Освічую темряву• 21 сентября в 13:15
Добрі подружки поділіться можливо хтось був в моїй ситуації
Переїхала жити в село до батьків ( пішла від чоловіка - не хотів дитини!). Дитині майже 1 р. Батько дитини не допомагає. Сказав, що йому мене жалко і мені буде важко самій з дитиною, що нікому я не буду потрібна і т.д. Живу у батьків на шиї. Мама ЩОДНЯ "тикає носом" навіщо я була з ним, ти що його не бачила/не знала. І це щодня! Я просто закрилася в собі, живу дитиною - це моє все! Розумію, що піти немає куди, щоб не слухати претензії від яких як "ножем по серцю".Роботи не маю ("забите" село). Від того, що ПОКИ ЩО нічого не можу зробити так як маленька дитина на руках. Батьки з дитиною не хочуть і чуть-чуть посидіти, бо вона неслухняна, вони за нею незбігають. Дівчатка, можливо було у когось так. Як вирулювали з такої ситуації в житті?
Поліпривіт всім• 21 сентября в 15:36
Ответ дляЗараз все скажу
Знакомая в Германию..там все сложилось
Удалено администрацией...
Акукарача• 21 сентября в 15:40
Тільки нещадовно тема аналогічна була: те ж село, батьки, не хотів дитину, не розписані, шо робити. Тільки тій 39. Коли вже дівчата зрозуміють, що вагітністю не втримати і не змінити чоловіка. Бідні батьки.
100pudov• 21 сентября в 15:45
Ответ дляПоліпривіт всім
Удалено администрацией...
Это карма немцам за 1941 год
Печенюшка• 21 сентября в 15:45
Ответ дляОсвічую темряву
26. Я з батьком дитини була 6 років. Раніше мала завмерлу вагітність. У нас з батьком дитини не сумісність. Чомусь, коли дізнався про мою вагітність - змінив своє ставлення до мене за секунду.
Как давно вы с отцом ребёнка находитесь в официальном браке?
Хотя для вас сейчас лучшее решение - ехать в Европу на выплаты.
Прекращайте качать деньги с ваших родителей и объедать их. Пожалейте своих родителей - вам как взрослой трудоспособной женщине должно быть стыдно сейчас на шее у них сидеть. Подрывайте попу и едьте в Германию, учите язык и выходите там на работу.
Освічую темряву
• 21 сентября в 15:54
Ответ дляАкукарача
Тема не про утримати чоловіка. Про чоловіка це взагалі інша тема. Забули, проїхали і пішли далі. На чоловіках світ не стоїть. Чоловік сьогодні є, а завтра вже тю-тю. Я надіюсь на себе. Завжди! Діти - це щастя. Важко, відповідальність - але, дійсно, щастя. Хоть в 26, а в 40 - це реально круто. Це сенс життя. Єдине мені зараз важко, це психологічно. Хочеться просто добре слово. А не постійно ’а куда ти дивилася’, ’ навіщо він був тобі потрібний’, ’ дитина тепер буде без батька’, ’тобі буде самій важко’. Я це все і сама знаю. Але дійсно хочеться доброго слова, воно дає крила. Тому написала даний пост.
Репетиторша• 21 сентября в 15:54
Автор, вы не на улице, вы в родительском доме. Просто поговорите с мамой. Как она видит вашу дальнейшую жизнь и попросите ее не клевать вас. Ребенок уже есть. Спросите, она предлагает засунуть его обратно??
Растите малыша, помогайте родителям, учитесь. если нет образования. А потом ребенка в садик и на работу. Вы не одна такая в мире. очень много женщин остаются одни с ребенком.
И да, на пособия вы могли бы поехать. У вас всего один ребенок, а не четверо. Все реально.
Репетиторша• 21 сентября в 15:55
Ответ дляЛама_мама
Точно не сама. З річною дитиною і в туалет не вийдеш
в туалет можно ребенка брать с собой. и как это миллиарды женщин справляются... или на каждого ребенка круглосуточно 2 няньки?
Укол Разума• 21 сентября в 15:58
Ответ дляПеченюшка
Люди сошли с ума с этой Германией, вырвались из своего маргинального жилья ’ на волю’ и другим советуют стать ’ перекати- полем’ бесправными без родины и жилья на подачках.
Освічую темряву
• 21 сентября в 16:00
Ответ дляУкол Разума
100000000%
Репетиторша• 21 сентября в 16:00
Ответ дляПоліпривіт всім
Удалено администрацией...
Укол Разума• 21 сентября в 16:00
Ответ дляОсвічую темряву
А вы сами обнимите маму и попросите ее вам помочь добрым словом, не добивать и клясть, а поддержать. Скажите ей как это вам важно, сами похвалите ее за поддержку и помощь.
Освічую темряву
• 21 сентября в 16:02
Ответ дляПоліпривіт всім
Удалено администрацией...
Астановитесь• 21 сентября в 16:04
Ответ дляОсвічую темряву
З батьком дитини розписані ? Він офіційно батько дитини ?
Репетиторша• 21 сентября в 16:04
Ответ дляОсвічую темряву
100000000%
зря вы так воспринимаете советы про Германию. я с двумя детьми в Европе. САМА! но дети взрослые. работаю, арендую хорошую квартиру. да, было сложно!! Но как же тут хорошо! Совсем другие люди, менталитет, чистота и красота. У вас такой возраст хороший, что по плечу и язык выучить и новую жизнь начать, а не в селе забитом слушать упреки родителей.
единственное.. именно Германию бы я не выбрала. но вам нужна страна с пособиями
Освічую темряву
• 21 сентября в 16:11
Ответ дляРепетиторша
Можливо Ви правi. Але я взагалі не розумію, на даний час, з чого починати. Дині лише рік ( я знаю багато хто виїхав з дітьми в такому віці). І дійсно кому як повезло. Багато, дуже багато хто повернувся назад
Освічую темряву
• 21 сентября в 16:11
Ответ дляАстановитесь
Він офіційно батько
Акукарача• 21 сентября в 16:15
Ответ дляОсвічую темряву
Він офіційно батько
Ким Ви працювали до декрету? Вам є куди повертатись на роботу? Бо тільки так можна з´їхати від батьків і жити нормально із дитиною. З приводу ’поїхати за кордон’ зараз. Ну як Вам сказати, моя знайома все літо просиділа у таборі з 9 місячною дитиною....це лотерея.
Реанимация• 21 сентября в 16:18
Ответ дляОсвічую темряву
Він офіційно батько
Подавайте на аліменти.
Реанимация• 21 сентября в 16:19
Ответ дляОсвічую темряву
Ну добре. Почитали коментарі. Що далі?
Жена сантехника• 21 сентября в 16:48
Автор, на алименты подали? За границу можно поехать, вам уже кучу вариантов написали. Если родители помогают и вам с ними проще, живите пока так. А в чем мать ваша не права? Слушайте теперь. Они вас содержат.
Чудо в декрете• 21 сентября в 16:56
Так а яких порад тоді ви чекаєте?
Вчитися на онлайн роботу не плануєте, виїжджати на виплати не хочете, з батька нічого взяти не можете. Лишилося ще підробляти проституцією з варіантів.
Тож терпіть, готуйтеся виходити на роботу десь. Якомога швидше ставати фінансово незалежною, от і вся порада. Ну, може ви така красуня неземна, що можете зараз іншого чоловіка знайти, багатшого і добрішого.
Бо ніхто вам тут з дитиною не посидить і грошей не дасть.
Наше життя - це результат наших рішень. Ваші були так собі. Такий і результат. Робіть висновки на майбутнє.
Альфред Шнитке• 21 сентября в 17:01
Ответ дляОсвічую темряву
А в ’відповідальність’ включалась подготовка к этому ребенку? Ну, типа, где жить, чем кормить, кто сидеть с ним будет? Не свалюсь на голову маме, пусть кормит- поит двоих, сидит и не вякает, а то слушать неприятно. А именно ответственность. И не только в плане зачатия, от человека, который не хочет ребенка, а и перед последствиями? Удивительно, просто... экономист...
Совбез• 21 сентября в 17:26
Мне кажется, я узнаю руку автора темы Купили грузовик и теперь нечего есть. И еще ряда душераздирающих сюжетов, достойных передачи Говорит Украина.
Совбез• 21 сентября в 17:30
А почему автор не отвечает на вопрос, откуда она уходила в 25 лет в декрет? Не придумала еще?
Слухи-руки не распускаю• 21 сентября в 17:56
Сестра мужа при таких же данных сидит в Ирландии на пособии. За полтора года купила поддержанную машину даже. Выезжайте или ищите подругу по несчастью, которая в таких же условиях. Будете помогать друг другу, работать посменно например или ищите удаленку.
Нервогенератор• 21 сентября в 19:24
Автор, а яка у вас освіта? Де і ким ви працювали? Дитина - це добре, але, на мою думку, перш ніж народжувати, треба подумати, за що жити, навіть самій
Янка-угомонись• 21 сентября в 20:42
Ответ дляГимли
А зачем рожали, если он не хотел?
Почему не рожали от того, кто имеет такие же планы и ценности как и вы?
А теперь у вас еще и родители виноваты
А ребенок уже есть у автора. Зачем задавать глупые вопросы?
Мандолина Бу• 21 сентября в 21:53
Обіймаю вас 🫂 шкода , що все все так(( Але все точно розрулиться, повірте 🤗