После шести ни-ни• 20 сентября в 23:38
Дитина боіться залишатись одна в кімнаті поки я йду в туалет.
Дитині вже 3 з половиною. Панічно боїться залишатись десь сама. Коли вона хоче в туалет, так само, сама не йде. Буде терпіти. Каже боїться… а чого саме не пояснює
Дівчина Гілмор• 20 сентября в 23:43
Автор, я напишу банальне. Може бути як одна з причин її щось налякало, може в відео чи в мультиках
После шести ни-ни
• 20 сентября в 23:51
Ответ дляДівчина Гілмор
Що робити з цим?
Дівчина Гілмор• 20 сентября в 23:56
Ответ дляПосле шести ни-ни
Що робити з цим?
Я не знаю конкретно як, але я б спробувала ті мультики і відео, що дитина раніше дивилася, покищо не показувати. Постаратися вияснити, що налякало, ’побороти те лихо’ і заспокоїти дитину
Чай не пью, только кофе• 21 сентября в 00:02
Автор, это нормально, такой этап развития. Почитайте, когда у детей появляются страхи, и почитайте как лучше с этими страхами работать.