В кого тако було• Изменено 20 сентября 2025
Як дається бронь? Опишіть механізм
Молодший брат розвівся з дружиною до війни і виписався з квартири. Вийшло так, що не стоїть на обліку і не має прописки. Зараз працює на фірмі, де є бронь. Начальник запропонував зробити йому бронь.
Скажіть, як це робиться? Це просто дають якийсь документ на руки? Чи спочатку треба стати на облік і пройти всі комісії?
Українська Мрія• 20 сентября 2025
вам правильно вище порадили, спочатку встановити резерв і подивитися, що і до чого, чи в розшуку чи ні, а може реально забули, чи ще щось. але однозначно, якщо в розшуку, то можуть бути проблеми, але якщо норм роботадавець і він для нього важливий спеціаліст і може порішати, то ок буде. якщо не в розшуку, то швидко робити бронь, поки тцк не роздуплились, документи можна відправити в ел.виді