З родзинкою• 17 сентября в 13:19

Сантехніка. Де купити

Дівчата, порадьте де краще по ціні купити сантехніку? Цікавить в душ змішувач з лійкою, для умивальника. Щоб не зовсім дешманське і не за 20 тис.
Також потрібен унітаз з інсталяцією.

Краще де шукати? Просто в інтернеті? Якщо хтось купував недавно, порадьте або безпосередньо магазин в Києві,або сайт
Дівчина Гілмор• 17 сентября в 13:20
Епіцентр
автор З родзинкою • 17 сентября в 13:22
Ответ дляДівчина Гілмор
Епіцентр
Там самий дешевий варіант? Чи ви просто магазин назвали? Так я багато знаю різних в Києві. Але які ціни?
Дівчина Гілмор• 17 сентября в 13:24
Ответ дляЗ родзинкою
Там вибір на будь який гаманець. Можете ще на шпалерний ринок, але там вибір менший
Ласкове телятко• 17 сентября в 13:29
как люди детей рожают???
Вапщета• 17 сентября в 13:32
Ответ дляЗ родзинкою
Леруа дешевле будет . Но и выбор меньше
БоВжеВільна• 17 сентября в 13:32
Ответ дляЗ родзинкою
Обираєте модель та виробника та гуглите найдешевший варіант. А так у магазинах представлені багато виробників і моделей, щоб можна було обирати.
БоВжеВільна• 17 сентября в 13:33
Ответ дляВапщета
Леруа дешевле будет . Но и выбор меньше
Ціна залежить від конкретного виробника та моделі,а не від магазину,у якому змішувач у наявності
БоВжеВільна• 17 сентября в 13:34
Ответ дляЗ родзинкою
Там сотні варіантів на вибір
булоТАЙминуло• 17 сентября в 13:35
Алик, абсолютно нормальная саниехника
Я только за!• 17 сентября в 13:48
Пошукайте на промі, ціна може бути дуже привабливою. Я завжди купую китайські змішувачі, нарікань не маю. Не знаю що для вас дешман, мене китай влаштовує на 200%. Ще гляньте на сайті Агромату, в них бувають не погані акційні пропрзиції.
автор З родзинкою • 17 сентября в 13:54
Ответ дляЯ только за!
Дешман для мене це ті, котрі через рік вже течуть, бо зроблені з силуміну. Дякую за конкретну пораду
автор З родзинкою • 17 сентября в 13:55
Ответ длябулоТАЙминуло
Алик, абсолютно нормальная саниехника
Ціна дешевша ніж у нас? Там шукати по відгуках чи по назві марки?
булоТАЙминуло• 17 сентября в 14:28
Ответ дляЗ родзинкою
Конечно дешевле, на проме его перепродают
Квітка Миру• 17 сентября в 15:53
Ответ длябулоТАЙминуло
Алик, абсолютно нормальная саниехника
А гарантия?
На фирменные смесители она 5 лет. И реально 5 лет, если что-то полетело, меняют бесплатно без обсуждения
Квітка Миру• 17 сентября в 15:55
Ответ дляЗ родзинкою
Силумин - дер.мо. Смеситель должен быть латунным. Основная причина течи - износ кранбукс или прокладок на них (если вентильный) и картриджа (если рычажный). Это все заменяемые детали. А ушатать латунь сложно.
Квітка Миру• 17 сентября в 15:59
Автор, если надо прям дешевое, но приличное - китайские Haiba. На али их нет. 5 лет официальной гарантии производителя на корпус и 1 год на комплектующие.
Если лучше - чешские Impresse. 5 лет гарантии на весь смеситель, 2 года гарантии на лейки, шланги.
Если хорошо - grohe, hansgrohe, kludi. Но и стоят побольше.
Где покупать, значения не имеет. Важно, чтоб был чек и все.
Квітка Миру• 17 сентября в 16:02
Ответ дляЗ родзинкою
Там у них смесители рассчитаны на чистую водопроводную воду. По крайней мере такие, у которых красивый, но плоский излив. С нашей системой, когда трубы подвода к домам не просто ржавые - они полусгнившие, такой излив забьется окалиной довольно быстро. Ну либо на входе в квартиру стоит фильтр грубой очистки.
Я только за!• 17 сентября в 16:17
Ответ дляКвітка Миру
А гарантия?
В мене досвід використання китайських змішувачів з 2006 року. Ще жоден за 5 років не полетів. Перший haiba пропрацював 15 років. Рівно 6 років тому ставили сантехніку в новобудові, всі змішувачі з недорогих китайських, все працює справно.
Я только за!• 17 сентября в 16:24
От я вам приклад наведу по цінах. Розетка і пром. Брала такий змішувач в санвузол рік тому. В тій квартирі живе свекровь і в неї кішка, тому я обрала змішувач з видвіжною лійкою, щоб було зручно лоток зполаскувати. Ну і бонусом фонтанчик є, зручно зуби полоскати, а якщо є діти, то для них така забавка. Я не агітую конкретно за ую модель, просто навожу приклад як по ціні, так і по функціоналу.
автор З родзинкою • 17 сентября в 16:55
Ответ дляКвітка Миру
Так я про це і писала. Бо можна купити любу, вибір є. Але хотілося саме порад ціна=якість
автор З родзинкою • 17 сентября в 16:58
Ответ дляЯ только за!
Прикольний фонтанчик. А ця фірма як себе поводить? Це укр.виробник?
автор З родзинкою • 17 сентября в 17:04
Ответ дляКвітка Миру
Дякую, записала щоб хоч помоніторити ціни.
По останнім ціна буду морально готуватися.

Може ще по унітазам розкажете? Знаю ту ж Гроє, Рока. Є альтернативи?
Я только за!• 17 сентября в 17:23
Ответ дляЗ родзинкою
Китай, Зегор. Нормально поводить. В мене на дачі кухонний теж з видвижною лійкою, то брала ще до війни, а вода там зі скважини з солями, він витримує навантаження. Конкретно цей з фонтанчиком рівно рік щоденної експлуатації. На квартирі стоїть у ванній Haiba. Спочатку купувала туди італійський змішувач, але він не підійшов по монтажу. Плюнула на понти і купила китайський, і все прекрасно)
автор З родзинкою • 17 сентября в 18:12
Ответ дляЯ только за!
Дякую
Квітка Миру• 17 сентября в 19:00
Ответ дляЗ родзинкою

Последние могут лет 10 работать вообще на родном картридже. Одни из лучших
По унитазам не подскажу, я не люблю инсталляции
Квітка Миру• 17 сентября в 19:10
Ответ дляЯ только за!
У Вас хайба хромированные были? Как вело себя покрытие на рычагах?
У меня почему-то за год начинает разрушаться. Корпус норм, а рычаг вот так.
Еще был хромированный держатель для душа хайба - жутко себя покрытие вело, очень быстро начало слазить
автор З родзинкою • 17 сентября в 19:54
Ответ дляКвітка Миру
Цікавий досвід. Дякую
Я только за!• 18 сентября в 08:48
Ответ дляКвітка Миру
Первый был хромированный, поменяли на такой же, все нормально было с ним. Сейчас черный. Но я не пользуюсь агрессивной химией при уборке. Может быть у вас была такая проблема из за средств?
Квітка Миру• 18 сентября в 12:06
Ответ дляЯ только за!
Держатель для душа я вообще не мыла средствами.
Все остальное - Galax для сантехники. Разрушается покрытие на рычаге, там, где заглушка. При этом на хайба это произошло в первый год использования, а импрессе простоял целый года 4.
Я только за!• 18 сентября в 16:46
Ответ дляКвітка Миру
Очень странно все это. Даже 4 года как то слишком мало для службы. Озадачили.