Луноходик_Ик• 21 сентября в 20:51

Географія 8 кл - останнє завдання 3.4 як заповнити таблицю?

Голову зламали
Носки на подтяжках• 21 сентября в 20:53
чат GPT
Вероятненько• 21 сентября в 20:54
не пригодится детям в жизни никогда, лишь бы голову чем-то забивать и деньги пиз..дить на образовании
Не прохожу мимо• 21 сентября в 20:56
Ответ дляВероятненько
💯
И родителям
Бритоножка• 21 сентября в 20:58
Ну везувій в колонку +2 пишете. Стрілочку від Києва до Везувія і пишете ’не переводимо’, даоі Кіліманджаро в +3 пишете, ставите стрілочку і над нею ’+ 1 год’
Вероятненько• 21 сентября в 20:58
Ответ дляНе прохожу мимо
💯
И родителям
а родителям типа намек про репетитора нанимайте
Бритоножка• 21 сентября в 20:59
Ответ дляВероятненько
Ну вашим, може, і не згодиться нічого окрім тикання кнопок, а іншим згодиться для того, щоб мати власну думку і критичне мислення.
Вероятненько• 21 сентября в 21:02
Ответ дляБритоножка
ахах, какие громкие слова, но у ваших будет как у всех, не идеализируйте свою генетику плиз
вкрации• 21 сентября в 21:04
бля откройтн time workl buddy,.работаю в айти с разними таймзонами на память не помню і зачем голову забивать. когда вчегда можно посмотреть
Вбигудях• 21 сентября в 21:08
Ответ длявкрации
Там не просять нічого запам´ятовувати. Лише за допомогою карти чи Інтернету (!) записати, в яких тайм зонах знаходяться точки на маршруті, намалювати стрілочки, проставити різницю у часі
Ви точно в ІТ працюєте, якщо елементарне ТЗ не змогли опанувати?
Пи Пи Пилюля• 21 сентября в 21:09
Ответ дляБритоножка
Везувій - на одну годину менше ніж Київ взагалі-то.
Зараз там +2, але це літній час. В Києві +3 влітку.

Легко нагуглити по запиту типу ’Кіліманджаро час’. Перша ж відповідь - буде точний час (напр. 22.12) і який там пояс Gmt
Автор, я б писала так. Спочатку схема з назвами вулканів (як в завданні Київ-Везувій-Кіліманджаро....).
Над стрілочками писала б, на скільки переводити годинник при переміщенні з однієї точки в іншу.
Над першою стрілкою буде -1 (там на годину менше, ніж в Києві).
Над другою стрілкою буде +1 (між Везувієм і Кіліманджаро +1 година) і т.д
Роза в вазі• 21 сентября в 21:09
https://www.google.com/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&so...
вкрации• 21 сентября в 21:13
Ответ дляВбигудях
так я і опанувала, подивіться в інтернеті. от вам і відповідь
вкрации• 21 сентября в 21:16
Ответ дляВбигудях
автор Луноходик_Ик • 21 сентября в 21:17
Ответ длявкрации
фото
Розіюрались
Благоуханочка• 21 сентября в 23:33
Ответ длявкрации
Вище пишуть, що не знадобиться, але дивлячись кому.
Наприклад, працюю логістом, нещодавно шукали на роботу жінку, тестове завдання було схоже.
Скласти маршрут з А в В між країнами, порахувати час (теж різні пояси). Я в шоці була, що багато людей не могли це зробити.