Домовенок Кузя• Изменено 19 сентября в 20:14
Хто встановлював зубні протези на імпланти в Києві?
Відгукніться! Мається на увазі умовно знімні протези на дві щелепи. Порадьте клініку, лікаря, і якщо можете, розкажіть, як у вас проходило видалення, приживлення, і все таке інше? Буду дуже вдячна за допомогу!
Домовенок Кузя
• 19 сентября в 21:01
Ответ дляХомо_сапиенс
У вас давно стоят протезы?
Конкретно ці не стоять, збираюсь ставити, що, я думаю, зрозуміло зі стартпосту. А взагалі протезування (безуспішно) відбувається з 16 років, тобто вже майже 20 років.
Щаслива Я• 22 сентября в 05:12
Ответ дляДомовенок Кузя
Подскажите пожалуйста где будете ставить? Мне тоже очень актуально🙏
ФрекенБок• 25 сентября в 21:44
Ответ дляДомовенок Кузя
В мене з 18( Своїх зубів майже не лишилося, зараз вже боляче жувати на протези, розумію що потрібна заміна. Ви дізнавалися, яка вартість під ключ?