ТочноБудет• 19 сентября в 16:36
Які є техніки/методи для покращення концентрації у дітей з РДУГ?
Дітей не молодшого віку, а старших -10-12 років. Цікавлять немедикаментозні методи. Дякую.
ТочноБудет
• 19 сентября в 16:41
Ответ дляКонтрольница
Это вопрос из экзаменационного билета?
Ні, це я для себе питаю. Щоб знайти відповідного спеціаліста.
Попельшка• 19 сентября в 16:50
Методи однакові. З дорослими просто легше, вони можуть самостійно займатися.
Якщо РДУГ то ви ці вправи і так знаєте
З царем в голові• 19 сентября в 17:13
На мою думку, краще фокусуватися не на покращенні концентрації уваги (яка все одно буде не такою, як у нейротипової людини), а на тому, як робити діла, незважаючи на гіршу концентрацію. Тобто наприклад це вчити дитину саморегуляції, коли вона вже відволіклась на щось - повернутись до виконання необхідного. Це ’метод самоінструкцій’ - зупинитися, подумати ’що я роблю (про що думаю), то що мені потрібно зараз робити’. Техніки для зниження стресу - дихання, сканування тіла. Робити перерви для фізичних вправ, музики, чогось ще цікаого, якщо дитина відчуває сильну нудьгу і відволікається від того.
ТочноБудет
• 19 сентября в 17:15
Ответ дляЗ царем в голові
Дякую