Мизимец• 20 сентября в 13:58
мамографія з томосинтезом. хто робив? дійсно не боляче та краще, ніж звичайна?
Джавеліна• 20 сентября в 14:02
Мне обычная маммография безболезненна. Даже удивляет, когда врач предупредил, что может быть больно.
Анонім-ка• 20 сентября в 14:10
А вона набагато дорожче від звичайної? Може тоді вже має сенс МРТ з контрастуванням робити?
из_под_тишка• 20 сентября в 14:16
Робила мамографію у двох різних закладах. Перший раз від болю сльози виступили. Мої груди так стискали тими пластинами, що, здавалось, вони мені їх відірвуть з коренем. Коли через якийсь час йшла на повторну мамографію, але вже в інший заклад, морально готувалась, що буде боляче. Але я взагалі нічого не відчула. Абсолютно. Була здивована і рада-радісінка. Скоріш за все, залежить і від самого апарату, і від фахівця.
Мне без сахара• 20 сентября в 14:17
Наче у вас є вибір. Якщо є в місті з томосинтезом, то треба робити. МРТ це доповнююче обстеження, а не замінююче
Мизимец
• 20 сентября в 14:19
Ответ дляМне без сахара
ну вибір є - з томоситезом чи без нього. навіщо мрт мені? щось я вас не зрозуміла
Мизимец
• 20 сентября в 14:21
Ответ дляАнонім-ка
навіщо мрт з контрастом, якщо мені потрбна мамографія в якості профілактинчого обстеженння?
Анонім-ка• 20 сентября в 14:23
Ответ дляМизимец
В мене ні УЗД , ні мамографія не інформативні. Результати дуже відрізнялися. Мені має сенс тільки МРТ робити
Мне без сахара• 20 сентября в 14:24
Ответ дляМизимец
Там вище написали за мрт)
З томосинтезом, звичайно.
Краща якість знімку і зрізи
З томосинтезом, звичайно.
Краща якість знімку і зрізи
Мизимец
• 20 сентября в 14:26
Ответ дляМне без сахара
Там вище написали за мрт)
З томосинтезом, звичайно.
Краща якість знімку і зрізи
З томосинтезом, звичайно.
Краща якість знімку і зрізи
дякую . а боляче з томосинтезом? пишуть що якось по іншому його роблять та не потрібно так притискати. бо звичйна мамографія дуже боляче було
Мне без сахара• 20 сентября в 14:27
Ответ дляМизимец
Все індивідуально. Комусь боляче вже коли пальцем тикнуть)
Мизимец
• 20 сентября в 14:27
Ответ дляМне без сахара
Там вище написали за мрт)
З томосинтезом, звичайно.
Краща якість знімку і зрізи
З томосинтезом, звичайно.
Краща якість знімку і зрізи
томосинтез це щось схоже на мрт? не можу зрозуміти
Мне без сахара• 20 сентября в 14:28
Ответ дляМизимец
В гуглі читали? Це 3д рентген по іншому.
Мизимец
• 20 сентября в 14:28
Ответ дляМне без сахара
нєа, одразу на порадницю біжу ))))