Освічую темряву• 21 сентября в 13:15
Добрі подружки поділіться можливо хтось був в моїй ситуації
Переїхала жити в село до батьків ( пішла від чоловіка - не хотів дитини!). Дитині майже 1 р. Батько дитини не допомагає. Сказав, що йому мене жалко і мені буде важко самій з дитиною, що нікому я не буду потрібна і т.д. Живу у батьків на шиї. Мама ЩОДНЯ "тикає носом" навіщо я була з ним, ти що його не бачила/не знала. І це щодня! Я просто закрилася в собі, живу дитиною - це моє все! Розумію, що піти немає куди, щоб не слухати претензії від яких як "ножем по серцю".Роботи не маю ("забите" село). Від того, що ПОКИ ЩО нічого не можу зробити так як маленька дитина на руках. Батьки з дитиною не хочуть і чуть-чуть посидіти, бо вона неслухняна, вони за нею незбігають. Дівчатка, можливо було у когось так. Як вирулювали з такої ситуації в житті?
Суцільна зрада• 21 сентября в 13:44
Ответ дляЛама_мама
Дитині рік. Куди сама з ним?
В Германию ту же. Явно лучше, чем страдать в селе «забитом».
Накладні мюслі• 21 сентября в 13:44
Ответ дляНіколи не збрешу
Матір Божа, я знову все пропустила. Коли почали видавати по два раби на українця, щоб мама немовля сходила в туалет ?
Чому ж. Є інші варіанти. Думаю, що багатьом знайомі.
Зараз все скажу• 21 сентября в 13:46
Ответ дляОсвічую темряву
Бред
Знакомая в Германию..там все сложилось
Накладні мюслі• 21 сентября в 13:47
Ответ дляОсвічую темряву
Дякую Вам дуже за відповідь. Це реально так, це моє ( для мене) довгоочікувана дитинка. Це дійсно моє сонечко і сенс мого життя. Дякую ще раз Вам за Ваші добрі слова.
Скільки вам років, якщо не секрет?
Суцільна зрада• 21 сентября в 13:47
Ответ дляОсвічую темряву
Вы троль, да?
ПуГоФФка• 21 сентября в 13:48
Ответ дляОсвічую темряву
Економіст
Моя коллега когда-то тоже родила, потому что сама захотела. В два месяца ребенка вышла на работу, ноправда ее мама к ней переехала и помогала. Договаривайтесь на своей работе про удаленную работу.
Накладні мюслі• 21 сентября в 13:49
Ответ дляЗдохниПуйло
Ну з новим чоловіком автор захоче народити
Є і чоловіки, які мріють про дітей. Знаю таку історію, де людина шукає жінку, яка народить йому дитину. Дітей немає. Розлучений.
Освічую темряву
• 21 сентября в 13:50
Ответ дляНакладні мюслі
Скільки вам років, якщо не секрет?
А я нівроку• 21 сентября в 13:53
Ответ дляОсвічую темряву
Дякую, хоч хтось розуміє життя
Так ви ж кажете, що батьки не допомагають взагалі. То яка тоді різниця тут чи за кордоном?
Освічую темряву
• 21 сентября в 13:54
Ответ дляСунуся в чужі справи
Удалено администрацией...
Накладні мюслі• 21 сентября в 14:01
Ответ дляОсвічую темряву
То батьки мають ще бути при силі, щоб придивитись за дитиною.
Добре, що народили! Зараз складний період, але знаходьте позитив. Радійте, що маєте можливість спостерігати за дитиною, вона цікава зараз, кожен день щось нове. Ці моменти швидко проходять і вже не повертаються.
У вас все буде добре!
Знаю жінку, яка усвідомлено народила для себе. В 35. Батьків в той час вже не було, померли. Чоловіка так і не зустріла. Але має прекрасну донечку і вже бабуся. Не скажу, що їй було легко фінансово, але донька була сенсом її життя.
У вас все буде добре!
Освічую темряву
• 21 сентября в 14:02
Ответ дляКрестьянинДиор
Добрі подружки? Тут?🤣 🐍
Ага
прям скільки злих
Пуки-куки• 21 сентября в 14:05
Я на зйом пішла,але мала роботу.Так,було важко,дітям 2 і 4,в садочок,але в мене не було іншого варіанта.Батьки дуже далеко в глибокому селі,то було б ще гірше.Шукайте роботу і зʼіжджайте.Я в 1.8 віддавала в садочок,час дуже швидко біжить.Хоча було важко дуже і є по цей час.Треба ставити дітей на ноги.Але вже студенти,вчу.Батьки яке відношення мають до вашого особистого життя і чого повинні мучитися.Це ваше життя.
Белоснежко• 21 сентября в 14:06
Ответ дляОсвічую темряву
Бред
Вам ніхто не винен, Бред було рожать
Пуки-куки• 21 сентября в 14:06
Ответ дляКоролева спама
Бред не подать на алименты и рожать от мужика, который не хочет ребёнка
Аліменти.то навіть без розмов.Якісь та будуть,вже копійка
Пуки-куки• 21 сентября в 14:08
Ответ дляНіколи не збрешу
Я ходила з 2-ма.Один в сумці місяць,а другий 1.10 міс за руку.Що хочеш було,вижили і викрутилися.
Реанимация• 21 сентября в 14:14
А навіщо родили якщо батько не хотів дитини? Собі? Ну от і маєте собі дитину. Беріть відповідальність повністю на себе, а не намагайтеся перекласти на інших.
Реанимация• 21 сентября в 14:16
Ответ дляСусідка зверху
Вы на алименты на ребенка и на себя подали ?
Зараз виявиться, що вони навіть не розписані були.
Сунуся в чужі справи• 21 сентября в 14:17
Ответ дляЗдохниПуйло
Ну, враховуючи розум автора, що ж...
Це буде не дивно )
Дуже жаль, що жінки самі себе так можуть заганяти
Реально жаль
Це буде не дивно )
Реально жаль
Реанимация• 21 сентября в 14:19
Ответ дляЛама_мама
Точно не сама. З річною дитиною і в туалет не вийдеш
Авжеж. Потрібні няньки і дитині, і мамці.
Реанимация• 21 сентября в 14:21
Ответ дляОсвічую темряву
А скільки Вам років, що пишете про довгоочікувану дитинку?
Джем Шакіри• 21 сентября в 14:23
Ответ дляОсвічую темряву
Бред
Бред, не имея ничего за душой, рожать от первого встречного, при этом зная, что он детей не хочет. А теперь все должны бидосе.
Освічую темряву
• 21 сентября в 14:30
Ответ дляРеанимация
26. Я з батьком дитини була 6 років. Раніше мала завмерлу вагітність. У нас з батьком дитини не сумісність. Чомусь, коли дізнався про мою вагітність - змінив своє ставлення до мене за секунду.
Лама_мама• 21 сентября в 14:31
Ответ дляОсвічую темряву
В 26 довгоочікувана?
Реанимация• 21 сентября в 14:34
Ответ дляОсвічую темряву
Логічно, що змінив. Він же Вам за ці 6 років неодноразово говорив, що не хоче дитини. Але Ви вирішили народити. Ніхто не примушував. Це було виключно Ваше особисте рішення. Беріть на себе відповідальність за нього.
Укол Разума• 21 сентября в 14:57
Ответ дляОсвічую темряву
Бред
Это не бред. Это жизнь. А вы выводы должны сделать, чтоб больше не скакать по граблям и не портить свое будущее. Из всего нужно вовремя опыт извлекать.
По ситуации - терпите родителей, то что каждый день упрекают конечно же сложно. Но видимо и вы перечите им и не каетесь, не говорите что поняли свою ошибку. Ребенок подрастет - в садик, сами на работу, начинайте новую жизнь, отселяйтесь от родителей, ищите нового нормального мужа.
Лупаю цю скелю• 21 сентября в 15:07
Знаете как мне сказали когда я была моложе и оказалась в подобном положении, только у меня был не ребенок а лежачая мама умирающая. Ты твои родители не достойны помощи - давай ты в петлю полезешь а мать твою в интернат заберем в обмен на квартиру в Киеве!! ( И это я слышала от разных людей, не раз в разных садистически - извращенных формах с пожеланиями быстрой смерти мне и моей семье, с открытыми предложениями мне покончить жизнь самоубийством как единственный выход ). Со временем поняла для чего это тут любят практивровать, наша страна слишком бедная - стране так проще, легче что бы женщины и маленькие детки тут не выжили + это какая экономия денег ни зарплаты не платить ни пособия на детей.
Пока это так
Мой вам совет, вы бы лучше попробовали уехать с ребенком хоть на время, тут вот одинокие без детей и пожилых родителей воют уже и я представить не могу насколько дикая и страшная жизнь сейчас у женщин с маленькими детьми кто вынужденно тут все ещё жить остался...
И Автор держитесь, Бог обязательно найдет вам и вашему малышу верную дорожку, все ещё уладится, сил вам и божей помощи и терпения пережить это зверство
Пока это так
Цікавий писочок• 21 сентября в 15:22
Ответ дляВишнёвая Леди
Никто не будет платить алименты. Алименты только если работаешь. А на пособии только пособие + детские. Но они не плюсом идут в те самые пособия,прожиточный минимум. Если отец платит алименты,то их вычтут всеравно из пособия. Больше прожиточного минимума на социале не положено.
Все правильно написали. Так і є. Малого в сад , сама працювать і будуть плюсом, плюс кінлергкльд 250
Освічую темряву
• 21 сентября в 15:29
Ответ дляЛупаю цю скелю
Пока это так
Спасибо Вам большое