вдалося навіть подивитися на дюгоня
Анімацією не користувалися, тільки ввечорі міні діско.
Грамотний хвіст• 19 сентября в 23:17
Ответ дляКидаю курити
Росіян не було жодного
А где вы видели дюгоня? На экскурсии или в море именно,когда плавали у берега?
Кидаю курити• 20 сентября в 15:59
Ответ дляГрамотний хвіст
конкретно из Маликии ехать на лодке минут 10-15, это была экскурсия от дайв центра на территории отеля. ОЧЕНЬ понравилось. Он отплыл чуть в другое место, как мне рассказали лет 8 назад.
Честно говоря я даже не рассчитывала ни на что, дикая природа. А увидела очень очень рядом, он всплыл воздуха глотнуть. И на катере здорово было лететь по волнам.