Помеха справа• 21 сентября 2025
На які ред флеги варто звернути увагу на початку спілкування?
Чоловік каже, що йому подобається спілкуватися зі мною, часто пише бажає гарного ранку, турбується про мене. Але це поки лише переписка. На які речі варто звернути увагу на вашу думку, щоб не потрапити на гачок якогось нарциса, бо мені здається, що якось все швидше розвивається
Зашла на 5минут• 21 сентября 2025
Если вы не первый раз идете на свидание с мужчиной, то поймете что да как. Обычно если есть прямо явная кукуха, то ее видно сразу. Остальное только при тесном общении/совместном проживании, к сожалению.
Иногда можно жить с человеком годами и только со временем увидеть что он из себя представляет
Пишу каліграфічно• 21 сентября 2025
Для меня красный флаг -если баба не хочет платить счет в кабаке 50 на 50
Значит видит во мне только кошелек
Помеха справа
• 21 сентября 2025
Ответ дляЗашла на 5минут
У мене не багато досвіду, тому і хочеться почути якісь загальні поради хоча б
Ласую колобками• 21 сентября 2025
Смотрите не только на отношение к вам, но и к другим людям, животным , так намного быстрее и проще понять , что за человек.
Булку Дай• 21 сентября 2025
У всех свои запросы.
На этом сайте они явно завышены.
Поэтому ориентируйтесь на собственное мироощущение. Что для вас важнее « ехать или шашечки»
На этом сайте они явно завышены.
Полонянка SexShop-а!• 21 сентября 2025
Зустрінеться, то зрозумієте Ваше чи ні. Переписка це таке.. Може там бабуся 65 років якій скучно розважається, а Ви ред фланги виглядаєте.
Я_не_аноним_100%• 21 сентября 2025
Смотрите как и сколько он ест. Серьёзно. У меня муж на свиданиях ел очень умеренно,а сейчас в семейной жизни жрёт как конь
Кудлата хмаринка• 21 сентября 2025
Ответ дляПомеха справа
Для когось і спілкування матами зі скандалами є нормою, ’зато нє скучно’ називається. То нема ніяких загальних порад, крім однієї - якщо в людині є такі якості, які вам особисто неприйнятні, то не сподівайтесь, що це пройде чи перевиховається
Кудлата хмаринка• 21 сентября 2025
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
То на що дивитись?
Мию вікна у мороз• 21 сентября 2025
Он Вам два раза ’доброе утро’ написал - Вы уже фату надели....
Кудлата хмаринка• 21 сентября 2025
Ответ дляЗоряний Шлях
Если он пытается вами командовать это уже Ред флаг
Для вас напевно. Або для мене.
А для жінки, якій підходить модель стосунків ’батько - донька’, навпаки
Помеха справа
• 21 сентября 2025
Ответ дляМию вікна у мороз
Ні, я про весілля не думаю
Нога на ногу• 21 сентября 2025
Вам треба подивитися як він себе в реальному житті поводить. Мій досвід - або одразу помітно, якщо з людиною щось не так, або за три місяці реального спілкування проколеться, буде так чи інакше ситуація, яку ви підмітите, яка буде неприємною для вас, за ці три місяці якщо він носитиме маску, ви побачите що вона злетіла. І такий момент. На початку всі чоловіки щоб скласти про себе гарну думку, поводяться ідеально або майже ідеально. Всі. Треба дивитися далі що буде і не втрачати голову. Не спішити з сексом
Помеха справа
• 21 сентября 2025
Ответ дляНога на ногу
А які ситуації порадите? Щоб людина себе розкрила
Нога на ногу• 21 сентября 2025
Останній хлопець в мене що був, він проколовся на тому що за недовгий час нашої ідилії і щастя, а це було всього два чи три місяці, він несподівано проявив до мене агресію без причини. Пізніше він це почав робити майже постійно. Але я не могла вже від нього піти, бо дуже закохалась. Далі будо лише гірше ставлення За півроку все розвалилося.
Нога на ногу• 21 сентября 2025
Ответ дляПомеха справа
Я не створювала ситуації навмисно, просто як він сказав, йому набридло мені догоджати. Я переживала це розставання дуже довго, так що будьте обачною.
Я_не_аноним_100%• 21 сентября 2025
Ответ дляКудлата хмаринка
То на що дивитись?
Что непонятного я написала?Если жрет как свинья,много,постоянно жуёт,мама его готовит все время-ред флаг
Кудлата хмаринка• 21 сентября 2025
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
А якщо їсть помірно, як їв на побаченнях ваш чоловік?