ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 20 сентября 2025
Krauff
Дівчата, підкажіть чи Krauff нормальні сковорідки?
Потрібно синові купити у гуртожиток. Спершу думала про Tefal. Є одна не дорога модель, але кришки до неї тільки тефалівські підходять і виходить досить дорого.
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
• 20 сентября 2025
Ответ дляДопоможіть знайти
Мне не понравились.
Чим не сподобались?
Пополняю_Карму• 20 сентября 2025
Там есть разные. Те что подороже, тяжёлые, то ничего так. Но в общагу берите любую, на год/ два хавит и ладно.
Хвильоватиша• 20 сентября 2025
У мене є така сковорідка глибока. Купили відносно недавно, поки подобається.
Б´ю байдики• 20 сентября 2025
І я купила в гуртожиток сину. То поки була в нього, смажили - нормально.
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
• 20 сентября 2025
Ответ дляБ´ю байдики
А яку взяли? Бо я дивлюсь на не дуже дорогу
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
• 20 сентября 2025
Ответ дляЧудо в декрете
В гуртожиток норм
Але взагалі якість така собі
Дякую. Ціна теж відповідна
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
• 20 сентября 2025
Ответ дляПополняю_Карму
Теж так думаб. Дякую
Байрактарна• 20 сентября 2025
Цілком норм - прожарюється, не прилипає, легко миється. В мене дві - для млинців і звичайна 24 см, брала в складі великого кухонного набору.
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
• 20 сентября 2025
Ответ дляБайрактарна
Дякую. Теж планую на 24 см брати
Царівна Жабка• 20 сентября 2025
У Тефаль качество конечно намного лучше, у меня много инвентаря Крауф, ну, если честно, то на 4-
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
• 20 сентября 2025
Ответ дляЦарівна Жабка
Вдома всі сковорідки Тефаль.Я думала взяти сковорідку Тефаль, а кришку будь яку підібрати. Не підходять інші кришки.
Накладні мюслі• 20 сентября 2025
нормальный крауф, у меня по 4 года сковородкам, живы-здоровы, но их никто металлом не царапает
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
• 20 сентября 2025
Ответ дляНакладні мюслі
Дякую
Хачапууури• 20 сентября 2025
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
Покажите модель. Странно, что не подходит
Хачапууури• 20 сентября 2025
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
Дякую
Посмотрите еще Кохен. Они дешевле Тефаль, но уступают по качеству. Я люблю с толстым дном сковородки, чтоб равномерно прогревалось и не подгорало. Сыну , скорее всего, нужно для быстрых блюд типа яичницы? Тогда Кохен подойдет
Гигиенишвили• 20 сентября 2025
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
подходят конечно. я притянула крышку, когда забирала с розетки сковородку. Не идеально прям притерто, но подходит аж бегом
Гигиенишвили• 20 сентября 2025
Крауфф взяла вторую уже перед учебой в комфи за 400. дочь довольна, через пару лет поменяем если шо
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
• 20 сентября 2025
Ответ дляГигиенишвили
Вчора була у Фокстроті. Не підійшла жодна, яку міряла
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
• 20 сентября 2025
Ответ дляГигиенишвили
Я теж дивлюсь на ту, що за 400 грн
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
• 20 сентября 2025
Ответ дляХачапууури
Дякую. Так, швидкі страви.
Гигиенишвили• 20 сентября 2025
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
Я теж дивлюсь на ту, що за 400 грн
берите и не думайте, уже проверена) много ли в общагу надо? но инструкцию по мытью покрытия проведите
Гигиенишвили• 20 сентября 2025
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
• 20 сентября 2025
Ответ дляХачапууури
Ось ця. І, до речі, менша в діаметрі, як заявлено в описі. На діаметр 26 см плюс підходить тефалівська кришка 24 см
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
• 20 сентября 2025
Ответ дляГигиенишвили
В ній стінки не дуже високі? Вчора в магазині бачила, але детально не розглядала
Гигиенишвили• 20 сентября 2025
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
не сотейник, сковорода. нормальные