Дверной_Проем• 19 сентября в 15:01
Кредити?
Давайте поговоримо за кредити . У кого який досвід позитивний і негативний. На що брали,як виплатили.... Хочу зважитися на кредит
Щось не спиться• 19 сентября в 15:03
Оплата частями.
А так постоянно в минусе 20тыс, покупаю всё, еда, химия, и тд всё на кредитные средства
Носки на подтяжках• 19 сентября в 15:04
На все беру оплату частями. Если есть чуть лишних, покупаю $, но кредиты оставляю
Оновлена версія• 19 сентября в 15:04
Ответ дляЩось не спиться
Оплата частями.
Майже все так само. Користуюсь в межах пільгового періоду, тому все без відсотків. Великі покупки в оплату частинами. Дуже зручно.
Советничаю тут• 19 сентября в 15:05
прекрасно и спокойно юзаю кредитные деньги в рамках льготного периода
и оплату частями
очень удобно
и оплату частями
очень удобно
Пилосмок працює• 19 сентября в 15:06
Постійно в кредитах. Класна штука.
Часто це ’розстрочка, ’оплата частинами’ або під ’0.1% ’ якщо по техніці. Купа карток, на різних картах різні переваги та пропозиції. Завжди погашаю в пільговий період. Це взагалі, маст хев.
А ще квартира в кредит. Купляли 10 років тому, в гривнях. Дуже вигідно. Зараз це смішна суму виплат, а ціна за квартиру виросла майже вдвічі. Тому сплю спокійно і не беру дурного в голову щодо досрочного погашення.
Не розумію людей, яким те все муляє
Дверной_Проем
• 19 сентября в 15:10
Ответ дляЩось не спиться
Оплата частями.
А як потім повертаєте? Вистачає зарплати?
Крем для арбуза• 19 сентября в 15:12
На авто, на квартиру, споживчі брали. Все виплатили. І зараз на карті періодично кредит буває. От зараз біля 6 тисяч.
Жена сантехника• 19 сентября в 15:13
Ответ дляДверной_Проем
Відповім я)
Так само роблю.
У мене приход грошей нерівномірний.
Слідкую щоб бути в пільговому періоді.
Ну і оплата частинами.
Дуже зручно.
Так само роблю.
У мене приход грошей нерівномірний.
Слідкую щоб бути в пільговому періоді.
Ну і оплата частинами.
Дуже зручно.
Крем для арбуза• 19 сентября в 15:14
Ответ дляОновлена версія
Так же
Крем для арбуза• 19 сентября в 15:14
Ответ дляНоски на подтяжках
Так же.
Крем для арбуза• 19 сентября в 15:15
Ответ дляБабуся мороз
Не пользуюсь кредитами.Просто нет в этом необходимости.
Багатійка?
ГоловнаЯ• 19 сентября в 15:16
Ответ дляПилосмок працює
Постійно в кредитах. Класна штука.
Не розумію людей, яким те все муляє
Тільки за кошти кредиту, який Ви переплатили можна було це одну квартиру купити
ЖаннаНеАгузарова• 19 сентября в 15:20
Я не беру кредити, які не зможу виплатити, тому і проблем бути не може.
Пилосмок працює• 19 сентября в 15:20
Ответ дляГоловнаЯ
Ні. Ви економіст від Бога.
По перше. Я б платила за найм, поки накопичувала ті гроші. А так, я майже тією сумою сплачую платіж.
По друге, інфляція. Десять років тому у мене зарплата була щось близько 2000 грн, в зараз 30-40 тис.
По третє, квартира коштувала 900 тис, в зараз 3 млн. Різницю відчуваєте?
ГоловнаЯ• 19 сентября в 15:21
Ответ дляПилосмок працює
Ні. Ви економіст від Бога.
Все це не відміняє факта, що Ви майже в два рази переплатили за свою квартиру. І да, я економіст і я вмію рахувати гроші
Пилосмок працює• 19 сентября в 15:22
Ответ дляГоловнаЯ
Відміняє. Тому що я так би і сиділа весь цей час на зйомі і накопичувала б долари.
Ви розумієте, що таке економічна доцільність? Вигода тощо?
Луноходик_Ик• 19 сентября в 15:25
Ответ дляКрем для арбуза
Багатійка?
Чому? Живу скромно, без авто. Все купую з заощаджених коштів. Я раз була поручителем в молодості, мені достатньо. Єдиний кредит, що брала для себе це пральної машина аеg в 2005 році. Пралка працює до цього часу
А_я_ЛОЖУ!• 19 сентября в 15:25
Ответ дляГоловнаЯ
А сколько бы на съеме переплатили и в итоге на улице остались бы?
Оновлена версія• 19 сентября в 15:26
Ответ дляГоловнаЯ
Ви би були праві при стабільній ситуації. А в умовах інфляції дійсно в кредит брати вигідно. Я теж маю такий приклад з квартирою, там не те що переплата, там дуже вигідно було, навіть в великому плюсі. Якщо що, я теж фаховий бухгалтер і рахувати гроші вмію.
Луноходик_Ик• 19 сентября в 15:26
Ответ дляГоловнаЯ
Другий чоловік брав свого часу кредит іпотечний, 10% річних, виплатив за 6 років, переплата незначна
Чупа-чупс• 19 сентября в 15:26
Зараз в кредиті іпотечному в ЄС - подивимося як піде
- все одно оплата за своє як оренда - тому жодних втрат , а нерухомість все ж дяді
Советничаю тут• 19 сентября в 15:27
Ответ дляДверной_Проем
вы хотите взять миллион?
я никогда не использую лимит больше, чем могу вернуть в любой момент, независимо от зарплаты
Пилосмок працює• 19 сентября в 15:27
Ответ дляЧупа-чупс
Ну ось форумчанці вище цього не зрозуміти. Все одно втрачаєш кошти за найм житла, які ідуть просто дяді. В чорну діру. А у випадку іпотеки: вже квартира виплачується.
Дюагональ• 19 сентября в 15:28
Ответ дляПилосмок працює
Ні. Ви економіст від Бога.
10 лет назад 2000 грн были 90-130 долларов в зависимости от месяца
кем вы работали?
Щось не спиться• 19 сентября в 15:29
Ответ дляДверной_Проем
Нет зарплаты, не работаю, родственники подкидывают
Пилосмок працює• 19 сентября в 15:29
Ответ дляДюагональ
кем вы работали?
Звичайним спеціалістом не в Києві. І цін на квартиру у Києві таких не було, ви цього не помітили?
П. с. трохи обманула, час дуже швидко летить, це було 12 років, як раз перед стрибком долара.
НаливайКа• 19 сентября в 15:29
Ответ дляГоловнаЯ
Справа в тому, що навіть переплативши, та покупець залишилася на сьогодні в плюсі на 2 ляма.
Отде, це говорить, що 2+2 не завжди 4