Само_достаточная• 20 сентября в 11:24
Де ви купуєте сушку? На узвар? 250 грам сушених яблук 140 грн
Київ, Позняки, сільпо в піраміді
Красавица писяная• 20 сентября в 11:39
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Так банки на скільки вистачає щоб розводити сушарню вдома ?
Залежить від вашого споживання.
Не хочете ’розводити сушарню’ заробляйте так, щоб купити сушку не було проблемою
Трейдер кріпти• 20 сентября в 11:40
Ответ дляПацака-задирака
На базарі купую якщо треба( але це дуже рідко буває),я навіть цін не знаю. Можу лише уявити як то дорого( враховуючи ціни на свіжі яблука). Пʼємо воду)
По селам тих яблук повно! Ними курей та качок годують. То ж скуповують сушку за дарма, як і горіхи,насіння та ін. Потім звісно перепродають дорожче.
Заставляличка• 20 сентября в 11:42
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Сушарка коштує 800 грн. А яблука в сезон дешеві. Навіть ягоди на ній можна сушити
Дешеві? Де дешеві?
Я на ринку дешевше 50 грн на місцеві яблука ціни не бачила.
Київ.
Заставляличка• 20 сентября в 11:46
Ответ дляСамо_достаточная
То виходить всі хто тут варить узвар то сушать самі яблука?
Я - завжди сушила. В квартирі. Сушаркою. Покупні яблука.
В цьому році не буду сушити. Бо даже місцева паданка у бабок по 50 грн/кг. Щоб насушити ті ваші 250 грам вийде не дешевше ваших 140 грн.
І на узвар треба більше груш. А в них зовсім ціна зашкалює.
Петриківна• 20 сентября в 11:48
Ответ дляСамо_достаточная
Таке шось…
Чего это ? Электросушка и сушите в квартире легко. Вы цену яблок видели в этом сезоне? Их на такой пакетик за 140 грн надо дофига, плюс электричество
Птица Говоруша• 20 сентября в 11:49
Ответ дляТирамісу на терасі
для інформації - яблука сушать на сонці і тільки на сонці. на ніч забирають в приміщення , що б від роси вранці не намокли. від дощу вдень ховають. на горищі буде вповно мух і вони їх переточуть раніше ніж висохнуть.
Це ідіотизм сушити на сонці, треба сушити в тіні з добрим провітрюванням, горище ідеальний варіант.
На сонці швидше, ясне діло, але не просушуєтьчя як слід всередині, а верзній шар виходить вже зашкарублий.
Заставляличка• 20 сентября в 11:49
Ответ дляЛеньГуглить_правда
3-літрової банки мені вистачає на 8 каструль компоту (5 л). Але я ще якісь ягоди додаю. Часто - морожений кизіл.
Петриківна• 20 сентября в 11:52
Ответ дляПтица Говоруша
Моя бабушка всё на солнце сушила и абрикосы и яблоки и груши и ягоды. В компоте все размякает, а просто так их никто не ел, так как в погребе считай до конца весны хранились свежие овощи и фрукты
Вумна, аж страшно• 20 сентября в 11:56
Ответ дляСамо_достаточная
Да
Птица Говоруша• 20 сентября в 11:58
Ответ дляПетриківна
Ну моя свекруха теж так сушить, але це неправильно. Більшість і над грибами так знущається. Деякі і купальники на сонці сушать.
Патриоточка• 20 сентября в 11:58
Ответ дляСамо_достаточная
В мене яблук море, сушу в духовці, але не багато. Узвар варю хіба що на Різдво. В житті б не купляла сушені яблука за таку ціну
Петриківна• 20 сентября в 12:00
Ответ дляПтица Говоруша
Так купальник на солнце сушится за 15 минут, а надетым на тело, на солнце, находится часами )
Поэтому вообще не вижу проблемы в этом)
Патриоточка• 20 сентября в 12:01
А взагалі - ті яблука позбирай, поріж, аисуши, зберігай....Привези, заплати за місце. А коштувати для пані, яка не хоче напрягтися, має копійки
Птица Говоруша• 20 сентября в 12:03
Ответ дляПетриківна
Поэтому вообще не вижу проблемы в этом)
Я вже зрозуміла.
Резинки трухнуть від такого сушіння.
Сушити слід у тіні.
Резинки трухнуть від такого сушіння.
Сушити слід у тіні.
Надежда наш компас• 20 сентября в 12:04
У узбеков в магазинчиках сухофруктов. Отличная,там целые грушки подкопченые, вишни, сливы. Цену не помню тк много разного беру, но недорого
Петриківна• 20 сентября в 12:06
Ответ дляПтица Говоруша
Я вже зрозуміла.
Резинки трухнуть від такого сушіння.
Сушити слід у тіні.
Резинки трухнуть від такого сушіння.
Сушити слід у тіні.
Я их часто обновляю, так как выгорают на солнце во время загара, сушу вообще не заморачиваясь, именно с резинками всегда все норм было, а цвет очень быстро уходит
Петриківна• 20 сентября в 12:06
Ответ дляНадежда наш компас
В Киеве ?
Непереможна• 20 сентября в 12:07
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Сушилка свет мотает нехило. Экономит не выйдет.
Надежда наш компас• 20 сентября в 12:07
Ответ дляПетриківна
В Киеве ?
Да. Я беру возле метро Дарница, но этих магазинчиков полно
Петриківна• 20 сентября в 12:10
Ответ дляНадежда наш компас
Спасибо за подсказку ♥️
Непереможна• 20 сентября в 12:14
Я беру у восточных ребят в киосках с орехами, сухофруктами, конфетами и т.д. У них есть ассорти с абрикосом, с черносливом, чистая груша, чистое яблоко. Короче, на любой вкус. Сушка легкая, как-то не сильно цена кусалась.
Щаслива Я• 20 сентября в 12:25
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Яблоки по 34грн, очень дешёвые, да
Пані з калабані• 20 сентября в 12:32
Сама сушу на пічці коли приїздим на дачу. Карпати. Яблуням більше 50 років. Метрів 6 вверх. Їх і обробити неможливо. Тому в користі своєї сушки впевнена.
Ро30BbIu_CJIoHuK• 20 сентября в 12:39
Ответ дляЩаслива Я
Яблоки по 34грн, очень дешёвые, да
Ну то берите сушку по 500
Корсет_на_шурупах• 20 сентября в 13:02
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
в это время, яблоки в ’сезон’ - 50-80 грн )))
Корсет_на_шурупах• 20 сентября в 13:07
Ответ дляНадежда наш компас
вот
брала в прошлую среду 75 грн упаковка
большая, может там и не кило, конечно, но тяжелая, размером как лист А4
брала в прошлую среду 75 грн упаковка