Вишнёвая Леди• 20 сентября в 21:14

Дівчата з Броварів потрібна допомога

Натрапила на оголошення від хендмейд магазину Perla. Пропонують додатковий дохід, виготовляючи прикласти для їх магазину
Потрібно оплатити завдаток 164 грн за доставку матеріалів. Пахне лохотроном. Але кажуть, що мають магазин і з нього самовивіз безкоштовно...
фізичний магазин «Perla» 🛍
за адресою: вулиця Київська, 316, Бровари, Київська область, Україна, 07400 📍
ТРЦ "Термінал", 2-й поверх

Підкажіть чи є там реально такий магазин? Бо за пошуком в Гугл не знаходжу нічого схожого
ЗавЛабСнаб• 20 сентября в 21:19
Не бачила там такого магазину). Вщагалі, другий поверх терміналу майже всі позакривалися
Кашка-маняшка• 20 сентября в 21:44
Теж не бачила такого магазину!
Пригощаю кашею• 20 сентября в 21:59
Нема у нас такого магазину
Та_шо_ж_таке• 20 сентября в 22:16
Невже є ті, хто ще вірить в такий заробіток?
автор Вишнёвая Леди • 20 сентября в 22:45
Напевно все ж лохотрон (
Спитала де саме на другому поверсі магазин, подивлюсь, що скажуть
автор Вишнёвая Леди • 20 сентября в 22:47
Ответ дляТа_шо_ж_таке
Просто хендмейд люблю. Була надія - а раптом правда 😅
автор Вишнёвая Леди • 20 сентября в 23:01
Якщо завтра хтось буде в Терміналі - гляньте, будь ласка, який магазин за цими орієнтирами ))