JoySunny• 20 сентября 2025

Накидайте ідеї подарунків

Добро дня, читачі форуму.

Накидайте ідей, або розкажіть, що ви дарували своєму чоловікові взагалі або на ДР?

Трішки ниття - крик душі - характеристика мого 36 р. чоловіка по гороскопу риби : Його мама не навчила бути вдячним. Ще він один в сім´ї. Егоїст. Так я для себе пояснюю його обезцінення зусиль людей, які якось намагаються його радувати подарунками. Він навіть в лице може сказати - на що воно мені треба або - мені не подобається.
Я зіткнулась з тим, що щоб я не подарувала на ДР (або на любе друге свято) він не дуже задоволений або не задоволений подарунками взагалі. Для нього одяг чи їжа, то не подарунок - сам так сказав. Запитуєш, що хочеш - є пункти, але те, що він просить дуже вартісне. Наприклад, йому вже давно треба новий телефон, але він не хоче обрати якийсь за 20к, а хоче певну модель за 70к. Не засуджую, розумію, бо божання на те воно і бажання. Що поробиш, що такі ціни. Але всі його хотілочки дороговартісні. Я йому пояснювала, що я не донька мілліонера і не можу дозволити собі дорогі подарунки. Кредит я не розглядала. Навіть відкладати немає з чого (зараз я взагалі в декреті і от от народжу) Хоча я вже не проти оформити оплату частинами, але на нього. Ну якось це крінж, типу давай купимо тобі подарунок, але оформим борг на тебе. Я пропонувала йому відкладати, але накопичувати кошти він також не вміє. Зато в нього завжди знайдуться гроші на вкусняхи і пивко. Ну от така людина. Я його люблю, очі бачили, що брали, і я готова миритися. Бо в кожного є свої +/-. Це для тих, хто скаже - кидай його, нащо він тобі такий :)
Мене звичайно кожного разу його реакція на мої подарунки ображає, інколи доводить до сліз, бо я ж стараюся. І я пояснювала йому, яких зусиль мені коштувало підготувати той чи інший подарунок. Здається він розуміє, але ж на протязі всіх років, що я його знаю лице "по-проще" після отримання подарунку він не робить.

Що я дарувала : сюрприз типу запрошення друзів, конфетті, діферамби, кульки, гірлянди було. Торт з банок пива робила. Просто торт і смачний стол робила. Велику откритку у вигляді рубашки + гроші. Екібану з вкусняхами батончиками, стіками кофе. Одяг теж був. Безпровідні навушники.

Отже, без подарунка залишити чоловіка я не можу. Щось придумати таки треба. Доречі він працює в сфері айті (тож я хз, що йому а-ля хоббі дарувати, бо знов таки, приблуди для компа дорогі), і сам заробляє він не дуже багато якщо що. І живемо ми в прифронтову місті, і в нас є ризик, що може прийдеться тікать. Така от ситуація.
Шеллар• 20 сентября 2025
Ответ дляНе заздріть тьоті
А чому трійки?? Бо 2 шкарпетки та 1 носки?? Чи пінку для гоління забули?
Перший варіант - труси 1шт. +шкарпетки одна і друга. Пінка це занадто, не треба балувати).
Виниловая пластинка• 20 сентября 2025
Ответ дляНе заздріть тьоті
Дивлячись скільки років, в 40+ букет з ліків вже годиться
Да ладно! Це ж не 70+
Меломанка Маланка• 20 сентября 2025
Ответ дляJoySunny
Він не так давно казав, що гарно було б мати набір інструментів. Бо що не візьми, то ніколи під рукою немає того чи іншого. Завжди треба їхати або до батьків по щось, або в сусідів позичать.
Із хоббі любить комп ігри. Ну я якось не дуже хотіла б йому купувати якусь гру, батву і т.д. І так проводить багато часу за пк.
З інструментами ви не вгадаєте, треба щоб сам вибирав.
автор JoySunny • 20 сентября 2025
Ответ длялаМпочка
Чоловіки не створені отримувати подарунки. лише дарувати
я своєму вибирала парфум ’бери такий, щоб тобі сподобався’. ну ок. Де він навіть і не знаю =) Якісь сумки, гаманці шкіряні - все як любить - лежить. бо трохи завеликі

Але от список трохи
сумка для ноута. точніше рюкзак
Навушники з шумоподавленням класним. безпровідні звісно ж. JBL наприклад
Ремінь шкіряний, гаманець шкіряний з багатьма відділами
Набір для бриття, яким він користується. нічого нового не треба - буда валятись
Перчатки шкіряні теплі
Банально смачна кава і набір сирів
якось так. не знаючи вподобань
Точно. Він якраз угробив свої. Тож варіант з навушниками для ПК буде ок. Дякую)
Освічую темряву• 20 сентября 2025
Мій так само був засмучений моїми подарунками, його подарунки мені теж не подобалися. Як питаю, що хоче - ’нічого’. Тому домовилися, що без подарунків. Як бачу щось, що йому сподобається, просто купую протягом року.
Я_не_аноним_100%• 20 сентября 2025
Ответ дляJoySunny
тобто, ні собі телефон, ні інструменти він не може сам купити??
Начальник Анонимов• 20 сентября 2025
Ответ дляJoySunny
Для тих кому вкратці сама ’назва теми’ про себе говорить. Тож не розумію, до чого ви доіпались, тільки заради того, щоб доіпатись? :))))

Доречі: можете просто списком накидати ідеї подарунків.
Любі чоловіки, може ви щось отримували від ваших жінок або є у вас щось , що ви хочете. Поділіться.
Як сказала б моя мама -гівна на лопаті.
Що він вам подарував останнє?
автор JoySunny • 20 сентября 2025
Ответ дляШеллар
Зверніться до вічної класичної трійки - труси та шкарпетки. Все одно Вас не цінять та зневажаються у сім´ї, тому хоч зірочку з неба, а лице скривить. А так за залишок коштів купіть забаганку собі.
Дарувала. Якось сказав, що якщо хочеш щось таке подарувати, треба брати кількістю. Головний запас подарувала шкарпеток в 3 кольори: чорний, білий, сірий. Боже, ніяк не зносе. І пачку трусів. Келвін Кляйн. Подарована коробка. Ну тоже радості в глазах нєєє😅🤣 зато мені норм, прати, фасувати легко. Ну, говорю ж, для нього одяг це не подарунок) Худі, толстовки дарувала, привозила з інших країн. Нєєє. От подарувала б якийсь ништячек для компа, була б радість 100%, но я не заробляю стільки...
пьЯНА• 20 сентября 2025
Ответ дляJoySunny
Візьміть у нього гроші і подаруйте йому що він там захоче. І проблема вирішена)
tereska• 20 сентября 2025
Мій цього року так і каже: нічого не даруй, в мене все є.
Але планую годинник чи-то механічний, чи кварцовий подарувати. Пораджуся з колегами, мені від Цейко подобався з смарагдовим циферблатом. Але теж хз, бо він носить смарт-годинник.
Теж не знаю, телефон, підтягуючись розбив екран, але сам не знає який хоче, Айфон пропонувала, аж плюється, прихильник корейських та китайських девайсів.
Може прислухаюсь таки, да подарую просто вікенд в гарному готелі, а собі хай купує що забажає, бо ще не сподобається і куди я його діну. Бо плейстейшн тільки пилиться разом з віртуальними окулярами.
автор JoySunny • 20 сентября 2025
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
Може й може. Але я та дружина, яка контролює фінанси. Якщо щось треба, ми це разом обговорюємо і купуємо. Дзвонимо до один одного і теж совітуємось чи купляти щось. Якби він заробляв тищ 50, віддавав мені якусь достатню суму, та купував собі свої хотелки, то питань немає. А так як бюджет в нас загальний, і зп печалька, то витрати доводиться планувати.
автор JoySunny • 20 сентября 2025
Ответ дляНачальник Анонимов
Як сказала б моя мама -гівна на лопаті.
Що він вам подарував останнє?
Із останнього були духи і золотий браслет.
Начальник Анонимов• 20 сентября 2025
Ответ дляJoySunny
Ну то і ви йому.
Парфум Діор і ланцюжок

До речі, бюджет у вас спільний?
Начальник Анонимов• 20 сентября 2025
Ответ дляJoySunny
Одяг це дійсно НЕ подарунок
автор JoySunny • 20 сентября 2025
Ответ дляНачальник Анонимов
Ну то і ви йому.
Парфум Діор і ланцюжок

До речі, бюджет у вас спільний?
Так.
Думала подарувати йому печатку. Сказав вона йому нафіг не треба. Браслет туди ж. Цепочку носить хрестик срібний. Цацки не підходять.
Начальник Анонимов• 20 сентября 2025
Ответ дляJoySunny
Так.
Яка різниця від чого він буде кривиться?
Покладе в коробку.
автор JoySunny • 20 сентября 2025
Ответ дляМеломанка Маланка
Все що приходить в голову, із вище написаного - листівка. Можно саморуч намалювати.
Ну хто дарує гроші чоловікові. Ви кумедна. Подаруйте велику чашку з написом і все. Телефон сам собі купить.
Велика чашки з улюбленим мультфільмом з дитинства Злюки-Бобри дарувала. Оцінив. Щасливий.
Я ще посміялась. Любить він Авріл Лавін, може труси з нею подарувать по приколу))
А я з косою• 20 сентября 2025
Ответ дляJoySunny

Дарите своему дежурные духи по карману и все🤷‍♀️
Вы сильно много уделяете этому внимания

Ваши подарки мне б тоже не понравились))
автор JoySunny • 20 сентября 2025
Ответ дляОсвічую темряву
Його батьки мудру пораду дали - якщо щось треба або хочеться, просто купіть. Не треба приурочувати до якогось свята і буде вам щастя. Але ж хочеться того самого подарунку, сюрпризу, щоб людина заморочилася, і завжди якось здавалося, що подарунок це щось таке прям вау має бути, дороге. Мабуть це з совдепії іде, не знаю.
автор JoySunny • 20 сентября 2025
Ответ дляtereska
От якщо мій скаже ’нічого не треба’ образиться. Типу ’Так ти мені нічого не купиа?’
Може ваш буде радий смарт годиннику нової моделі?
лаМпочка• 20 сентября 2025
Ответ дляJoySunny
купіть перуку, приодіньтесь як Авріл, купіть собі гарну білизну - і от подарок. Косплей на Авріл =)
автор JoySunny • 20 сентября 2025
Ответ длялаМпочка
От реально, за весь час, що разом я жодного разу не дарувала себе) нещасний в мене чолов´яга. Може це реально його мрія.) А я тут мозок людям чайною ложкою виїдаю. А тут все значно простіше.))
А я з косою• 20 сентября 2025
Ответ дляtereska
Часы тиссо посмотрите
Скоро_вчера• 20 сентября 2025
Ответ длялаМпочка

Але от список трохи
сумка для ноута. точніше рюкзак
Перчатки шкіряні теплі
Банально смачна кава і набір сирів
якось так. не знаючи вподобань
гаманець шкіряний із захистом від зчитування карти)
Скоро_вчера• 20 сентября 2025
Я б не морочила себе голову. Вообще. Дарите еду, не нравится?- так тебе ничего не нравится, могу ничего не дарить, я с идеями выдохлась. И все.
Будет ребенок, фокус сместится. Но вообще мне удивительно, с ваших слов, зарплата у этого айти печаль и даже 50 штук нету. и оно еще мечтает о телефоне за 70 штук? а не мечтает о кроватке, летней коляске, зимней, о манеже,ходунках и укачивающей люльке? он на это все нормально зарабатывает?
Рожу еще кривит на подарки.
Мой тоже кривил и мне надоело этим заниматься, так оказалось, что к подарочкам привык и без них как- то болезненно.
Дарю всякую еду не самую простую, вместе и едим( ну ладно, муж ест больше). Но я к этому сейчас отношусь проще. А за рождение ребнка он вам что подарит, и подарит ли?
Ой, грустная ваша тема
автор JoySunny • 20 сентября 2025
Ответ дляСкоро_вчера
Рожу еще кривит на подарки.
Ой, грустная ваша тема
Я ему в последний раз так и сказала. Что не подарю, тебе не угодить. Значит приду кину в лицо конверт с деньгами (ну сколько там принято дарить и сколько могу), и все. Он сказал Ок. Но я ж знаю, что будет дуться.
Просто обижает такое его отношение. Неблагодарности. Но как поняла из комментариев людей, я просто хреновое подарки выбираю.

Лялик у нас плановый. Все кругом кричали, что понадобиться уйма денег, поэтому он не был против, когда я начала забирать у него зарплату и откладывать. Честно сказать, думала будут с этим проблемы, но нет. Бюджет общий. ЗП отдает мне, поэтому мы прилично на мой взгляд накопили, за последние 8 мес. хотя я и приблизительно не представляю, сколько ещё понадобиться. Декретные выплатили, ещё и на депозит положили. Но это ж блин благодаря моим усилиям, а не его... Это ппц печально, что нужно самой все планировать и что-то загадывать на будущее.
Думает ли он о всяких колясках и т.д., тяжело сказать. Я думаю за нас обоих. Однако, когда я прошу его участия, то не отказывает в этом. То есть в вопрос он вникает. Какую коляску купить, какую модель кресла. В какой период, забрать, отвезти, привезти. Хотелось бы конечно, чтобы от него было больше инициативы. Но типо это ж мужик, что с него взять и на том спасибо. Как-то так...

За рождение ясно дала понять, что жду цветы и очень хочу кофе машину, выбрала какую и пальцем показала. У меня ещё и день рождения 31 октября. Поэтому тут конечно напряжненько и малой появится вначале месяца и мое др в конце. Самой любопытно...но я думаю можно напрячься и реализовать все. Я не против, если подарок будет 1 на мое др + до малыша. Так сказать, фиг с ним. Может я и правда терпила.
Скоро_вчера• 20 сентября 2025
Ответ дляJoySunny

что- то вы реально продешевили( я собирала с мужем до декрета 2 года и эти деньги были как нз и таки раз пригодились. Планирование не мужское, верно, но( скажу по секрету) с возрастом ты видишь в этом свою прелесть: жена шея и вот это все). У нас было по деньгам скромно, моя и мужа зп, начинающие специалисты.
Но пошли и купили мне золотую цепочку 7 грамм ровно на столько см, сколько родился ребенок, не снимаю ее который год. Детке вот в октябре будет 21, уже и ей пойду куплю золотишку, спланированную и старательно собранную с семейного бюджета.
А эти 54 см все еще висят на шее и висеть будут, а стоят столько, что я в жизни не потяну отвались сразу. а тогда брали по 100 грн /грм, дорого очень! а сейчас смешно.
Люльки кроватки и коляски я советую брать б/у, это очень экономит бюджет и реально оно не надолго. В любом случае, думайте о себе и ребенке.. муж взрослый, мозги есть, работа есть, якось даст себе раду
Меломанка Маланка• 20 сентября 2025
Ответ дляJoySunny
Мужики это не ценят. Когда заморачиваешся, выбираешь. Они дарят или фигню или в лучшем случает спросят что хочешь, то и подарят. Мало романтиков
автор JoySunny • 20 сентября 2025
Ответ дляСкоро_вчера
Я тоже не бегу за всем новым и выбираю б/у. На новое не потянем. Если бы можно было чем-то одним обойтись, то да. А так, учитывая, сколько всего нужно, и плюс когда почитала, что та вещь на 3 месяца, другая до полугода. А цены какое-то издевательство.
Спасибо)
автор JoySunny • 20 сентября 2025
Ответ дляМеломанка Маланка
Да, к сожалению. Но почему-то была уверена, что это зависит от воспитания. Нас с сестрой учили, шоб не дали, говори спасибо. А там нравиться себе оставишь, на нравиться - передаришь. Но всегда выражай благодарность. А тут, нивкакую. Ещё и выскажут, что фигня.