Мій не такий• 19 сентября в 14:16

Сусіди виставляють старі меблі на сходи

Куди можна пожалітися? Почалося захаращення у всьому будинку. На всіх сходинкових прольотах. Старі холодильники. Тумбочки. Це жах. В районі метрів 150 був прильот. Я розумію, що якщо щось то через цей хлам евакуація буде важка. В домі одні пенсіонери і їх атрофовані дорослі діти. Всі на все х... клали. Розмовляти навіть немає смислу
Обслуговує ЖЕК. Що порадите?
Лялькодзьоб• 19 сентября в 14:18
Сфотайте и выставите на олх отдам даром, самовывоз.
Лялькодзьоб• 19 сентября в 14:18
у меня так из подьезда батареи старые забрали за пол часа
Черный Ловелас• 19 сентября в 14:19
Я бойлер и старые педали к мусорнику вынес через 15 мин их уже загребли, а тут по богатому холодильники тумбочки.
Я в дамках• 19 сентября в 14:20
У нас пару лет стояли и недавно всюду вывезли. До этого висели бумажки предупреждающие. Вот самой интересно кто это вывозил (Киев)
автор Мій не такий • 19 сентября в 14:20
Ответ дляЛялькодзьоб
Я б з радістю. Але то хлам. По ньому мусорка плаче. Там меблі таке відчуття 60-х років
Тюрюнь_Тюнь• 19 сентября в 14:20
Поставити їм під двері, щоб подумали, як вони будуть виходити наступного разу
Ответ дляЛялькодзьоб
Батареї на метал забрали. То ясно
Лялькодзьоб• 19 сентября в 14:20
Ответ дляМій не такий
Это вам хлам, а даром заберут.
автор Мій не такий • 19 сентября в 14:21
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
На поверсі 4 квартири. Неясно хто поставив
Царевна_несушка• 19 сентября в 14:21
Ответ дляЛялькодзьоб
Тоже хотела посоветовать. Я так тумбочку отдала, которая у нас на этаже стояла
Лялькодзьоб• 19 сентября в 14:21
Ответ дляМій не такий
Батареї на метал забрали. То ясно
Холодильники не работающие заберут на запчасти и тот же металл, если старые. Пробуйте-вы ничего не теряте, олх пока бесплатный
Ответ дляЛялькодзьоб
Это вам хлам, а даром заберут.
Дівчата воно нікому не потрібне
Сливочная пенка• 19 сентября в 14:21
Організуйте пожежну перевірку. Або повідомте ЖЕК, що чули, що скоро буде пожежна перевірка, а у вас таке на сходах... хвилюєтесь, що будуть штрафи
автор Мій не такий • 19 сентября в 14:22
Порадьте дійсно дієві методи
Тюрюнь_Тюнь• 19 сентября в 14:22
Ответ дляМій не такий
Спитайте в сусідів.
svetolino• 19 сентября в 14:23
Ответ дляМій не такий
Дівчата воно нікому не потрібне
На метал и зап части .😁
когдадеЦкие• 19 сентября в 14:23
Якщо вам під двері, то сказати, що заважають, під свої нехай ставлять
То як вигул собаки, під своє вікно не веде гадити, а під чужі вікна ходить щоразу...
Царевна_несушка• 19 сентября в 14:23
Ответ дляМій не такий
Заберут
Царевна_несушка• 19 сентября в 14:24
Ответ дляМій не такий
Дівчата воно нікому не потрібне
А вы пробовали?
svetolino• 19 сентября в 14:25
Ответ дляМій не такий
Дівчата воно нікому не потрібне
А поговорить с соседями . Позвонить во все двери и не ругаясь узнать что будут делать дальше с хламом.😁
автор Мій не такий • 19 сентября в 14:26
Ответ дляsvetolino
Ніхто не признається хто виставив
Ответ дляЦаревна_несушка
А вы пробовали?
Тільки що вже дзвонила до тих хто забирає холодильники. Радянські і даром нікому не треба. Так і сказали
Царевна_несушка• 19 сентября в 14:27
Ответ дляМій не такий
Давайте фото, город, выставлю вам на олх
ТайТаке• 19 сентября в 14:29
Ответ дляЛялькодзьоб
Супер совет . Двумя руками. И указать что созвон не обязателен. Пр ходите в любое время и забираете)))
автор Мій не такий • 19 сентября в 14:29
Ответ дляСливочная пенка
В нашій країні я навіть не представляю як я організую ту перевірку. Пожежники в Києві бігають ресторани та кафе перевіряти щоб на лапу дали. А тут якийсь під´їзд з пенсіонерами
автор Мій не такий • 19 сентября в 14:30
Ответ дляЦаревна_несушка
Серйозно?
автор Мій не такий • 19 сентября в 14:31
Ответ дляЯ в дамках
Цікаво розкажіть як це було. Які бумажки і хто вішав? Люди чи ЖЕК?
Совбез• 19 сентября в 14:31
Ответ дляМій не такий
Порадьте дійсно дієві методи
Пожалуйтесь в ДСНС . Запрещено пожарніми правилами загромождать лестничніе площадки .
svetolino• 19 сентября в 14:32
Ответ дляМій не такий
Ну тоді вихід один. - якщо е мужики, то винести на мусор!! Ну А що робити!!! Чи попросити тих хто крутиться біля мусорки ,збирає бутилки, папір. Вони підкажуть хто може забрати (один з варіантів)
Царевна_несушка• 19 сентября в 14:32
Ответ дляМій не такий
Серйозно?
Да. Сфоткала, создала объявление на олх, приехали и забрали. Бесплатно разный хлам забирают. Подруга квартиру купила, там ванна была старая чугунная убитая. Надо было с 10 этажа снести т.к. грузового лифта нет - забрали