220В• 19 сентября в 17:19
Чи це для вас було б важливо?
Уявіть, що ви проживали в ЖК, де ви відчували, що ваш фінансовий рівень був вищий, за переважну більшість мешканців.
Потім ви купуєте іншу квартиру, в кращому районі і кращому ЖК, і там вже навпаки інші мають очевидно вищий дохід, ніж ви.
Ви б цим переймались? Це було б для вас важливо?
Такі дивні відчуття у мене, цікаво як у інших. Маю авто середньго класу, йду по паркінгу і розмію, що моя машинка тут найдешевша, да і саме паркомісце дорожче мого авто)
Але авто змінювати не збираюсь, навіть якщо б зараз були гроші на краще.
Кудлата хмаринка• 19 сентября в 17:21
Я наоборот всегда стремлюсь окружать себя теми и тем, к чему я стремлюсь. Почти всегда вокруг то, к чему я приду позже. Поэтому мне важно, но я не страдаю, как вы, меня это вдохновляет скорее
220В
• 19 сентября в 17:23
Ответ дляКудлата хмаринка
да нет, я не страдаю. Мы же эту квартиру купили, а не украли, то есть заработали на нее.
В моем окружении есть подруги, которые имеют бОльший доход, существенно. Никак это на наши отношения не влияет, дружим.
Но вот мне впервые захотелось порше) Промониторила даже цены.
Поэтому может меня это тоже вдохновляет?)
Кудлата хмаринка• 19 сентября в 17:25
Ответ для220В
Может быть)
Смайликівна• 19 сентября в 17:27
я 10 000,00 зарабатываю, машины, квартиры нет, как-то в голову не приходит меряться и я не знаю, что хочу в 26
Смайликівна• 19 сентября в 17:28
Ответ для220В
меня океан вдохновляет , к машинам равнодушна.
Смайликівна• 19 сентября в 17:29
Ответ дляКудлата хмаринка
тогда сразу лучше на лазурку
220В
• 19 сентября в 17:29
Ответ дляСмайликівна
вы еще скажите, что вам важнее люди и духовное развитие, а не машины
Это же все о разном.
Цідило правди• 19 сентября в 17:30
Ответ для220В
Вы правильно думаете. Вы не украли!! У нас в доме есть в семье по два Порш, и все знают где работают эти люди. Правда один из семьи третий год живет и работает в сша таксистом.Удрал в начале войны .Не парьтесь!! Все у вас хорошо!
Смайликівна• 19 сентября в 17:31
Ответ для220В
Это же все о разном.
такого нет, явное духовное развитие-уход от текущих задач
Муркамурковна• 19 сентября в 17:35
В моєї помічниці на роботі авто дорожче ніж в мене і живе вона в дорожчому ЖК і зп в неї менша ) набагато.. мені ок, мені пофіг
220В
• 19 сентября в 17:36
Ответ длявре_Динка
Значить буде ціль буде і машина краща. Не вішайте носа- все у вас буде добре. І машина дорожча за паркомісце також)
мабуть мене не дуже правильно зрозуміли, я точно не страждаю від цього.
Я просто намагаюсь зрозуміти, де та межа, коли тобі ок і так, але ти намагаєшся не бути гіршим за інших.
Наприклад, в роботі мені це допомагає: я дивлюсть на більш успішних колег, і беру з них приклад, стараюсь досягати таких же результатів...не заради них і не заради того, щоб бути кращою. А просто так якість моєї роботи підвищується.
А тут трохи інший аспект, стало цікаво, що інші з цього приводу думають.
Коли у мене будуть 100 тис на авто, то я мабуть скоріше куплю квартиру під оренду, щоб отримувати з неї прибуток, аніж новий мерседес. Тому може я просто ніщеброд?))
220В
• 19 сентября в 17:36
Ответ дляЦідило правди
Дякую за підтримку!)
220В
• 19 сентября в 17:37
Ответ дляЛінива, не каюсь
Удалено администрацией...
починається))
заробили, і не за один рік купили, заспокойтесь.
Лінива, не каюсь• 19 сентября в 17:38
Ответ для220В
починається))
Удалено администрацией...
220В
• 19 сентября в 17:40
Ответ дляЛінива, не каюсь
Удалено администрацией...
мені шкода, що в вашому оточенні немає прикладів, коли люди своєю працею, ні в кого нічого не відбираючи і не дурячи, можуть заробляти на квартири і паркінги.
В моєму оточенні таких людей багато, в кого власний бізнес, а в кого кар´єра склалась. Квартиру і паркінг ми купили ще до війни. Ну це так))
Срочнокпсихологу• 19 сентября в 17:41
Ответ дляСмайликівна
Меня тоже, поэтому и живу рядом
Ответ для220В
Я їжджу на авто за 100к і живу в орендованому будинку.
Вклад в квартиру не окупиться за дуже багато років- це перше, якщо в неї прилетить то тим паче. І квартиру ви з собою не вивезете раптом що.
Так, я можу купити квартиру в любий момент, але не готова робити це в Україні, і виїжджати поки також не готова
Заробіток 500-700 дол з квартири за 150-250 тис дол буде скоріше не заробітком амзбитком, бо ремонт зараз коштує як півквартири, а інколи як і ціла квартира, а зношується він дуже швидко
Тоска в носках• 19 сентября в 17:46
Боюсь увити , на скільки погане було перше місце вашого проживання
220В
• 19 сентября в 17:50
Ответ дляТоска в носках
нормальне місце було, Київ, Позняки
220В
• 19 сентября в 17:51
Ответ длявре_Динка
так, в цьому є логіка. Але поки немає вільних 100 тис на авто чи на квартиру, тому це поки лише роздуми)
220В
• 19 сентября в 17:53
Ответ длявре_Динка
Є ціль, та бажання - значить буде.
А порівнювати краще себе з собою, а не з кимось
Дякую! Також так думаю) Поки не було такого бажання, то і не було авто за 100 тис)